8
  • bakagaijin
    #8
    A gugli a legnagyobb hekker :). Tárolja a rendszergazda hibáit és a moderátorok által törölt kommenteket is, pfujj :D
  • WinG
    #7
    Elképesztő, hogy hazudik az MTI. Felháborító és gusztustalan. Lehet sejteni, hogy más kérdésekben mennyire fedi a valóságot a ténykedésük, ha egy ilyenben is képesek ferdíteni.

    A Pannon Egyetemről meg nem szólok semmit. Tipikus magyar mentalitás, hazudni, ferdíteni, hárítani. Komolyan perelni kéne őket rágalmazásért.

    Amúgy a Jézus Szíve Partizánbrigád rövidítése - meglepő (!) - JSZP, és nem JPSZ.
  • ToMee0
    #6
    De ugye nem robbantjátok fel az egyetemet? :D
  • RaszPuty1N
    #5
    a slusszpoén, hogy az mti és a független hírügynökség elképesztően félremagyarázta a történteket, sőt a tv2 híradójában már terrorista lettem.

    na mindegy ott a link a 2. hsz-ben, aki akarja olvassa el és döntsön kik voltak a sztoriban a rossz fiúk.
  • HeadHunter86
    #4
    Miféle támadásról beszélnek? Mekkora süket szöveg, egyszerűen csak a rendszergazda kitette az adatokat, és mindenki számára letölthető volt hónapokig... Ahány oldal annyi verzió. Szép mondhatom.
  • HeadHunter86
    #3
    Na de jó, már itt is kinnvan :)
    Tegnap 3-4 órám azzal ment el hogy jelszavakat cseréltem, vagy 40-50 helyen.
    De legalább már nem egyforma. Szal nincs mitől félni.
  • fbk
    #2
    Itt van az eredeti sztori: http://jezusszive.crpl.hu/adatvesztesi-botrany-osszefoglalo/
  • KekszNET
    #1
    LOL.
    Miért jönnek itt hackerekkel?
    Nem lenne egyszerűbb azt mondani hogy "Lbasztuk".
    Lementettem, majd a public_html -be tároltam.
    Ennyi.

    Nem itt ködösíteni.