64
\"Stílus a munkában\" - Minden az E66-ról!
  • laci 700
    #1
    Helló!
    Ide jöhetnek infók vélemények stb...
    Néhány kép:
    Ezüst

    Fekete


    Aki már használja mi a tapasztalata? Mennyire érte meg az árát? WLAN elég erős? GPS mennyire gyors és pontos? stb...
    Néhány info és adatok: ITT
    (A keresőben nem találtam ilyen témát)
  • Pepsi Twist
    #2
    GPS-ezik is? mennyibe fáj?
  • somdav95
    #3
    Én most nem vennék semmilyen informatikai cuccot. Megvárom még bejön az USB 3.0, és utána szépen bevásárolok :)
  • somdav95
    #4
    Te meg otthagytál minket a tdu fórumon Megvagyunk sértődve
  • laci 700
    #5
    Igen van benne GPS!
    kb 80 000Ft
  • Benny04
    #6
    előfizetéssel...
  • SiteDisagner
    #7
    osztalytarsamnak/padtarsamnak ilyene van. idaig semmi panasz, nagyon szereti.
  • Tinman #8
    Sok tapasztalatom van a telóval kapcsolatban és azt kell mondjam nem jól sikerült széria.
    Érezhetően lassú(!) a cucc, menürendszer elég nyakatekert és átgondolatlan, ráaádsul a GPS-e mintha gyengébb lenne, mint az N82-é.
    U.o. körülmények mellett az N82 28 MP alatt készen állt, míg az E66-nál ez !3! perc volt. Ha menet közben kapcsolod be, a különbség még drámaibb.
    Ráaádsul már megint egy szétcsúszós elmebaj... lehet cserélgetni 3/4 év után annak aki sokat telefonál. :-/
    A kép ami készít szintén nem versenyképes a mai nagyok mellett, főleg, hogy szépen lassan 3x optikai zoomok is bevándorolnak a telefonokba.
  • Prince of Máté
    #9
    Ha symbian akkor N széria, ez az arany törvény.
  • Tinman #10
    Így van.
  • 5c0rp330n
    #11
    hülyeség. a nokia amit az utóbbi időben produkált, az alapján pont az N széria az, ahol az iszonyatosan gagyi kivitelezés és anyagminőség kezd védjeggyé válni a sokszor irreális árcédulák mellett (pár kivételtől eltekintve), míg E szériában az E51 óta gyakorlatilag az összes telefon telitalálat: N szériával egyszintű hardveres tudás és gyorsaság, igényes, vékony kivitelezés, acél borítás, mérsékelt áron. egyedül az N82 volt igazán ütős jóideje az N szériában.
  • Tinman #12
    Te miről beszélsz?
    Az op. rendszer és az anyagminőség mióta egy kategória?
    Senki nem állította, hogy pl. az N95 flippes megoldása nem egy kész átverés show, de tény, hogy a Symbian pattan rajta, N82-ön meg száguld.
  • 5c0rp330n
    #13
    ki beszél itt most oprendszerről? mivel mindegyik symbianos telefonon symbian fut, és minden E és N szériás telefon symbianos, hogy is akarod az oprendszerüket összehasonlítan?
    "de tény, hogy a Symbian pattan rajta, N82-ön meg száguld."
    ezt én nem is vitatom, csak éppen az előző hozzászólónak igazat adva egyben azt is állítottad, hogy minden más symbianos teló (így az E széria is) szar, és ha tényleg ilyet állítasz, meg hogy csak az N széria a jó, akkor nem sokat tudsz az utóbbi pár évben megjelent E szériás telókról.
  • LoDMaSt
    #14
    Azért nem mindegy, hogy mejik symbian...
  • 5c0rp330n
    #15
    ?
  • Tinman #16
    - Prince of Máté írta: Ha symbian akkor N széria, ez az arany törvény.
    - Helyeseltem.

    Vagyis mi az op. rendszerről beszéltünk. Vagyis arról, hogy az N szérián kiváló sebességet produkál. Valamint az N széria fotó tulajdonságai is nagyon korrektek az E-hez képest.

    Erre te jöttél az anyagminőséggel :-D
  • Promi #17
    Folosleges vitatkoznotok: kinek a pap kinek a papne (nekem a lanya):D.
    En most csereltem le a telot regi N73 volt, a mostani E66.Az N73 is nagyon jo kis telo, de az E66 -os szebb, jobb, gyorsabb, tobbet tud.
    Nekem nagyon bejott, es meg vagyok vele elegedve ennyi.
  • LoDMaSt
    #18
    8.0/8.1/9.1, 9.2 pre fp1, fp1, fp2
  • 5c0rp330n
    #19
    nem hiszem.. ez olyan, mintha azt mondanád, hogy ha autó, akkor Lamborghini. ettől még nem arra gondolsz, hogy mint gépjármű, a Lamborghini a legpraktikusabb (merthogy többe kerül, mint egy ház, sokat fogyaszt és feleslegesen van megtömve lóerővel), csak hogy azok közül a Lambo a legjobb. és abban az esetben, amiről beszélünk, duplán nem értem, hogy miről beszélsz, mivel mindkettőn ugyanaz az oprendszer van, a különbség lényegében csak a csicsás képnézegető. illetve ehhez hozzájön, hogy míg E szériában több, mint 1 éve csak telitalálat, tesztgyőztes telefonok jelentek meg, addig N szériában olyan melléfogások voltak, mint például a gyalázatos N96, és olyan általánosan rossz anyagminőség volt rájuk jellemző, hogy többen számoltak be olyan esetkről, hogy szó szerint szétesett a telefon a kezükben, nesze neked 150ezres telefon. vagy ha a 9.3-as telókra gondolsz, akkor megnyugtatlak: N szériában is összesen kb 2 telón van ilyen rendszer, és a csicsásabb menüátmeneteken kívül lényegében semmi újat nem mutat.
    maga az oprendszer pedig N szérián gyors, E szérián mindenféle csicsa nélkül nagyjából minden gombnyomásra történik, szóval ebből a szempontból az E széria még talán jobbnak is mondható. a fotózás pedig tényleg nemtom, hogy hogy jön ide, az E széria business class, így az is csoda, hogy egyáltalán van bennük akármilyen kamera, a legtöbbnek meg is szokott jelenni kamera nélküli változata.

    lodmast: egyedül 9.3-as E szériás nincs még, de nem fogom még1szer leírni, hogy ennek a rendszernek semmilyen gyakorlati haszna nem lenne a business classban annál fogva, hogy csak a menüátmenetek csicsásabbak benne, nem véletlenül vitte tovább a Nokia a business class telók oprendszerét egy másik ágon, ami a 9.2-re épül, ami egyet jelent a gyorsasággal.

    egyszerűen nem értem, hogy aki nem ért az E szériához, miért szól bele, és hordja le úgy, hogy biztos vagyok benne, hogy nem tudja, hogy miről beszél.
  • Tinman #20
    Ez olyan, mintha eddig Mercit vezettél volna, majd 1 évvel később eléd dobnak egy gyengébb, kényelmetlenebb, kisebb A osztály és örülj neki.
    Pár napig volt nálam a cikk tRágya, (majdnem egy hétig egy N95 is) amúgy N82 user vagyok és abs. nem győzött meg... sőt, felháborít, hogy ezért előfizetésben ennyit van pofájuk elkérni.

    Ennyit a hozzáértésről. Ez a telefon már most a MÚLT ^^
  • 5c0rp330n
    #21
    N96-ról beszélünk? :)
    ok, N szérián belül elhiszem, hogy otthon vagy, E szérián belül viszont aligha, hogyha a sebessége meg oprendszere miatt szólod le.
  • somdav95
    #22
    Nos ebbe a N vs E széria vitába nem szólnék bele. Nekem egy E50-em van, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. N szériás telefonért nem fizetnék 40 ezerrel többet azért hogy 3 megapixeles kamerám ( vagy akár 5 ) legyen. Fényképezésre szerintem a fényképező való.
  • KeKKSZike
    #23
    Sziasztok!!

    Vettünk egy ilyen telefont, hát mint mondjak?! Én nem vagyok tőle elájulva... Eddig nekem D900-as telefonom volt (Samsung), amihez lehet, hogy szép lassan visszatérek, mert kicsit nekem csalódás ez a telefon, a Nokia!!

    Én nagyon sok videót szoktam készíteni a telefonnal... Átküldtem a D900-assal készített videókat, amit ez a telefon csak szaggatva(!!!) tud lejátszani. Nem tudom, hogy ez minek a hibája, lehet hogy a Real Player?!
    De én azt se igazán értem, hogy ha ezzel a telefonnal csinálok videót, akkor az alapból (max minőség), miért szaggat? Ez Nokia betegség? Ha leveszem a minőséget (vissza 3gp-re), akkor nem szaggat, de hát a minőség, felbontás se egy olyan nagy szám. A 2-2,5 éves Samsung telefonom jobb, akadásmentes videókat készít, mint ez az új telefon...

    Egyik ismerősöm Nokia 5800-ra vár... Hát lehet, hogy megpróbálom lebeszélni, hogy Nokiát NE vegyen, inkább várjon meg valamilyen jó kis Samsung telefont!
  • laci 700
    #24
    Próbálj ráttenni vlmi más lejátszót, pl Core Player-t (ITT megtalálod!)ha ezután sem jó akkor nem tom:S
  • LoDMaSt
    #25
    De akkor mért E szériás mobilt veszel, ha videózol vele sokat?
  • Tinman #26
    Leírtam, hogy szar, ha ezek után mégis ilyet veszel és leírod, hogy szar, akkor komoly bajod van...
    Nem nem Nokia betegség, hanem az E széria nagy része ilyen.
  • 5c0rp330n
    #27
    videólejátszáshoz és felvételhez Eseries telót veszel, aztán a telefont szídod? gratulálok. csak a nagyon tájékozatlan ember nem tudja, hogy Eseries=business class a Nokiánál.
    egyébként pedig igen, egy jó lejátszóval több, mint valószínű, hogy tökéletesen le tudnád játszani.
  • 5c0rp330n
    #28
    az E66 jobb, mint az utóbbi egy év bármelyik N szériás telefonja kb az összes független tesztoldal szerint, ezentúl a processzora is erősebb, az a videó, ami azon szaggatott alapból, egy N szériáson mégjobban szaggatna. ha ennyire nem vagy tájékozott, légyszíves ne beszélj sületlenségeket.
  • KeKKSZike
    #29
    Én lesz*rom, hogy milyen széria... Ha az ember megvesz napjainkban egy 100 000Ft-os telefont, akkor egy videót azért tudjak már le vele játszani?! A HÁROM(!) éves Samsung telefon gond nélkül lejátssza és szakadásmentes videókat készít! Gratulálok a NOKIÁ-nak! Többször se veszek Nokiát...
  • laci 700
    #30
    Rakd már rá azt a Core Player-t
    ITT REGISZTRÁLSZ! és bejelentkezés unán Ezen a linken letöltöd!
  • 5c0rp330n
    #31
    világosan leírtam mindent, de úgy látszik nem értetted meg. most ahelyett, hogy szó szerint leírnám ugyanazt, inkább csak annyit mondok, hogy vegyél inkább villogós samsung nullagépet, jobb nem is való neked. és az se zavarjon, hogy CorePlayer-rel tökéletesen le tudnál játszani gyakorlatilag minden videót E66-on, az ilyeneknek egyszerűen nem való okostelefon a kezébe. jóhogynem veszel 300ezerért egy gyémánttal kirakott amúgy fos monokróm kijelzős telefont, aztán anyázól, hogy nincs benne 6 megapixeles kamera. nem is értem hogy kerül egy ilyen hozzáértésű bárki kezébe egy E szériás Nokia.
  • KeKKSZike
    #32
    Miért vagy te elájulva ettől a szutykos E szériától?? Az egy dolog, hogy lejátszani letudom a videókat majd, (ügyködve, hát ez is vicc!!!!), de már alapból akadva, szaggatott videókat veszek fel vele!! Gépre feltettem őket és ott is szaggatott!! Ugyanmár, szutyok TELEFON, szutyok Nokia!! Maradok a Samsungnál, nyomába nem ér a Nokia a Samsung telefonokhoz... Kínában már nem is fognak forgalmazni Nokia telefonokat... Vajon miért?! Nincs rá kereslet... :P :D

    100 000Ft-os telefon és egy nagy szar...
  • laci 700
    #33
    próbáld meg frissíteni a szoftvert és tedd már fel azt a Core Playert!!! xD Hogy mekkora egy vagy, már bocs...
    (nekem még soha, semmi bajom nem vlt a Nokiával...)
  • Promi #34
    Csak hisztizik direkt, ijennel kár is szóba állni.
  • KeKKSZike
    #35
    Azt még valaki elárulná, hogy hogyan tudom telepíteni? A letöltött file-okkal mit kell csinálni? Köszi a segítséget!
  • 5c0rp330n
    #36
    miért van az, hogy megint a válaszomra írsz kérdést? gyakorlatilag a #31-ban előre minden "érvedet" megsemmisítettem. most copyzzam be ugyanazt aztán megint az egész előlről? olvasni is tudsz, vagy csak írni? E szériás telefonra panaszkodsz a kamerája miatt. az is csoda, hogy kamera van egyáltalán egy business class telóban. ez olyan, mintha vennél egy Lamborghini-t, és a magas fogyasztás miatt reklamáltál, pedig kiadtál érte 100milliót, és a 10milliós mazda is sokkal kevesebbet fogyaszt. mielőtt 100ezret kibaszol az ablakon valamire, esetleg annyinak utánajárhatnál, hogy milyen kategóriás telefont veszel, ha már úgysincs fingod sem az egész telefonról. a saját faszságod miatt szopsz, rohadtul nem tudlak sajnálni, és kár a szót fecsérelni beléd látva, hogy úgysem fogod fel ami írok. vagyél csak kibaszott kagylós hipervékony samsungot, más nem is való neked.
  • Tinman #37
    Olvasgass többet...N95, N82 és most már az N97 szarrá alázzák ezt az ipari hulladékot.
  • 5c0rp330n
    #38
    újra csak a hozzánemértésedről adtál tanubizonyságot. N95 az egy igazi ipari hulladék, de ez a jelző még az N82-re is simán rásüthető, annyira igénytelen szar műanyagból van összecsomagolva az egész. egyrészt. másrészt N95 több, mint másfél éves, N82 több, mint egy éves, N97 minusz féléves (jó esetben), szóval egyik sem éppen esett bele az elmúlt 1 év időtartományba, amiről beszéltem.
    én tényleg nem szivatni akarlak, de szemmelláthatóan semmit nem tudsz se az N, sem az E széria alapvető vonásairól, illetve a kettő közti különbségről, semmit nem tudsz a konkrét E szériás telefonokról, van egy pont jónak mondható N szériás telód, és ez alapján dicséred a fellegekbe az egész (amúgy mostanában 1-2 kivételesen jól sikerült darabtól eltekintve a béka segge alatt vergődő) N szériát, és hordod le az E szériát, amiről gyakorlatilag semmit nem tudsz.
  • laci 700
    #39
    N97 még meg sem jelent! xD
  • laci 700
    #40
    Telepísd fel a Nokia PC suite-t a gépedre és ott van az alkalmazások telepítése menü (3 négyzet és egy +)! így a legkönnyebb;)
    Ha nem megy írj pü-t és segíteg!