12
  • smaszi
    #12
    Én 83-as, nálunk mindenkinek bejön, nekem egyik alap vígjáték kedvenc..
    Már meg sem tudom mondani hányszor láttam...
    Én várom, hátha sikerül összehozni egy újabb remeket...:D

    Akik már nem élnek (David, Debralee), azokat nagyon fogom hiányolni, de vannak dolgok amiken nem lehet változtatni...:(
  • VvD
    #11
    Én 86-s születésű vagyok, de az egyik kedvenc filmem. Viszont körbekérdezősködök majd, hogy kinek mennyire jön be...
  • Quantumleap
    #10
    "...olyan sikerek folytatásából maradt ki, mint a negyedik résztől a Rendőrakadémia sorozat..."

    Az ötödik résztöl nem szerepel.
  • dartois83
    #9
    Sajnos igaz a hír, a Tuckleberry-t játszó színész (David Graf) már jó pár éve elhunyt, valamint az 1. részben Fackler feleségét, majd a 3. részben Fackler kadétot játszó Debralee Scott is meghalt már. A Lassard parancsnokot játszó Geroge Gaynes is már 91 éves! Wolruf "közvéleménykutatása" sajnos helytálló lehet: nekem egy 85'-ös születésű barátom nézte meg pár éve, életében először, amikor leadták a sorozatot a tv-ben. Természetesen nem volt tőle hasraesve, kérdezte is, hogy mi volt ebben a vicces. Régen menő volt, utólag lehet, hogy bugyuta. Mondjuk az is beszédes, hogy a 2. rész is 4.8/10 az IMDB alapján, a tendencia folytatódik (3 pont körül), míg a valóban kínos 7. rész (Moszkvai küldetés) már csak 2.4....

    Azonban bízom benne, ha mindenki benne lesz, aki - kicsit szarkasztikusan, elnézést - él és mozog, valamint tényleg olyan frankó a forgatókönyv, ahogy Guttenberg állítja, még van esély egy nagyszerű 8. epizódra.
  • VvD
    #8
    ÁáÁ... 1ik legmeghatározóbb film a gyermekkoromból!:) Naon szerettem! (A 3. volt a legjobb.)
  • Sanyix
    #7
    máhóni :S
  • wolruf
    #6
    Remélem nem a mai ,,fiatalok'' lesz a célközönség, mert sajnos mini közvéleménykutatásom miatt őket nem érdekli a régi film, és ha nem abban a szellemben csinálják, félő hogy nem lesz olyan a hangulata :(
    De a remény hal meg utoljára :)
  • 1Obi1
    #5
    A francia eredeti nyomába se ért amúgy.
  • Aldo Moro
    #4
    Ez egy jó hir, remélhetőleg jók lesznek a filmek is.
  • xido
    #3
    Drukkolok nekik,mert nem árt egy kis nosztalgia:)..Ám ha jól tudom sajnos Eugene Tuckleberry már nincs közöttünk:(
  • CaptainRumi
    #2
    A 3 férfi és egy bébi-ről valamint a A 3 férfi és egy kis hölgy-ről nem is beszélve :)
  • dartois83
    #1
    Bizony-bizony, jó ha visszatér. Az eredeti Rendőrakadémia és a Rövidzárlat meghatározó filmélmény volt a videómagnó hőskorában. Az volt az igazi Guttenberg-galaxis...