26
Melyik a kedvenc számod amit bármikor meghallgatsz?
  • Wedgee
    #26
    Eiffel 65 - I'm blue
    örök kedvenc:D
  • pzoli00
    #25
    Nightwish - Bye Bye Beautiful (egyébként pedig Nightwish minden mennyiségben bármikor)
  • Depridol
    #24
  • Vadmeggy
    #23
    Te tényleg nagyon hülye lehetsz, hogy ha leszarozol egy műfajt... Max mondd azt, hogy nem tetszik, de ha leszarozod akkor azzal saját magadat jellemzed. Minden stílusban lehet maradandót alkotni attól még hogy neked az nem tetszik.
    Én nem csak elektronikusat hallgatok hanem mindent ami igényes és sztem az energy 52 a maga műfajában egy kurvajó szám. az all along a watchtower is a kedvenceim között van... VOlt hogy naponta meghallgattam. Az a szóló benne, nagyon beteg:D...
  • vizes
    #22
    A #18 hsz után milyen reakcióra számítottál?
    Alapvetően keverjük a szezont a faszommal.
    Először nem személyeskedtem, csak megállapítottam, hogy az említett linken egy nagy rakás szart találtam. A kijelentés pedig, hogy értik a dolgukat... hát ezt enyhén szólva túlzásnak gondolom. Erre jön egy balfék és küld egy ilyen postot.
    Vagy úgy gondolod, hogy a véleménye egy jól átgondolt fogalmazás letisztult eredménye amit tuc-tuc zaj hallgatása közben biggyesztett a fórumba?

    A zenészek megújulásával semmi bajom nem lenne, ha valóban megpróbálnának a szó tágabb értelmében vett zenét csinálni. Ha hangszert fognának a kezükbe és valami tartalommal töltenék meg a produkciójukat.
    Ez csak annyiban van összefüggésben a műfajjal, hogy itt ilyenről szó sincs.
    Sok zene van amit nem szeretek és mégsem nyilatkozom róla úgy, hogy szar. De ez a műfaj az.
    Pont.
  • Bennie
    #21
    amint látod ÉN, mint elsivárosodott csökött agyú barom is elég széles zenei és műfaji különbözőségeket szeretek kedvelek és ez csak néhány azokból a zenékből amik lehetnek BEST-ek, ennyi
  • Bennie
    #20
    nekem nem jön be az alább említett szám(energy 52...), de nem értem , hogy miért kell leszólni azokat akik az elektronikus zenét szeretik, és nem az élő hangszeres együtteseket, tudomásul kell venni, hogy a mai fiatalok(én is) ilyen zenéken növünk fel ahogy apáink a Omegán,Piramison,LGTn stb stb, ha mi is őket hallgatnánk akkor felesleges lenne megújulni a zenészeknek és aki ezt nem érti meg az is ugyan úgy egy "elsivárosodott, csökött agyú barom", és aki ilyen zenét hallgat az nem jelenti azt, hogy más fajta műfajokat nem is szeret, úgy hogy.

    csak hogy én is berakjak egy kedvencet:

    http://www.youtube.com/watch?v=CrKXe5imL9w

    http://www.youtube.com/watch?v=tqDBa11MuDo

    http://www.youtube.com/watch?v=6zo1-XlazvY

    http://www.youtube.com/watch?v=gQUIBJ_jYTU&feature=channel


    amint látod ÉN, mint
  • vizes
    #19
    Ez tömör hozzászólás volt.
    Gondolom ez azt jelenti, hogy nem értesz egyet az egyébként nem is neked címezett hozzászólásommal.
    Ezzel persze semmi gond. Egyben köszönöm is, mert megerősített abban, hogy a "műfaj" köré elsivárosodott, csökött agyú barmok gyülekeznek.
  • Elusive
    #18
  • vizes
    #17
    És, mi az amit értenek a dolgukban? Tuc-tuc, dusci, dusci, dusci.
    Szörnyű, borzalmas, idegesítő. És ráadásul szar is.
    Hol van itt a zene?? Ugyan már gyerekek...
  • [HUN]FaTaL
    #16
    Na mégegyszer:

    Rank 1 - Conspiracy
  • [HUN]FaTaL
    #15
    R]Rank 1 - Conspiracy
  • Vadmeggy
    #14
    Energy 52 - Café del Mar

    Nagyon értik a dolgukat :D
  • Depridol
    #13
    sopranosból befigyel Meadow :)

    Computer Friends comedy rap :))
    "Thats a G5
    Clean and White 250 Gigabyte
    Gigaram Killa man
    20 inch screeeeen "
  • Reyes
    #12
    De ez pl. fent van az örök ranglistámon
  • Reyes
    #11
    Nekem nincs abszolút kedvenc, de ezt csípem.
  • trogerzsiger
    #10
    JÓ (Y)(Y)
  • Kmarha
    #9
    ne hülyéskedj.. eddig nagy kedvencem :)
  • Juhiii
    #8
    Jimi Hendrix - All Along The Watchtower
  • Frosty01
    #7
    jaja, sry, elfelejtettem h ez volt benn :) sry.
  • Kmarha
    #6
    Mármint ez?
  • Frosty01
    #5
    jizz in my pants
    akárhányszor meghallgatom, szétröhögöm magam azokon a fejeken
  • Vadmeggy
    #4
    Csak kíváncsi voltam, hogy melyik a legjobb szám amit szeretsz... Ez szerintem teljesen más topic de te tudod...
  • atomabszorpcio
    #3

    best music
  • SimaSuna #2
    ez miért nemjó?
  • Vadmeggy
    #1
    Rick Astley - Never Gonna Give You Up :D Sg Rickrolled