96
Total War alkotóitól!
  • grebber
    #81
    Itt is látszik az eredményekből hogy végre van egy cég aki nem paktál le az nvidiával.
    Most már a CoJ mellett itt a másik Atis game!

  • Abu85
    #82
    Minden DX10 játék az AMD dokumentációival készül, mert az NVIDIA nem szánt időt fejlett DX10 programozási eljárások publikálására. Ha ettől Atis lesz egy játék, akkor a nyártól minden játékra ezt fogjuk rámondani?
  • grebber
    #83
    Mivel ami nvidiaán fut jobban arra atisok mondják hogy nvidiás így hát igen azok atisok lesznek.
    Majd arra leszek kiváncsi ha már nvidianak is lesz dx10.1 vagy ha ilyen nem lesz akkor dx11-es VGA-ja hogy mit tud majd ati dx11-esével szemben.
  • Abu85
    #84
    Ez érdekes gondolatmenet, de értem a lényegét.
  • lammaer
    #85
    na, epp tegnap gondoltam ra hogy kiprobalom a jatekot, mert nekem olyan Battlezone 1/2 stilusunak tunt, az meg nagyon nagy kedvencem volt anno. De addig az nem tunt fel, hogy vista only :S

    Akkor keresnem kell vmi mast, vista meg nem volt fenn nalam, es egy jatek miatt most nem fogok nekiallni felrakni....
  • grebber
    #86
    Nem vista only mivel windows 7-en is megy mondjuk úgy dx10 only!
  • lammaer
    #87
    Koszi a pontositast.
    Lehet majd a windows7-nek csinalok egy particiot, kivancsisagkeppen, illetve egy gyors googlezas utan talaltam par erdekes dolgot arrol, hogyan is kell Dx10-et feltolni XP-re (nyilvan nem tokeletes modszer es lehetnek csunya hatulutoi, de altalaban a hobbyprogramozok nagyon jo dolgokat kepesek letrehozni).
  • Prince23
    #88
    Gamekapocs teszt 2.5

    LOL 2.5 pont xd 2.5/5 :DDDDDDDD
    amúgy 2.5/10
    10-es pontozással tesztelnek
  • grebber
    #89
    Tökéletesen egyetértek az írottakkal!
  • Prince23
    #90
    IGN 2.1
    lol
  • grebber
    #91
    Nincs több javítás Fejlesztők nem támogatják tovább a gamet! Oltári nagy bukás!
  • Abu85
    #92
    Jah ... de tesztprogramnak elhasználható, mert fejlett DX10 eljárásokat használ. Ennyi értelme vót a játéknak. Megmutatja a DX10 erőviszonyokat.
  • Prince23
    #93
    És azt is randán :)
  • SötétBarom
    #94
    -fav
  • janos666 #95
    A 12. küldetésnél elfoglaltam az összes tornyot, már sehonnan sem bújik elő ellenség, az egész térkép tele van hálózva zöld pontokkal, egyedül a pálya közepén, a nagy RADIX generátor (vagy annak kéne ott lenni, de nem tudom mi van most), helyén van még egy piros pont, de ha felmegyek oda, akkor csak egy nagy vörös csóvát látok, de nem történik semmit. Fentebb nem tudok menni, lefelé vezető út sincs még mélyebbre, a félreeső kissebb zugokban is jártam már, de továbbra se moccan senki.
    Ami feltűnt, hogy egy eclipse áll ott, ahol leraktak a küldetés elején, de nem bírom irányítani.

    Ötlet? (Azon kívül hogy kezdjem előről a küldetést, mert elég nehéz volt, akkor inkább kukába a lemez...)
  • ajem kisa
    #96
    Lol!
    Ma találtam egy akciós csomagot ezzel a gémmel meg egy total valamivel, nemvettem meg, mert féltem, hogy megint belenyúlok, mint néha-néha...
    De most igy visszaolvasva...szerencse, hogy nemvettem meg, mert akkor megtanitottam volna repülni elég gyorsan a lemezt!
    Pedig az előzetes videókból jónak tünt!