7
D-link DNS-313
  • domez128
    #7
    Szia!
    Vedd csak meg ! Én már használok egy dns-313 at vagy jó 8 hónapja , teljes megelégedésemre !
    Azt tanácsolom vegyél bele egy 1T –os vinyot ( én is ezt raktam bele). Letölthetsz hozzá Magyar firmwaret és a Chilit , ez egy torrent kliens. Ez sokkal több annál , hogy csak torrentezzél vele , de arra is kiváló .Csendes , energiatakarékos , kicsi . De a legjobb szolgáltatása , hogy mint egy média központ használhatod .
    Itt találsz sok hasznos információt http://www.dlinkhelp.eu/ .
  • koryne
    #6
    Ok, sry, benéztem. 323-asokat találtam drágábban.
  • kifli
    #5
    d-link dns 313
  • koryne
    #4
    Azért kérdeztem, hogy melyiket nézted ki, mert én találtam 60-ért is dlinket :)
  • kifli
    #3
    ez már kicsit drága lenne dlink 20rugo+vinyó...
  • koryne
    #2
    Nemtom, milyen árban nézted a d-linket, de egy ilyennel nem járnál jobban, ha csak torrentre kell?
  • kifli
    #1
    Hali!
    Szeretnék venni egy ilyen d-link dns 313-at mégpedig azért hogy a gépemnek ne keljen mindig mennie.
    Arra gondolok hogy esténként ez lenne bekapcsolva és erre töltenék le. Torrentel töltenék és megkérdeztem egy embert akinek van ilyenje hogy neki hogy működik és elég elkeserítő volt, mert azt mondta a torrentek 90%-ában hibát csinált nála.
    Akinek van tapasztalata ezzel az leírná hogy mi a tapasztalata vagy tudtok ajánlani valami alternatívát helyette?