9
  • Dark Angel 666
    #9
    ja , van de az átverés , mert a vonalat úgyis kifizettetik veled
  • hdo
    #8
    Hadd szolgáljak én is egy hírrel. A Habsburg birodalom megbukott, tehát már magyarország nem a tartománya, és az Osztrák-Magyar Monarchia is felbomlott az első világháborút követően. Ergo nem értem hogy mi a f..ér kell állandóan ezekről a svábokról hírezni a kurva életbe is hát! Ami náluk 2012 az nálunk 2021 és 2100 között van!
  • bertino
    #7
    egyedi.
    feltehetően szűrőhiba.
    csere.
  • mikloss
    #6
    Nekem ADSL-em van és amikor telefonálunk a vezetékesen akkor elmegy a net és csak kb. 2 perc múlva lesz megint a hívás után, ez csak egyedi probléma vagy másnak is előfordul az ilyesmi? :S
  • gregor
    #5
    Dark Angel:Már lehet olyan ADSLre előfizetni amely nem igényel telefon előfizetést!
  • Dark Angel 666
    #4
    mégis hogy kötik be mindenfele ha mindenki le fogja mondani a vezetékes telefonját ?nem vették még vajon észre hogy senkinek se kell a vezetékes ?ha már mindenfele be akarnak kötni valamit az a kábel net legyen
  • bertino
    #3
    a zesgé szerint ide német internet előfizetésű userek járnak.
    persze minnyá jön az oltószöveg, hogy azért van ennyi német hír, mert a legnagyobb adsl szolgáltato mo-n is ********** telekom... és persze mert egyértelmű kapcsolatban állnak.
  • bertino
    #2
    lol méghogy mindenhova, mekkora vicc...
  • roliika
    #1
    Ezeknek a németeknek annyira jóóóó. :D Néha meg nem. De miért nincs cikk a Csehekről, vagy Szlovénekről, Horvátokról, Franciákról stb...