12
Klasszikus beat\' em up
  • koryne
    #12
    Gondoltam felhozom a topicot, hogy hátha ellenállhatatlan vágyat érez valaki, hogy neten játsszon, ha meglátja :)
    Ha véletlenül előfordulna ilyen, akkor az illető vegyen fel! Végig kéne tolni insane szinten is, de egyedül szinte lehetetlen :P
  • koryne
    #11
    Van végre goldom, ha valakinek van kedve, játszhatnánk!
    AntiHero, felvettelek!
  • AntiHero
    #10
    Nekem megcvan majd játszhatunk.

    Gamertag: AntiHero HUN
  • koryne
    #9
    Hö, én is :P
    De ezt gondolom tudtad már :D
    Sikerült már goldosítanod azt a silvert? Mert én csak arra várok, és veszem is magamnak a goldot!
    Toljuk mán!!!44!

    Öcsémet 4 órán keresztül nem lehetett lerobbantani a gémről, pedig tudod, hogy "konzolellenes"...
  • Lammer
    #8
    hö... en pont ma vettem meg :p
  • deep
    #7
    Majd szeretnék igen:)
  • koryne
    #6
    És jövöl majd lájvolni is?
  • deep
    #5
    Én még nem vettem meg, de tervezem:)
  • koryne
    #4
    Hogy tud egy játék "lejárni"? :D
    Tudod, újszülöttnek minden vicc új ;)
    Toltad neten is?
    Én valszeg fogom.
  • Ragnar360
    #3
    Jó gém, talán az 1ik legjobb ARCADE - nekemis megvan, sajna már lejárt párhónapja nagy sláger volt...én se vettem elő már viszonylag "rég"
  • koryne
    #2
    A trial letölthető live-ról.
    Ha valaki esetleg kedvet kapna hozzá és megvenné, akkor alakíthatnánk egy csapatot is az online mókára :)
  • koryne
    #1
    Az öreg játékosok bizonyára emlékeznem még a beat' em up játékokra (Golden Axe, Final Fight). Ez a stílus sajnos a 3D korszak beköszöntével eltűnt a játékpalettáról.
    Szerencsére a The Behemoth felélesztette nekünk, a Castle Crashers formájában! Ezt a játékot legfeljebb 4 ember játszhatja, akár live-on is. A feladat egyszerű: hentelj, hentelj, szerezz xp-t, lépj szintet, hentelj, oszd el a skillpontokat, hentelj, győzd le a boss-t, majd küzdj meg a haverokkal is a királylány csókjáért Mert csak 1 lehet az abszolút győztes!