64
\"Stílus a munkában\" - Minden az E66-ról!
  • laci 700
    #24
    Próbálj ráttenni vlmi más lejátszót, pl Core Player-t (ITT megtalálod!)ha ezután sem jó akkor nem tom:S
  • KeKKSZike
    #23
    Sziasztok!!

    Vettünk egy ilyen telefont, hát mint mondjak?! Én nem vagyok tőle elájulva... Eddig nekem D900-as telefonom volt (Samsung), amihez lehet, hogy szép lassan visszatérek, mert kicsit nekem csalódás ez a telefon, a Nokia!!

    Én nagyon sok videót szoktam készíteni a telefonnal... Átküldtem a D900-assal készített videókat, amit ez a telefon csak szaggatva(!!!) tud lejátszani. Nem tudom, hogy ez minek a hibája, lehet hogy a Real Player?!
    De én azt se igazán értem, hogy ha ezzel a telefonnal csinálok videót, akkor az alapból (max minőség), miért szaggat? Ez Nokia betegség? Ha leveszem a minőséget (vissza 3gp-re), akkor nem szaggat, de hát a minőség, felbontás se egy olyan nagy szám. A 2-2,5 éves Samsung telefonom jobb, akadásmentes videókat készít, mint ez az új telefon...

    Egyik ismerősöm Nokia 5800-ra vár... Hát lehet, hogy megpróbálom lebeszélni, hogy Nokiát NE vegyen, inkább várjon meg valamilyen jó kis Samsung telefont!
  • somdav95
    #22
    Nos ebbe a N vs E széria vitába nem szólnék bele. Nekem egy E50-em van, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. N szériás telefonért nem fizetnék 40 ezerrel többet azért hogy 3 megapixeles kamerám ( vagy akár 5 ) legyen. Fényképezésre szerintem a fényképező való.
  • 5c0rp330n
    #21
    N96-ról beszélünk? :)
    ok, N szérián belül elhiszem, hogy otthon vagy, E szérián belül viszont aligha, hogyha a sebessége meg oprendszere miatt szólod le.
  • Tinman #20
    Ez olyan, mintha eddig Mercit vezettél volna, majd 1 évvel később eléd dobnak egy gyengébb, kényelmetlenebb, kisebb A osztály és örülj neki.
    Pár napig volt nálam a cikk tRágya, (majdnem egy hétig egy N95 is) amúgy N82 user vagyok és abs. nem győzött meg... sőt, felháborít, hogy ezért előfizetésben ennyit van pofájuk elkérni.

    Ennyit a hozzáértésről. Ez a telefon már most a MÚLT ^^
  • 5c0rp330n
    #19
    nem hiszem.. ez olyan, mintha azt mondanád, hogy ha autó, akkor Lamborghini. ettől még nem arra gondolsz, hogy mint gépjármű, a Lamborghini a legpraktikusabb (merthogy többe kerül, mint egy ház, sokat fogyaszt és feleslegesen van megtömve lóerővel), csak hogy azok közül a Lambo a legjobb. és abban az esetben, amiről beszélünk, duplán nem értem, hogy miről beszélsz, mivel mindkettőn ugyanaz az oprendszer van, a különbség lényegében csak a csicsás képnézegető. illetve ehhez hozzájön, hogy míg E szériában több, mint 1 éve csak telitalálat, tesztgyőztes telefonok jelentek meg, addig N szériában olyan melléfogások voltak, mint például a gyalázatos N96, és olyan általánosan rossz anyagminőség volt rájuk jellemző, hogy többen számoltak be olyan esetkről, hogy szó szerint szétesett a telefon a kezükben, nesze neked 150ezres telefon. vagy ha a 9.3-as telókra gondolsz, akkor megnyugtatlak: N szériában is összesen kb 2 telón van ilyen rendszer, és a csicsásabb menüátmeneteken kívül lényegében semmi újat nem mutat.
    maga az oprendszer pedig N szérián gyors, E szérián mindenféle csicsa nélkül nagyjából minden gombnyomásra történik, szóval ebből a szempontból az E széria még talán jobbnak is mondható. a fotózás pedig tényleg nemtom, hogy hogy jön ide, az E széria business class, így az is csoda, hogy egyáltalán van bennük akármilyen kamera, a legtöbbnek meg is szokott jelenni kamera nélküli változata.

    lodmast: egyedül 9.3-as E szériás nincs még, de nem fogom még1szer leírni, hogy ennek a rendszernek semmilyen gyakorlati haszna nem lenne a business classban annál fogva, hogy csak a menüátmenetek csicsásabbak benne, nem véletlenül vitte tovább a Nokia a business class telók oprendszerét egy másik ágon, ami a 9.2-re épül, ami egyet jelent a gyorsasággal.

    egyszerűen nem értem, hogy aki nem ért az E szériához, miért szól bele, és hordja le úgy, hogy biztos vagyok benne, hogy nem tudja, hogy miről beszél.
  • LoDMaSt
    #18
    8.0/8.1/9.1, 9.2 pre fp1, fp1, fp2
  • Promi #17
    Folosleges vitatkoznotok: kinek a pap kinek a papne (nekem a lanya):D.
    En most csereltem le a telot regi N73 volt, a mostani E66.Az N73 is nagyon jo kis telo, de az E66 -os szebb, jobb, gyorsabb, tobbet tud.
    Nekem nagyon bejott, es meg vagyok vele elegedve ennyi.
  • Tinman #16
    - Prince of Máté írta: Ha symbian akkor N széria, ez az arany törvény.
    - Helyeseltem.

    Vagyis mi az op. rendszerről beszéltünk. Vagyis arról, hogy az N szérián kiváló sebességet produkál. Valamint az N széria fotó tulajdonságai is nagyon korrektek az E-hez képest.

    Erre te jöttél az anyagminőséggel :-D
  • 5c0rp330n
    #15
    ?
  • LoDMaSt
    #14
    Azért nem mindegy, hogy mejik symbian...
  • 5c0rp330n
    #13
    ki beszél itt most oprendszerről? mivel mindegyik symbianos telefonon symbian fut, és minden E és N szériás telefon symbianos, hogy is akarod az oprendszerüket összehasonlítan?
    "de tény, hogy a Symbian pattan rajta, N82-ön meg száguld."
    ezt én nem is vitatom, csak éppen az előző hozzászólónak igazat adva egyben azt is állítottad, hogy minden más symbianos teló (így az E széria is) szar, és ha tényleg ilyet állítasz, meg hogy csak az N széria a jó, akkor nem sokat tudsz az utóbbi pár évben megjelent E szériás telókról.
  • Tinman #12
    Te miről beszélsz?
    Az op. rendszer és az anyagminőség mióta egy kategória?
    Senki nem állította, hogy pl. az N95 flippes megoldása nem egy kész átverés show, de tény, hogy a Symbian pattan rajta, N82-ön meg száguld.
  • 5c0rp330n
    #11
    hülyeség. a nokia amit az utóbbi időben produkált, az alapján pont az N széria az, ahol az iszonyatosan gagyi kivitelezés és anyagminőség kezd védjeggyé válni a sokszor irreális árcédulák mellett (pár kivételtől eltekintve), míg E szériában az E51 óta gyakorlatilag az összes telefon telitalálat: N szériával egyszintű hardveres tudás és gyorsaság, igényes, vékony kivitelezés, acél borítás, mérsékelt áron. egyedül az N82 volt igazán ütős jóideje az N szériában.
  • Tinman #10
    Így van.
  • Prince of Máté
    #9
    Ha symbian akkor N széria, ez az arany törvény.
  • Tinman #8
    Sok tapasztalatom van a telóval kapcsolatban és azt kell mondjam nem jól sikerült széria.
    Érezhetően lassú(!) a cucc, menürendszer elég nyakatekert és átgondolatlan, ráaádsul a GPS-e mintha gyengébb lenne, mint az N82-é.
    U.o. körülmények mellett az N82 28 MP alatt készen állt, míg az E66-nál ez !3! perc volt. Ha menet közben kapcsolod be, a különbség még drámaibb.
    Ráaádsul már megint egy szétcsúszós elmebaj... lehet cserélgetni 3/4 év után annak aki sokat telefonál. :-/
    A kép ami készít szintén nem versenyképes a mai nagyok mellett, főleg, hogy szépen lassan 3x optikai zoomok is bevándorolnak a telefonokba.
  • SiteDisagner
    #7
    osztalytarsamnak/padtarsamnak ilyene van. idaig semmi panasz, nagyon szereti.
  • Benny04
    #6
    előfizetéssel...
  • laci 700
    #5
    Igen van benne GPS!
    kb 80 000Ft
  • somdav95
    #4
    Te meg otthagytál minket a tdu fórumon Megvagyunk sértődve
  • somdav95
    #3
    Én most nem vennék semmilyen informatikai cuccot. Megvárom még bejön az USB 3.0, és utána szépen bevásárolok :)
  • Pepsi Twist
    #2
    GPS-ezik is? mennyibe fáj?
  • laci 700
    #1
    Helló!
    Ide jöhetnek infók vélemények stb...
    Néhány kép:
    Ezüst

    Fekete


    Aki már használja mi a tapasztalata? Mennyire érte meg az árát? WLAN elég erős? GPS mennyire gyors és pontos? stb...
    Néhány info és adatok: ITT
    (A keresőben nem találtam ilyen témát)