38
  • JASON13
    #38
    Életemben nem hallottam erről az alkonyatról vagy mi ez... plakátot is amit láttam azthittem valami új tv-sorozat vagy ilyesmi... nudli semmitmondó szinészek + egy szar cím = bukás! szuperjó elismert színészek+ világsikerű könyv+ jó cím és jó kampány+ az időhúzás = Jó bevétel! ennyi!
  • Norbi507
    #37
    De MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT??! Ez a cikkcím lehúzóan hat a Harry Potter filmre, már bocs!
    Ráadásul ki*aszottul félre lettem vezetve..teljesen más van a cikkben.. nem is a Harry Potter filmről rakott be képet..ide ÉN! azt tettem volna.
    Na mind1, legközelebb remélem olyan Harry Potteres címet látok majd hogy "a 6. Harry Potter film is világhírű lett top1" vagy nem tom, :D
    Az Alkonyat is jó (habár még nem láttam de meg fogom nézni).
    na byez
  • karit
    #36
    Itthon bukni fog az "új Harry Potter?"
    Két idézőjel, és talán a sok fikázó komment helyett érdemi hozzászólások jönnek az amúgy teljesen logikus cikkedre. Mert igaz, hogy népi mozgalom lett a cikkfikázás, azért valljuk be, okkal mondta a medve a vadásznak azt, amit.
  • smaszi
    #35
    Na akkor mi a tanulság emberek?
    SzV cikkeit ezután ne kommenteljük...én nem fogom..
  • CaptainRumi
    #34
    azok akik támogatják ezt az oldalt azok magasról szarnak, hogy milyen minőségű, tartalmú cikkek jelennek meg...csak az érdekli őket, hogy minél többen olvassák, kritizálják, kommentálják...
    és egy ilyen elfuserált cím nézzétek meg mennyi kommentárt szül...
  • lama king19
    #33
    1000 bocs!!! mégsem!!! de a tényen nem változtat.
  • lama king19
    #32
    non g..ik a szerkesztők... kitörölték a kommentemet ezzel kapcsolatban aminek szinte ugyanaz a mondanivalója mint a többieknek: SZAR A CÍM. szégyen!!! (nem tudják elfogadni az igazságot.)
  • Zombee
    #31
    Ennyi erővel meg Harry Potter az új Gyűrűk ura...
  • talos06
    #30
    hát azért van néhány érdekesség, de nem a film/dvd rovatban mert ott van egy szekeres viktor nevű...
  • Phate
    #29
    Ekkora f*szságot! Dehogy fog bukni! Ne hasonlítsuk már a két filmet/könyvet össze!
  • Brett Shaw
    #28
    B+, tudjuk, hogy mind a nyomtatott, mint az online sajtóban szokás figyelemfelkeltő címet adni, hogy az olvasó belelapozzon/kattintson, de azé' a ló túlsó oldalára sem kell átesni. Ez még a "Súlyos balesetet okozott a belügyminiszter" tipusú címadásnál (amiről rögtön azt hiszed, hogy a magyar, rákattintva kiderül, hogy a kongói miniszterről van szó) is köcsögebb címadás volt.
  • berserk87
    #27
    Basszus Viktor, ez egy trágya amit írtál, már megbocsáss. A címben meg felháborító, hogy semmi köze sincs a cikkedhez. Eddig is nagy baromságokat írtál címként, de az már tényleg durva, hogy a sok kritikával nem törődve folytatod az ilyen címek gyártását. Ezzel csak ellenszenvessé válsz az olvasók körében.
  • emile zola
    #26
    ilyen fogalmazási készséggel nem tudom hogyan érettségizett le a cikk szerzője...
    hacsak nem direkt csinálja, h minél többen olvassák a szerzeményeit:) vagy lehet h az alapján fizetik, h hány hozzászólót sikerül ide szervírozni
  • lama king19
    #25
    már azt hittem h a HP 6. része fog bukni... beszarok komolyan h ilyen címet adsz neki viktor... add inkább ezt a címet: Itthon bukni fog az Alkonyat? (!!!!!!)
  • FZoleee
    #24
    grat a címhez, megkapta tőlem az 1*-ot
  • snorbi
    #23
    Az első bekezdés úgy, ahogy van, nyakatekert. Minek ezt erőltetni? :)
  • bitbandita
    #22
    Ennél a cikknél már nincs lejjebb (bár itt főleg a címválasztás a durva)... bár korábban is volt, amikor ezt gondoltam és most tessék, itt van ez a remek kis írás. Én nem tartozom azok közé, akik SZ.V.-t már élből fikkantják, bármit is ír, de ez a cikk után nem csodálom, hogy masszív "rajongó" táborral rendelkezik. A másik amit nem értek: nem tudom hogy működik az SG, de csak van itt is valaki, egy szerkesztő, vagy korrektor aki átolvassa közlés előtt az irományt, vagy nem? Mert ha van, akkor az se normális... már bocs.
  • Adamul
    #21
    ez a cím... lol
  • neoG
    #20

    Viktor meg kaphatna 3-4 felkiáltójelet!!!
  • immovable
    #19
  • czyi
    #18
    Talán inkább ráismert a szereplőkre, éppen csak ironikusan ebben a formában fűzött megjegyzést SzV újabb baklövéséhez.

    Mi van? Te nem ismered az iróniát? És ilyenek járnak SG-re? Beszarok...
  • bitbandita
    #17
    Jogos!
  • gumibéka
    #16
    Nincs ezzel a címmel semmi gond, a Best, Blikk stb. is hasonló megoldással dolgozik. 3x annyi ember fogja a cikket elolvasni miatta, mintha Alkonyatot írt volna bele.
  • temes69
    #15
    mi a f*sz ez a cím?
  • nedudu
    #14
    Elég lett volna címben egy "" jel a Hári Péternél, tehát a cím helyesen:

    Itthon bukni fog az új "Harry Potter"?
  • Gamecube86
    #13
    Most ez mire jó o.O?! A cikkel semmi baj, csak a cimből lemaradt az idéző jel....
  • jAMEsbAUd
    #12
    talan azert nem ismersz rajuk, mert ez a kep az Alkonyat c. filmbol van, nem a potterbol...

    Es akkor ilyenek, mint ti fikazzatok a cikk irot :D Beszarok!
  • Loverman
    #11
    jó oldal?
  • sugarman
    #10
    Még egy semmit mondó cikk.
  • dzsagon
    #9
    Ezen a fenti képen rá se ismerek Potterékra!
  • mrzed001
    #8
    Én nem akarok winnie rosszat mondani, de (vitatkozni viszont szeretek vele) ez a címválasztás tényleg nem volt nyerő.
    Az új Harry Potter alatt az emberek nagy része (mindenki?!) a nov. végéről júlira eltolt 6-os részre asszociál, tehát lehetett volna a cím pl: "Alkonyat -az új Harry Potter szerűség/klón/utóérzés/valamijelző- idehaza bukni fog"
    Egyébként a cikk tartalma is egy kissé halandzsa nekem, pl mit értesz az alatt, hogy: "hogy új könyvciklust kiáltsanak ki Harry Potternek" ?
    A Beedle Bárd meséire gondolsz, vagy lemaradtam valamiről (melyről jó lenne ha valaki fel is világosítana mielőtt hülyén halok itt meg)
    A leírt első fejezetet mindenképpen át kellene írnod szerintem, sőt az egész cikket. Ha az Alkonyatot akartad beharangozni/figyelemfelkeltés, arra nem jó, átgondolatlan; ha csak statisztikázni, akkor meg rossz a felvezetés. Biztos fáradt voltál, aludj rá egyet, aztán olvasd el újra, és írd át szerintem.
  • N3ro
    #7
    Vik. és ezekért a művekért te pénzt kapsz ?
  • EagleeyE
    #6
    Viktor...te nagyon barom...
  • talos06
    #5
    Vikike, igazán le szokhatnál a cikkírásról. Az SG egy jó oldal, egy ilyen írni nem tudó szarjancsi miatt, ne baszodjon el az egész.
  • Reg5
    #4
    Ilyen hülye címadásokat kedves Viktor... Le kéne erről szokni.
  • portable
    #3
    Ttt nincs szó az új Harry Potterről. Az alkonyatot nevezi annak új HP-nek. Szerintem.
  • Szolnokboy1
    #2
    moziban még csak a hatodik, sry, de ez a lényegen nem változtat.
  • Szolnokboy1
    #1
    most mi van?? a címben felteszi a költői kérdést a kedves cikkíró, hogy bukik-e a potter, majd a cikkben megmagyarázza, hogy a twilight-nak nincs akkora rajongótábora nálunk, mint amerikában, ergó nem sok embert érdekel. akkor bukni fog a potter is, ami már a 7. résznél tart a twilight elsőjéhez képest és aminek igenis nagy kultusza van magyarországon? csak gratulálni tudok újfent kedves Viktor!