12
Nyelvoktató cd-k! Melyik a legjobb?
  • Apa27
    #12
    Sziasztok!Letöltöttem egy Rosetta Stone nevű nyelvoktató progit amit itt olvastam, hogy ajánljátok. Hozzá a Brit angolt. Ez Level 1-2-3 -ból áll és minden Level vagy 4 modulból.
    Ez a 3 Level egyben az alapfokra készít fel, vagy mindegyik külön-külön egy szintnek felel meg? Most itt arra gondolok, hogy a Level1 az az alapfok, a Level2 a középfok és így tovább...
  • slime001
    #11
    Már ha jó tanárt fogsz ki. És az elég ritka manapság.
  • V43 1105
    #10
    Szerintem legjobb ha beülsz egy suliba és ottan tanár magyaráz.. CD-ben nem hiszek..
  • MaSzKa
    #9
    én jártam nyelvsuliba
    elég sok anyagot adtak főleg olyat amit MP3 lejátszóval lehet lejátszani
    és hasznos mert pl a buszon is tudok tanulni

    rengeteg ingyenes oktatóprogramot demot töltöttem le

    pl honositomuhely.hu
  • huiner
    #8
    Hello!
    Angolt szeretnék tanulni de szinte jöhet bármilyen más európai nyelv is.
  • Dragooon #7
    milyen nyelvet szeretnél tanulni?
  • alert
    #6
    A demója kipróbálható és infó is van róla itt: www.rosettastone.com
  • alert
    #5
    Nem sokat ismerek, de amikkel találkoztam (főleg a magyar fejlesztésűek) eléggé kritikán aluliak. Ami használható volt, az a Rosetta Stone. Nem olcsó, külföldön a nevesebb iskolákban, e-learning tanfolyamokon, stb, ezekket adják a diákoknak kezdésnek. Magad tudod belőle elsajátítani a nyelv jókora részét. Képek, hanganyag, szöveg, kiejtés felismerő, stb van benne szisztematikusan felépítve a tananyagot. Először csak szavakat tanulsz képek alapján majd jelen idő, mondatszerkezetek, stb és addig adja, ismételgeti és rendezi az anyagot, amíg magad rá nem jösz a nyelvtani logikára és nem tudod teljesíteni az összes a modulban megszabott részt. Rengeteg nyelvhez létezik a kínaitól az arabon át az angolig.
  • Montanosz
    #4
    nyelvész
  • David2
    #3
    helló!
    én is hasonlókat keresek, legfőképp hanganyagot, a hozzátartozó szöveggel.

    hasonló CD pl.: a taxus learning, habár sztem eléggé alternatív módon nyomatják.


    más, a modik biztos szólni fognak, h nem illik a beszerzésről ennyire nyiltan diskurálni:P
  • huiner
    #1
    Sziasztok! Szerintetek melyik a legjobb nyelvoktató cd? Nekem a Nyelvizsga tetszik a legjobban szívesen kipróbálnám. De más program is szóba jöhet!