17
  • Sanyix
    #17
    hát nem ilyen szerverekről érkezik... csak pár ember által hozzáférhető scene szerverekről. Ott nincs szó fizetésről.
  • atys2
    #16
    Szerintetek a DC-re és torrentekre honnan érkezik az adat??? Ha nem lennének ilyen ftp szerverek akkor a p2p-en se lenne semmi letölteni való. Ami meg van
    az csak lerágott csont szerintem.
  • LOTR|Atocha
    #15
    Tinman, cateran, szombi:
    Ti egy kicsit engem félreértetek! :) Nem azt mondom, hogy varezért fizetni, vagy aki warezért fizet az egy hülye! :)

    Idézek szombitól: 1. "K*rva anyjukat, nem elég hogy ellopják a műveket, de még lét is kérnek érte.
    Nagyon pofátlanok, megérdemlik a sittet."
    Igen ezzel egyetértek, de nem csak az SMSwebezők szednek pénzt, azáltal, hogy warez tartalmakat tesznek elérhetővé, hanem pl azok akik: torrent seed szervert üzemeltetnek és szednek be pénzt, vagy azok akiknek arányjavításért fizetnek a felhasználok, azok akik DC-n reklámokat fizetnek a DC üzemeltetőjének (megjegyzem még mindig 6-7 ezren vannak dc-ken, vagyis reklámnak jó).
    Tehát a lényeg nem az, hogy ki az aki fizet érte és esetleg az mennyire hülye, vagy nem ért hozzá. A lényeg azon van, hogy a tartalmak miatt, valaki(k) pénzt tudnak vele keresni. Nem csak az SMSweb üzemeltetők, de ők a legrosszabbak. Ezeket tényleg le kéne csukni!

    Idézet 2: "Aki meg még pénzt ad nekik, azt is lekéne csukni, mert ők gerjesztik az egészet!"
    Erre mondtam, hogy ebben az országban, akkor le kéne csukni ... jó ha nem 6-700 ezer embert, de a neteléréssel rendelkezők legalább a 30%-át. Ez kivitelezhetetlen és nevetséges gondolat volt!
    Szóval picit félreértettetek. Egyetértek, hogy warezért pénz? LOL :D Soha! Az is hülye aki ezért pénzt ad, bár van aki máshogy nem tudja megszerezni.
    szombi azt mondta csukjunk le mindenkit aki pénzt ad ezért akár szedi akár adja. Ez vicc! :)
    Én csak erre reagáltam. :)
  • szombi
    #14
    Na vééééégre, valaki egyetért h. a DC rééégen kiment a divatból.
    A szomáliai teveszar naggyon jó hasonlat volt, EGYETÉRTK!!!
  • cateran
    #13
    Mi a rossebről beszélsz? Torrentért fizetni...ez nekem új,van ilyen is?:S
    DC? Vagy 10 éve kiment a divatból (ha nem több)jó, hogy nem az c64-amiga korszakos copapartykat emlegeted...
  • Tinman #12
    "Szóval aki lopott tartalmat vesz el ingyen az oké? "

    jatekaim.hu majd beszél helyettem erről...

    "FTP elérés van ebben a ocskos országban, amiért pénzt kérnek. Oriási a forgalmuk, csak erről kussol mindenki. Amiért vehetsz elérést, az havi 2000-10000 ft-os intervallum."

    Tudok róla, SOHA nem használtam, minek ebbe a pénzt belekeverni... sok ostoba fizet a warezért. Szánalom. Ha már fizetnek vegyék meg az eredetit, ne valami szaros kis tolvajt gazdagítsanak, barmok.

    "Torrent? Seed szerverek? Havi elérhetősége 2000-6000 ft!"
    Ingyenes torrent oldalak dögivel vannak, aki a torrentért fizet az milyen állatfajta? Kafferbivaly?

    "Ujfent torrent seed szerver nélkül? Arányjavítás? LOL 10gb-200gb havi 1000-10000 Ft -ig? "
    Vannak akik értenek az IT-hez és vannak akik nem. Erről legyen elég ennyi.

    "DC? reklámok sz**ig? Mennyi is a bevétel belöle?"
    Néha találkozok olyan géppel amin DC++ futott... olyan vírusos, mint a szomáliai teveszar. Tudatlanok wrz lelőhelye.

    "2000-ért hozok havonta 500-1 terra anyagot"
    A warezért fizetni? Minek? Miért? Kinek? A szélessáv korában a warezért fizetni? Kivágtál nálam legalább 4 biztosítékot ^^

    Nézek... jatekaim.hu ^^

  • JL666
    #11
    te egyszer fizetsz, hogy a fizetett tartalmat ftp-n vagy weben keresztül éred el az teljesen mindegy, akár torrent is lehetne.
  • LOTR|Atocha
    #10
    AZ SMSWebek nagytöbsége FTP is egyben, szóval kéthelyről szedik (ték) a zsét. :)
  • JL666
    #9
    Amúgy erről csak annyit, hogy a warez témákat, azt a pár terrát mondjuk valahova fel kell rakni és ugye ingyen tárhely ilyen kapacitásba nem elérhető, ezért smsweb-esbe tudják felrakni, ahol 100 forintból kb. 80 a tárhelyszolgáltatónak meg a telótársaságnak megy, szal nem az teszi zsebre a lét, aki feltölti a tartalmat.
  • LOTR|Atocha
    #8
    Szóval aki lopott tartalmat vesz el ingyen az oké? :D Rendben van! égülis kinek milyen az értékrendje.
    SMSwebhez meg csak anyit, hogy:
    Kb 10 (nagyon nagy!)FTP elérés van ebben a ocskos országban, amiért pénzt kérnek. Oriási a forgalmuk, csak erről kussol mindenki. Amiért vehetsz elérést, az havi 2000-10000 ft-os intervallum.
    Torrent? Seed szerverek? Havi elérhetősége 2000-6000 ft!
    Ujfent torrent seed szerver nélkül? Arányjavítás? LOL 10gb-200gb havi 1000-10000 Ft -ig?
    DC? reklámok sz**ig? Mennyi is a bevétel belöle?
    Szóval hagyjuk, hogy csak az SMSwebbel lehet pénzt szerezni, max te nem tudod mi pénzeket szed be a többi, azáltal, hogy lopott warezolt anyagokat tesznek közzé, illetve tesznek elérhetővé!
    Ha ebből a szemszögből nézed, akkor mindjárt más a leányzó fekvése!
    Ja és mégvalami: gipsz jakab kisbél gyerek torrenten ingyé leszedi a cucoot, majd a szomszédba viszi a terrás wincsit, hogy nem kell film, 2000-ért hozok havonta 500-1 terra anyagot. Ne a számokon lovagol, hanem azon, hogy ez is megtörténik és van rá pálda... Vagyis ami Ő nagykegyesen ingyen megszerez, azt továbbadja pénzért. Meg dvd-re felírva. Sok ilyet ismerek. :) Ezen mindenki keres, kivéve a jogvédők.
    Félreértés neesék, a jogvédőknek 1 centet, egy fillért nem adnék. Na de nézzünk már magunkba egy kicsit... :D
  • Adamul
    #7
    A világért sem akarok beleszólni a "vitátokba", de ő azt írta, hogy aki PÉNZT kér érte, azzal van a baj. Abból közel sincs ilyen sok...
  • Tinman #6
    Itt az észlény te lettél, az értelmezési nehezségied miatt...

    A warezért pénzt kérőket csukatná le.

    Szerintem is kötelet az SMSWEBES buziknak!
    Állandóan kapok ilyesmi emaileket, hogy:
    "Helló édes! Jó volt az esti buli, találtam egy szupi oldalt. Ahol egy csomó film van."
    Általában mindig valami csaj nevéről jön.

    Ezeket a leveleket természetesen azonnal forwardolom a megfelelő szervek felé.
    Küldjétek csak szarházik!
  • LOTR|Atocha
    #5
    Eszed semmi fog meg jól drága barátom. :) Ugyanis a neteléréssel rendelkezők kb. 60%-a warezol valamilyen formában. Dc, torent, Ftp, mp3 portal.hu, rapdshare és tsr.:) A maradék 40%-ból pedig kb.25% megkéri azt a 60%-ot, hogy szedje már le neki azzzzujbetmenfilmet. :) Szóval kb lecsukatnál 600-700 ezer embert! Gratu!!!! Észlény :D
  • ssdb
    #4
    Hát ez nem jött be... SMS Szerverek még csodálkozom h léteznek akinek van esze az torrentel.
  • szombi
    #3
    K*rva anyjukat, nem elég hogy ellopják a műveket, de még lét is kérnek érte.
    Nagyon pofátlanok, megérdemlik a sittet. Én szívem szerint felnyomnék minden ilyen gazembert...
    Aki meg még pénzt ad nekik, azt is lekéne csukni, mert ők gerjesztik az egészet!

    éljen a szabad letöltés! le a fizetősökkel!!!
  • Narxis
    #2
    Ha warezoltak akkor pedig de.
  • kukacS3K
    #1
    közcélú alapítvány? hát nemhiszem hogy egy normális országban közcél lenne egyetemisták letartóztatása