18
  • kisAKOSH
    #18
    elaadó a TOMB RAIDER: UNDERWORLD* akit érdekel írjon: [email protected]



    *gyémánt kiadás kapható ez gyanítom kevsebb tartalommal bír pl. nincs bónusz lemez stb, ám nekem még az első kiadás van meg!!!
  • kisAKOSH
    #17
    eladó a tr: underworld, akit érdekel írjon nekem mailt:

    [email protected]
  • sniperelite
    #16
    Hello!
    Nem tudjáok hol lehet megtalálni a tru borítóját? :)
    Előre is köszi!
  • Kongy
    #15
    Ez egy aljas húzás volt az Eidos-tól,de én a negatív kritika ellenére is megvettem az eredeti kiadást. :) Mit érdekel engem a 7 pontos értékelés?
  • hitman090
    #14
    Én már végigjátszottam a játékot és egy biztos hogy nekem nagyon tetszett mert változatosak a pályák a story király nagyon és fordulatos.A grafika az nagyot üt és szerintem ez a pont amire értékelték hát elégé keveslem szerintem minimum 8.5
    egy 10-es skálán.Bátran ajánlom kezdőknek is de aki játszott az előző részekkel annak kötelező darab.
  • Hoz_Hun
    #13
    Lara az Lara, biztos jó lesz nálam tuti vétel. Kár az ilyen baromkodásért amit az Eidos "verőembere" rendezett. Én az Eidos helyében eltávolittatnám ezt a PR embert. Az is gáz, hogy ilyen ezközhöz nyúl, de a legnagyob hiba, hogy még le is bukik.
  • sirpalee
    #12
    Azt ugye tudod hogy az sg értékelések 1-5ig szoktak menni?

    Kérjük azt a képet a leharapott ujjról.
  • 05lampard
    #11
    Ha az SG 8 pontnál kevesebbre meri értékelni, leharapom az ujjam!
  • xido
    #10
    ezeknek a nagy neveknek még kell egyáltalán ekkora támogatás?..eladják ezt már a nevével is
  • Etinger
    #9
    Szerintem meseszép, és iszonyat klassz a játék amúgy :)
  • galocza
    #8
    mondjuk gamespotnak akkor hiszek amikor ign-nek vagy gamespynak: soha.
  • winnie
    #7
    ó, a mindentudó magyar fórumozó, vagy ahogy azt móricka.
  • BB7
    #6
    Ez a botrány is ONLY reklám céljából jött létre! SZÁNALOM AMI ITT MEEEGY!
  • szily3
    #5
    Szopas Ekkora nagy szivest. Raadasul magukat egettek leee. Jujjuj ez igy n lesz jo. Bar a jetek mar cs emiatt is fogyni fog
    El kell olvassam azokat az ertekeleseket
  • 5i
    #4
    Épp ezt akartam mondani. A Kane and Lynch kapcsán még "érthető", hiszen egy ismeretlen franchise gyatra első részét valóban meg kellett "támogatni", de Lara neve már eléggé bejáratott, ráadásul a Legend és az Anniversary Edition kapcsán tapasztalt fejlődés után sztem több rajongója van, mint eddig bármikor.
  • atiat
    #3
    A vicces, hogy a saját alkotói mocsokolták ezúttal :D
  • Tinman #2
    Lara az Lara, tőlem mocskolhatják ahogy akarják, akkor is legenda.
  • ZeGa
    #1
    Hát ez finoman szólva is gáz.