9
  • kids
    #9
    sztem nagyon jó film, és még jobb lesz ha megnézem nem csak angol hanem magyar felirattal is, és végre 100%osan megértem. :)
    1 dolog nem tetszik, és nagyon herótom van már tőle: a végén a nyálas ölelkezés, nagyon jó barátom vagy duma stb.. Jó legyen, de ne 5 perceken keresztül. Ugyanaez ba*zta ki a biztosítékot nállam a superbadnél is. És ugye ugyanaz a rendező.. igazán leszokhatna róla
  • es5eNCe
    #8
    Megnéztem, elmegy. A Zack és Miri sokkal jobb ennél már csak a filmes utalások miatt is. Néha azért röhögtem ezen a filmen de az idétlenkedésben és a káromkodásban sok vicceset nem találtam. Olyan 1X nézhető.
  • kukacS3K
    #7
    szerintem istenkirály film halálra röhögtem magam rajta, legalább annyira tetszett mint a kalandférgek de egyébként ha a cikk írójának ez baromság akkor mit mondana a félbe tépvére:D?
  • Phate
    #6
    megvan

    láttam

    kibajó
  • winnie
    #5
    egész egyszerűen azért, mert budapesten a legtöbb filmet többen nézik meg, mint az összes többi magyar városban, ami azért elég durva. nem véletlen a vízfejség.

    és az is jelent valamit, hogy senki nem kommentelte agyon eddig ezt a filmet, pedig a neten azért akadt nézője, lehet, hogy több is.
  • CaptainRumi
    #4
    gondolom magadra céloztál...
  • Anomaly
    #3
    Hát persze.. Mivel mo-n csak egy város van a többi meg vidék...De nem is baj legalább a hülyék egy helyen vannak :)
  • winnie
    #2
    most adják nádudvaron és szegeden:) de gondolom, mikor a premier volt akkor csak ment a nagy mozikba, de passz, azt már nehezebb csekkolni a neten. (a hülye mozis adatok, amikre ilyen bukás/siker infókat alapoznak meg általában csak pestiek, így végülis a pesti adatok alapján bukott a film, amibe a vidéki nemjátszás nem számít bele.)
  • CaptainRumi
    #1
    kezdjük azzal, hogy a vidéki mozik nem is játszották a filmet...
    csak pesten ment..szóval nem nehéz kitalálni miért bukás.

    de ha van olyas valaki aki vidéki moziban látta az javítson ki.