21
  • NiGhTM4R3
    #21
    Ha már alternatív befejezés, s legenda, akkor szóba hozható az a pletyka, hogy az Amerikai História X-nek is van alternatív befejezése :)

    Nem vagyok Smith rajongó, de ebben nagyon tetszett a játéka. Valójában az a változat tetszett, ami a mozikban volt.
    Egyrészt nem volt benne szex (unrated verzióban elvileg van,,,) ami nekem már előny, hisz unalmas már hogy a főhős talál egy főhősnőt és mindig kufircolnak.
    Másrészt a vége, ahogy feláldozza magát (ezt a spoilert már lelőtték előttem) ez sem az a tipikus befejezés.

    De ugye a pénz beszél, a készítők sem hülyék, tuti lesz Smith a 2. részben.
  • Stefling
    #20
    pffff
  • Alveus
    #19
    az volt az alternatív befejezés, h penge is ott fekszik a boncasztalon és éppen készül felboncolni a doki, mikor felébred (penge) és megcsapolja a dokit.
  • torcipepe
    #18
    én már az eredeti befejezésére sem emlékszem a penge 3-nak. :)
  • Narxis
    #17
    Jeeeeeeeeeee, király vagy Smith! I AM LEGEND!!!!

    Jöhet a folytatás!
  • geristar
    #16
    Mi volt a Penge 3 alternatív befejezése? Én nem is hallottam még róla!
  • Scamp
    #15
    Nekem az alternatív efejezéssel se lenne semmi bajom, ha a filmben nem mutatták volna hogy hogyan robbantják fel azt a hidat ameiken keresztül elhagyják Manhattant.De egyébként tetszett mind a két megoldás. Mind1 mi lesz a második é várom.
  • berserk87
    #14
    barii: Két befejezést forgattak le(a cikkíró is írta) a moziban is bemutatott változatban feláldozza magát smith, míg az alternatív Happy Enddel végződik és megjegyzem, hogy a regényben is az alternatív befejezés szerepel, amiben a zombik meglátják, hogy a zombicsaj meggyógyult és ezért nem bántják Smitht se. Én mind a kettőt láttam és mind a kettő tetszett, talán a mozis változat hihetőbb egy kicsit és ezért nekem az tetszett jobban. Amúgy sok filmnek van alternatív befejezése, mondok is egy példát: Penge 3.
  • barii
    #13
    esküszöm nem értem.. milyen alternatív? volt egy film, aminek a végén meghalt egy szereplő. pont. akkor miről beszélkünk? hogy megy új világot építeni?
  • Stonee
    #11
    nem baj,ha sikeres lesz a 2. is, akkor megkapjuk a the beginninget is abban biztosak lehetünk... :)
  • CaptainRumi
    #10
    az eredeti cikkben benne van, hogy az alternatív az alternatív is marad...az eredeti az az amelyikben Smith meghal...
    szóval szerintem előzményt csinálnak...csak kell egy kis felhajtás a film körül ne süllyedjen teljesen a feledés homályába
  • Chocho
    #9
    Én örülök, hajrá! :)
  • Vucli
    #8
    Engem nem is érdekelne, ha az előzményeket mutatná be (nem egy nagy sztori: rák gyógyszer mellékhatásaként zombik lettek az emberek és járványszerűen terjed, csak páran immunak rá, kb. ennyi), szerintem ezzel sokan másik is így lennének.
  • torreadorz
    #7
    "Ha az eredetit, akkor Smith nem szerepel(het)ne benne, csak max. visszaemlékezésekben"

    Hm... a filmekben lehetséges. Amig nem mutatták valakinek a darabokra szakadt holttestét addig nem halt meg. legrosszabb esetben is kiderül hogy ezt csak álmodta :)
  • berserk87
    #6
    Remélem benne lesz Smiths a 2. részben. Az első rész miatta lett sikeres. Nagyon sőt hihetetlenül nagyot alakított benne. Nekem nagyon tetszett a film (háromszor néztem meg eredeti nyelven).
  • 5i
    #5
    Az értelme annyi, hogy nem az előzményt mutatja be, hanem a folytatást. És csak ennyit tudni, az még titok, melyik befejezést viszik tovább. Ha az eredetit, akkor Smith nem szerepel(het)ne benne, csak max. visszaemlékezésekben. Ha viszont az alternatív ending mellett döntenek, akkor meg sztem bukta az egész.
  • npityusk
    #4
    Legyen benne a kutya is mert jobb volt a játéka:D
  • akyyy
    #3
    "Most már csak az a kérdés, hogy valóban az alternatív vonalat viszik tovább vagy Neville karaktere csak visszaemlékezésekben szerepel majd."

    tehát semmi értelme az egész cikknek, lomtár!
  • Herczi
    #2
    Nekem nagyon nem tesztett a Legenda vagyok, vagy csak túl nagyok voltak az elvárásaim, hátha ez jobb lesz.
  • kukacS3K
    #1
    sztem egy biztos, smith-t nem fogják kidobni, miatta ilyen sikeres az egész