56
  • Kaadi
    #16
    nem dobja, sot: a Q6xxx csaladot vonja ki, hogy jobban menjen a Q8xxx es Q9xxx csalad es persze a csucson ott lesz a 4 magos i7, amiben mar memoriakontroller van 3 csatornaval
  • Optimus Prime
    #15
    A Titánok harc. :D Amilyen rég létezik eme két cég azóta harcolnak és perelnek.
    Akkor most az Intel "dobja" a 4 magos architektúrát? Vagy az i7 is az lesz?
  • Kaadi
    #14
    Intel procival nem lehet elvesziteni a garanciat, mert nem egnek ki ha tulhuzod.

    1. ha nem birja a huzast az alaplap bios-a visszaallitja az alapertelmezett ertekeket
    2. ha tulmelegszik, kekhalal a windows alatt vagy reset es visitas
    3. ha csak hatarerteken melegszik (pl. 85 fok), lelassul (thermal throttling) es eszreveszed (velem ez tortent meg, amikor nem tettem fel jol a hutot)

    remelem en meg kifogom az arleszallitast.
  • lee56
    #13
    Miért ne, miután kaptak egy vastag borítékot, szintén "véletlenül" :D
  • KasztnerTokman
    #12
    Na ja, mert az Intel "véletlenül" törölte a partnerekkel folytatott levelezés archivumát... (Bizonyíték megsemmisítése.)

    És a partnerek is véletlenül törölték az emaileket?
  • KasztnerTokman
    #11
    attakot-attack
  • mcganyol
    #10
    már miért buknád a garit? max. durva feszemelésnél bukhatod, de szvsz azt is elég lehetetlen bebizonyítani, hogy amiatt égett szét (esetleg) a cucc.
  • Szefmester
    #9
    én még nem kezdtem húzni, nem jött rá olyan cucc ami miatt megérné, és a garit sem akarom bukni, majd ha már fejlesztés kellene tuning nélkül :D
  • dez
    #8
    "A testület ugyanis továbbra sem tudta felmutatni a perdöntő bizonyítékokat"

    Na ja, mert az Intel "véletlenül" törölte a partnerekkel folytatott levelezés archivumát... (Bizonyíték megsemmisítése.)
  • chronos75
    #7
    Ősi magyar szó, lásd "rendőrattak" á'la hir tv :)
  • Dark Angel 666
    #6
    új magyar szó például mint a celeb
  • Desiderata #5
    lol, négymagosokat már kivonnak én meg 1magossal nyomom még mindig :)
  • Frosty01
    #4
    nekem is pont ilyen van, nincs 1 hónapja hogy megvettük. alapjáraton is kiba.ott jól tolja az ipart minden téren
  • Cefet
    #3
    Jó az még most is! Én egy G0 steppinges példányt hajtok 3,2GHz 1,3V-os magfesz mellett minden probléma nélkül. Semmi ok nincs rá, hogy lecseréljem.
  • Nonix
    #2
    "attakot"

    Ez már magyar szó lett? :D
    Amugy jó kis proci volt (ár/teljesítmény)
  • leipsig
    #1
    viszlát