46
Splinter Cell: The Movie
  • biomage
    #46
    mi van ezzel a filmmel? nem találok infót róla.
  • Tyler1
    #45
    jó azért Jones-t nem is játszhatta volna más...
    és nem igazán lehet összehasonlítani!!!

    de itt egy lehetséges ember Fisher szerepére:


  • tnm #44
    jah, sztem se. az olyan lenne, mintha az Indiana Jones 4-et Harrison Ford-dal csinálnák meg...
  • Tyler1
    #43
    willis tuti kizárva! nem fognak 60 éves embert szerződtetni még akk sem ha hasonlít sztem...sőt lehet el sem vállalná!
  • Ben007
    #42
    Szerintem a szereplő attól függ hogy a Filmet melyik Részéből csinálják ha Chaos akkor George cloony ha Double Agent akkor Willis
  • XxTyl3rxX
    #41
    nem rossz....:D


  • Pacal17
    #40
    Minden topikba így jössz be? :D
  • Prince23
    #39
    Ott meg tiszta James Cavizel-es a karaktere!
  • tnm #38
    főleg mert a Conviction-ben, vagy mi lesz az végülis a címe, ami remélhetőleg előbb jön, mint a film (ha utóbbi egyáltalán jön), már ilyen hosszabb "emo-s" haja lesz Sam-nek
  • EnZsolt
    #37
    "és lehet nem véletlenül csinálták meg úgy az ubisoftosok, h bruce-ra hasonlítson sam."

    hülyeség a köbön.
  • Prince23
    #36
    Colin Farrel-hez mit szóltok? Olvastam olyat is, hogy a nagy swat-os bácsi megkapná a szerepet vagy csak tippelgetés volt. Sokkal fiatalabb mint mondjuk Willis.

    ám a chaos theory inkább farrelles.
    míg a double agent kiköpött bruce.
    és lehet nem véletlenül csinálták meg úgy az ubisoftosok, h bruce-ra hasonlítson sam.
  • lang14
    #35
    Akciókról csak annyit, hogy a könyv nagyon jó volt.

    játékban csak azért nincs sok akció mert szép lassan elhúzódik. De double agent meg a hasonló azt ne mondjátok nem jó alap.

    Nem kell feltétlen pörgős akció. Ha látványvilágban megoldják jó lesz az. Én szvsz bízom benne. Meglátjuk.

    Max Payne-t is eladták a nevével.
  • azdie
    #34
  • XxTyl3rxX
    #33
    hát ha Cloney öreg lenne, akk Willisről ne is beszéljünk!
    sztem 3x kapna sérvet a lopakodásoktól... :D xD
  • Japep
    #32
    Nekem is az egyik kedvenc játékom, én örülök neki, hogy vászonra viszik.
    Amúgy eddig tényleg George Clooneyt erőltették, de állítólag tagadta, aztán átpártoltak Willishez - többet nem tudni... :S

    Kicsit fura lenne, de tényleg jó lenne Kiefer Sutherland...bár hozzá nem illik a sötétben lopózkodás... :D

    Amúgy még ő is jó lenne, a neve is hasonló... :) (a 24 5.évadjában volt látható): David Dayan Fisher
  • Szoki333
    #31
    Nem hinném hogy George Clooney játszanak az ügyököt... ő már túl öreg az ugráláshoz...
  • zvaragabor
    #30
    Csak kár, hogy már hajanincs tata.
  • tigeroo
    #29
    hát a SC sorozat akció, de filmhez ez nem elég.

    kíváncsi vagyok mivel fogják "feldobni" a splinter cell hogy eladható legyen majd, mert a játék környezete/története kevés egy (látványos, igazi hálivúdi) mozifilmhez
  • Prince23
    #28
    Akkor inkább már Bruce Willis legyen. Double Agentes Sam Fisherre piszkosul hasonlított.
  • EnZsolt
    #27
    Egyértelmű, hogy Sean Connery-nek kell lennie Fishernek :)
  • Ic3 m4n
    #26
    Remélem nem olyan lesz mint a szintén játékból csinált Max Payne film
  • Gnome
    #25
    jah tökre igazad van...egy ügynöki múltú színész kéne aki minimum pár évet lenyomott a navy SEAL-nél...
  • XxTyl3rxX
    #24
    oh hát én már láttam Matt Damont, Bruce Willist Mark Walhberget, Jason Stathamet főszereplőnek, de legtöbbször én is George Clooneyrók hallottam, ami kicsit meglepő lenne, és sztem azon kivűl h hasonlít rá(#7), semmi közös nincs Sam Fisher és közte!
  • Prince23
    #23
    Annó még olyat hallottam, hogy Colin farrell vagy george Clooney ill Kiefer Sutherland lenne Sam.
  • Sadist
    #22
    Mert majd nyilván a játékot akarják filmre vinni, nem pedig a sztorit, omg :|
  • Balumann
    #21
    Azért annyira nem kevés az akció, illetve lehet választani, hogy hogyan játszod végig (assault vagy stealth). Ha ilyen stílusu akcióra vágysz akkor meg ott a Versus mód (főleg a Chaos Theorynak versus, vagy a Pandora Tomorrow), ott aztán bőven van akció (nemigaz, Aragorn, Muki? :) ), csak kell 1 társ akivel jól össze tudsz játszani (ha az nincs meg, nincs esély és értelme se) meg nagyon sok gyakorlás. Ott kell taktika (sokszor nagyon gyorsan kell kitalálni), összjáték, ügyesség, meg minden.

    Kiváncsi leszek a filmre nagyon.
  • Danman
    #20
    a Tom Clancy könyvet olvassátok el:) aztán jöhetnek a kommentek.
  • XxTyl3rxX
    #19
    találtam egy egész jó fan trailert:



  • akyyy
    #18
    Hát ez sajnos nem te fogod eldönteni, egy egyszeri magyar fórumozó, hanem a gazdak producerek amerákába
  • XxTyl3rxX
    #17
    hát én még mindenhol Berg nevét látom a Director címnél :D
    de majd kiderül....
    És a DreamWorksnél se látom h lenne SC-es terve :D
  • Hegi90
    #16
    ennyi.
  • Muki100
    #15
    T. Petty and Peter Berg left the project in summer 2005 and the project shifted from Paramount Pictures to DreamWorks [6] Not long after, however, Viacom, the parent of Paramount Pictures, purchased DreamWorks. Since then, there has been no updated information on the film, and production is considered to be stalled.
  • gyuri12
    #14
    :D
  • Pepsi Twist
    #13


    -.-
  • Adam II
    #12
    Mint minden játék adaptáció ez is bukta lesz. NEM KELL JÁTÉKBÓL FILMET CSINÁLNI PONT.
  • Seth
    #11
    Hát Ő XD


  • Atti12
    #10
    a 3 mai napig egyik kedvenc játékom, remélem nem rontják el és jó lesz :). Várom.
  • tigeroo
    #9
    ja, hasonlít, őszülő halánték stimm, dehát ez a csávó nemtud úgy nézni mint sam :D
  • XxTyl3rxX
    #8
    vajon ki játsza majd a lopakodó ügynököt?????
  • XxTyl3rxX
    #7