35
Halo 3 befejező rész PC-re
  • S8DJ
    #35
    A remény hal meg utoljára
  • SL
    #34
    a rák egye meg a pesti pofájukat
  • Bence94
    #33
    Rohadt szánalmas ez a guru vagy ms.vicces mondhatom.ezek a címek mind olyanok amiket pc-re nagyon várnak és akkor eezzel viccelődnek, hogy kijön a halo 3 pc-re! tényleg ??? á egy nagy szart csak áprilisi tréfa volt.
  • SL
    #32
    igen, és még meg is lehet venni!
  • syberia2
    #31
    helo
    Letöltöttem az egynek a demoóját, és megkérdezném lelehet-e tölteni az egy vagy a 2 teljes verzióját?
  • SL
    #30
    Win7 már van és még semmi bejelentés? Már alig várom, hogy kiadják azonnal rendelném. A H2-t már hatszor végig toltam és már kezdem unni Live-on is :S
  • Falcon87
    #29
    Biztos csak emiatt a játék miatt vettek jó pár ezren xboxot. Én is majdnem. Szerintem ez a microsoft killzone-ja.
  • grebber
    #28
    Sosem értettem miért nem portolják a gameket pc-re főleg a microsoft.
    Warez az egy dolog de nem hiszem hogy nem menne el belőle 500.000 db világszerte.
    Ezt beszorzod mondjuk 30 euroval azt 15 millió euro bevétel a portolás meg gondolom jócskán ennek a töredéke szóval mindenképpen plusszba lennének.
  • Falcon87
    #27
    Ja :(
    szopjon le a microfos
  • grebber
    #26
    Vagy soha :D
  • Prince23
    #25
    Biztos majd a Win7 "befuttatása" után adják ki, 2010-11 között.
  • Bence94
    #24
    hát már igazán kiadhatnák pc-re.remélem nincs pofájuk 4 évvel a konzolos után kiadni mint a 2-őt.bár örülnék neki mert vigi tudnám játszani...azt nem értem, hogy ennél volt olyan híar, hogy ezt már hamarabb kiadják.
  • Falcon87
    #23
    Most tehát van?
  • Dizson
    #22
    Csá! Most akkor van pc-re Halo 3? Haverom azt mondja neki megvan... Én mondtam neki h. xbox360 ra van csak.
  • Istencsászár
    #21
    Ez a tréler sose tetszett nekem, valahogy nincs Halo hangulata.

    Ez a legjobb szvsz
  • Prince23
    #20
    Amúgy trailer
  • DJS8
    #19
    Jövőre jön a Winfos 7 nem? És jövőre adják ki a Halo 3-at is.
  • arty
    #18
    2. rész mennyit késett? ;)

    halo3 majd jön windows7 reklámként max :D (ahogy a 2 jött a vistával)
  • guardian hero
    #17
    gyöngyöt a disznók elé...
  • Vardar
    #16
    Csúnya????????? Hát akkor én egyenesen antigrafikista vagyok. Ez szerintem nagyon is szép.
  • grebber
    #15
    Addigra mire kijön talán végigviszem a 2-öt :D
  • Prince23
    #14
    Akkor meg már minek Halo 3 2-3 év múlva pc-re? így is tavaly kellett volna kijöjjön, max késik tuti 2 évet mosmár. 2007-től szám
  • arty
    #13
    sztem zárhato, majd 2-3 év mulva lesz aktualitás a topik :)

    (pcguru mint forrás... jajj... mértnem gamestar?)
  • KILLER2
    #12
    Amúgy az első kép még tudtommal a Halo 3 betaból van. Játék közben nagyon szép szerintem.
  • Istencsászár
    #11
    Mielőtt egy képről megítélsz egy komplett játékot néz meg róla videókat... Halo 3 Review HD
  • Rincewind
    #10
    Ezt a nemes feladatot inkabb meghagyom valaki masnak. A keppel csak azt szerettem volna erzekeltetni, hogy bar a Halo3 egy 2007-es jatek, azert kozel sem nevezheto csunyanak. Sot, kimondottan szep jatek.
  • DJS8
    #9
    én meg pont most akarom megrendelni a Halo 2 PC-t :D
  • Prince23
    #8
    Egy fejléccel megpróbálkozhatnál
  • Rincewind
    #7
    Halo 3 grafika (sajat kezuleg csinaltam a screenshot-ot, amit ehhez a hatterkephez hasznaltam fel):

  • Fbn Lx
    #6
    na ez az a szint, ami bármennyire is ne legyünk grafikabuzik, manapság már játszhatatlanul csúnya.
  • Vardar
    #5
    Hát az 1et grafikailag übereli:D
  • plas
    #4
    Mindegy az 1-et végigvittem - sztem jó játék volt- Bár néhűny helyen kissé monoton. :)
  • Prince23
    #3
    Hát jah, de a képet a pcguruból illesztettem be...lehet h ők tévedtek (halo 2?), mert ez így elég gáz grafikailag...
  • plas
    #2
    a kép alapján akár az első rész is lehetne... [az pedig már nem mai fiú]
  • Prince23
    #1
    "Melyik konzolexkluzív játék hiányzik nekünk, PC-seknek a leginkább? Sokan egyből rávághatnák, hogy a God of War széria, a Super Mario Galaxy, esetleg a The Force Unleashed, és még sorolhatnánk, de azt hiszem, abban egyetérthetünk, hogy Master Chief utolsó kalandja előkelő helyen szerepel ezen képzeletbeli listánkon. A Halo 3 hiánya különösen fájó pont, hiszen mind az első rész, mind a második megjelent PC-n is, és így, habár mi is kipróbálhattuk, miről zengtek ódákat az xboxos játékostársaink, a trilógia záródarabját még nem láthattunk. 2007-ben a Bungie elárulta, hogy jelenleg három játékon dolgoznak, és most már tudjuk, hogy ezek közül az egyik a Halo 3: Recon (ami tegnap új nevet kapott, így mostantól a Halo 3: ODST feliratot kell keresnünk), és a Halo 3 PC-s átirata is ott lapul, erre az eshetőségre pedig nemrég két utalást is kaptunk egyenest a Microsofttól."
    tobábbi infók: pcguru

    És reméljük, hogy most a halo 3 nem lesz macerás elindítani windows-on...


    gamespot-os képek