13
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    nyilvák kis szar allis volt :D
    és biztos lvl79-en jött rá a restelhetnék :D
  • Iamzozo
    #12
    Egyetértek, aki hülye haljon meg :)
  • Frosty01
    #11
    lol pff D:

    széphalál lenne...
  • Narxis
    #10
    Remélem Bloodscalp vagy Neptulon hordás volt.
  • uniu
    #9
    nem WOW kompatibilis ?:))
  • cateran
    #8
    Aki hülye haljon meg....ez az a génkészlet, amit nem kellene tovább örökíteni...
  • akyyy
    #7
    bruhahaha
  • bertino
    #6
    muhahaha
  • BandiG
    #5
    Szerintem elég gyenge lehetett ha ennyit nem bírt. Még emléxem a jó régi quake partikra az internet előtti időkben. :) Na azokon játszottam a leghosszabban életemben. Utána rá is vezettem a kocsit a sinekre. :D
  • torreadorz
    #4
    Csak tudni kell hol a határ. Olyan ez hogy sokan akik nem számitógépeznek hanem bulizni járnak, aztán alkoholisták lesznek vagy éppen drogosok. Nagyjából szerintem ugyanaz az ok, nem tudják hogy mit és mennyit szabad.
  • kukacS3K
    #3
    hát már nem azért de ez nem ettől függ, aki hülye az hülye aki nem az meg nem, nagyon sok ember van aki WOWozik de nem annyira sokat, lehet hogy kicsivel nagyobb az arány mint pl FPSeknél de azért annyira nem durva a helyzet hogy általános problémáról beszéljünk
  • winnie
    #2
    szegény tinik. world of warcraft, high school musical 3 - erre írják a nagyokosok a fórumokban, hogy butítják őket (holott, akik írják, azok már túlestek a folyamaton.) (ilyenkor jó dolog a kor, az ember megúszta ezeket a beszippantó erőket:)
  • szombi
    #1
    kóóckaaa