13
  • Zoliz
    #13
    Mi van ha azok a szélsőségesek akik internetfüggők és azok a normális emberi lények akik nem teszik tönkre a szemüket, az inhűvelyüket és földet művelnek ahelyett, hogy xarakodnának a gép előtt? Valljuk be mi vagyunk a szélsőségesek!
  • Rexhawk
    #12
    hogy érthasz egyet az 5össel és 6ossal is egyszerre hisz egyik diktatúráról beszél a másik meg liberalizmusról? :D
  • Tomasz Man
    #11
    A web2.0 nem más az én olvasatomban, mint az internetes szolgáltatások fejlődése. Nem több és nem kevesebb-szerintem. Jelentsen ez bármit is.
  • immovable
    #10
  • ziipp
    #9
    A kettesnek is kijár az egyetértés.

    #2
  • immovable
    #8
    #5 #6
  • Sanyix
    #7
    web 2.0 az bullshit. Olyan mint amit a mánágerek mondanak a fájnensöl, buzinessz mítingeken. Szóval jól hangzó, idegen szavakkal teletűzdelt szöveg, melynek értelme kb ennyi: íííííűűűűűűűűűű!!!
  • halgatyó
    #6
    Csak azt nem tudtam meg a cikkből, hogy mi az a web 2.0
    Az egész úgy tűnik, a normális értékrendű emberek szólási szabadságábak a korlátozásáról szól...
    Ordító hányingert kaptam
    Ez a fejreállított értékrendű világ -- ahol a becsületes, szorgalmas, tervezgető dolgozó ember a kapcarongy kategóriába esik -- már nagyon megérett egy alapos rendrakásra
  • Axon
    #5
    Számomra egy gyúrcsány féle szélsőliberális kormányzás maximálisan kimeríti a szélsőségesség fogalmát, de ugyan ezt tudnám elmondani, amikor "férfiak" idétlenkednek tangabugyiban az utcán meleg büszkeség címszóval, na az aztán tényleg szélsőséges.
  • kjasfhasdfasd
    #4
    Ja igen, a szlovákok szerint is nácik vagyunk. Akkor most nácik vagyunk?
  • Sanyix
    #3
    idevagó naggyon poénű (és mellesleg nagyon igaz is)

    Ja egyébként ahogy itt is látható, a kormány szerint mindenki szélsőséges aki nem ért velük egyet, és ha még fel is emeli a hangját, akkor náci.
  • kjasfhasdfasd
    #2
    Azt bezzeg sosem vizsgálják, hogy miért jönnek létre a szélsőségek. A politikusok egész más világban élnek mint az emberek... Arról nem is beszélve, hogy mindig az uralkodó réteg nevez el valamit szélsőségnek.
    Magyarországon például mindenki náci, legalábbis a miniszterelnökünk szerint.
    Szerintem ha Gyurcsány nem lenne, kuruc.info sem lenne.
    Az egytelen megoldásuk egy "szélsőséggel" hogy odacsapnak nekik egy jó nagyot, emiatt persze mégtöbb híve lesz a szélsőségnek. Néha meg kéne vizsgálni, hogy miért... és meg kéne nézni, hogy lehetne megoldani a problémát és utána odacsapni, ha már biztos, hogy nem jogos egyes emberek "felháborodádása" akik mellesleg "szélsőségesek"
  • Rexhawk
    #1
    mondja ezt a kurucz barát amerika