23
  • isthun
    #23
    Az első részt sem tudtam végig nézni...A Szex és más semmi viszont nem volt rossz!
  • CaptainRumi
    #22
    *vélemény
  • CaptainRumi
    #21
    ide véleményeket szokás írni...
    (amit te még sosem írtál tudom)

    és az már mellékes, hogy érdekel e valakit a vélemy vagy sem...
  • CaptainRumi
    #20
    és téged az mit érdekel?
    minden lében kanál...

  • Loverman
    #19
    kit is érdekel hogy nem itt látod először?
  • czyi
    #18
    "We're sorry, this video is no longer available"

  • winnie
    #17
    te vagy vaksi.
  • PokerFace
    #16
    Két kérdés:

    1. Mi van a lottó ötössel, amit az első rész végén megnyertek.
    2. Vajon a sztriptízes jelenetekben tényleg a Oroszlán Szonja van vagy dublőr?
  • CaptainRumi
    #15
    hát ja valószinüleg ezért is szedték ki valahonnan :D

    Mister én is arra gondoltam :D
  • Mister
    #14
    sex és newyork? :D
  • Inquisitor
    #13
    Lehet én vagyok vaksi, de 2 napja láttam egy újságot, amihez EZT a filmet DVD mellékletként(!) adják, bazi nagy betükkel mellé volt írva, hogy Filmpremier ...
    Akkor vajh mennyire jó?
  • akyyy
    #12
    jah tényleg, de basszus, volt vagy 2 frame hosszúságú:D
  • winnie
    #11
    "de ami mostanában van a magyar filmiparban... az elkeserítő"

    na, végre egy ilyen vélemény is, mert az utóbbi időben csak jókat olvasni a magyar filmekről.

    az idei 27 magyar premierből mennyi volt meg? nyomozó, delta, iszka, pánik, friss levegő, tejút, kalandorok - vagy, hogy egy hetit is mondjak: a fövenyóra ennyire nem jött be?

    felejtsük már el a magyar film bennfentesnek ható ócsárlását - ha az sg olvasóit vesszük, akkor átlagban talán kijön az évi egy magyar film (ebben még a filmszemlén 20-25 filmet lezúzók is bele vannak számolva) és ebből csak egy következtetés vonható le: az ócsárló egy gagyi közönségfilmre ült be. (az hadd ne a magyar film hibája legyen.)

    ui: ezzel nem azt mondom, hogy jól áll a magyar film, sőt (idén minium 3 mestermunka azért volt). csak annyit, hogy olyan mondjon véleményt, aki nem csak a meseautót és az egy szoknya egy nadrágot nézi meg.
  • winnie
    #10
    "a tanckoreografia total nyulas a Step Up stilusu tini mozikbol, legalabbis amit a bemutato vegen volt..."

    mert az első részben nem volt tánckoreográfia? Mert s tep up előtt nem volt táncosfilm? (ráadásul jó táncosfilm. miért pont a step up?)
  • Broafka
    #9
    hát jah, mert k**vára az volt itt a lényeg.

    Egyébként egy 2-3 másodperces jelenetből ezt megtudtad állapítani.. grat
  • G_ArchAngel #8
    Tessek:
    a tanckoreografia total nyulas a Step Up stilusu tini mozikbol, legalabbis amit a bemutato vegen volt...

    az a baj a magyar mozikkal, mint a magyar focival: sok nekik a 90 perc..., regen a focistak is kibirtak a 1,5 orat es a filmek is lekotottek egesz este...
  • CaptainRumi
    #7
    0:16 nál
    0:18 nál

    nem tudom te minek nevezed ezt, ha nem légifelvételnek?
  • Broafka
    #6
    azért az a vicces, hogy amikor még anno felröppent itt a hír hogy valami amerika 2, akkor mindenki elkezdett fújolni, és ha valaki azt mnodta, hogy neki tetszett, azt kis híján szétverték itt az sg-n
    most hogy úgy kezdődött az első hsz, hogy nekem hogy tetszett a film, csodák csodája, csak olyanok írnak, hogy neki is hogy tetszett, meg milyen jó is volt.

    kezdem kicsithiányolni a divatfikázókat, hol vannak? máshol fikáznak épp?
  • akyyy
    #5
    hol van ebbe légifelvétel?
  • lama king19
    #4
    nagyon kíváncsi vagyok, hogy h sikerült. az első non jó volt de ami mostanában van a magyar filmiparban... az elkeserítő. remélem ez a film rácáfol majd :)
  • CaptainRumi
    #3
    még erről sem mondhatom el, hogy itt láttam először xDDD
    egy órája néztem meg kb a youtube-on :D
    Jónak igérkezik....
    arra vagyok kiváncsi, hogy az amcsis légifelvételeket melyik filmből vették ki :D
  • Mister
    #2
    3 jóbarát?
    tesók, nem?
  • Broafka
    #1
    jó lesz szerintem :)

    Az első rész isnagyon jó volt, tök sok jó poénnal, legjobb mai magyar film szerintem :)