19
  • Bith
    #19
    az egy jó választás, csak ha van lehetőséged ne 30-as firmware-rel vedd, és ne is frissítsd arra
  • Bith
    #18
    a muszáj még mindig nem ly, ahogy a mindig is rövid i
    valamint, mi az a fehéz?
  • Ferrer
    #17
    Ugyanmár. A videojátékok mint olyanok mindig is népszerűbbek voltak, ha nem így lett volna az elmúlt 20 évben, nem arra gyúrtak volna jobban. Az Iphpone játékai meg tényleg nagyon jók, dögunalomban a fejfalbaverés előtt jó szólgálatot tehetnek.
  • fade2black
    #16
    lájk it or nát a jövő egyik marokkonzolja a mobitelefon..... Fölismerte ezt már a WII, az Apple és a Nokia is.

    egyébként nem tudom a Sony mért nem rak a PSPbe "mobiltelefont"....
  • zola2000
    #15
    Azért akadnak jobb cuccok is telefonon mint az admirális, meg a bejeweled, de egy DS/PSP mégis csak jobb.

    Nekem egy "ősrégi" nokia6600am van, rajta néhány N-gage játék, ami már playstation1 szint (na jó azért nem egészen). Mondjuk már tervezek egy N82t.
  • xAlterego
    #14
    A 10$-os játéknál SOKKAL több a profit mint az 50$-osnál.
    Te csak a jövedelmet veszed figyelembe, de a profit az ami ebből a ráfordított költségeket levonva marad.

    Az utóbbi árkategóriában csak annak van esélye sikerre amit többszáz ember éveken át fejlesztett több tízmillió dollárból, és ha minden jól jön össze akkor kamatostul kapják vissza a pénzüket, de ha valami komolyabb hiba van benne, egy egész óriáscég rámehet.
    Ezzel szemben egy tucat ember egy hétvégén összedob valamit, ami már az első eladott példánytól profitot hoz, és ha jól megcsinálták, hülyére kereshetik magukat pár százezer eladott példánnyal is.
  • Anomaly
    #13
    muszály mindíg egy fehéz lufi alatt lefényképezni az összes apple terméket? :D
  • Rexhawk
    #12
    az első 7 kérdés költői volt :), mellyel az volt a célom, hogy végső véleményformálás vegyék figyelembe ezeket a tényeket
    az 5. nél vegyétek figyelembe hogy nem mindenki jáccik az iphone-nal
    a 6. kat viszont félreértettétek én arra akartam utalni hogy a kevesebb profit miatt valamivel kevesebb játék is lesz, mert nem éri meg költséges játékok fejlesztése (meik a több, 10 vagy 50 dolláros játékonkénti profit?:) )
  • laca70
    #11
    Nekem mindkettő van.
    PSP-re egyelőre komolyabb játékok jönnek ki, de az iPhone is kezd felzárkózni.
    Nekünk játékosoknak csak jót tesz a verseny.
  • schrank
    #10
    én sosem értem azokat akiknek a passians meg a bejeweled még mindíg kikapcsolódást nyújt azoknak a agyilag zokniknak tényleg megér egy 100k-s teló ennyit ( mert ahz is hülyék hogy egy feketemacska vagy admirális játékszabályt megtanuljon és az értelmi szintjük kimerül egy csimpánzéban és színeket párosít amitől sikerélménye lesz) akkor vegyék meg aki meg xxl.sz-i játékokkal akar játszani a buszon az meg vesz egy igazi kézi konzolt meg egy 50k-ért egy jó telefont
  • kanyecs
    #9
    1. sokkal
    2. de
    3. november 24-től Domino-csomagban is
    4. de, viszont az ingyen net, meg az ingyen telefonálás is benne van
    5. Apple egy év alatt ad el 40 milliót, Nintendo DS 18 hónap alatt 42 milliót
    6. Apple 30%-ot, 70-et a készítő kap
    7. iPod Touch-nál nincs
    8. passz
    9. jól


  • endrev
    #8
    Egy gond lehet csak: kevés az aksikapacitás játszani, filmet nézni, netezni, GPS-ezni, zenét hallgatni, telefonálni.
  • adamgery
    #7
    1. Szerintem könnyebb...
    2. De bizony olcsóbbak.
    3. Nem lehet
    4. De bizony sok ezer forintot kell fizetni.
    5. A DSnek és a PSPnek már van piaca, de azért 10 millió iPhone se kutya.
    6. 70%-ot
    7. Nincs mivel nincs szolgáltató, de max skypeolni tudsz.
    8. E51-en van ngage, de minek?
    9. Talán mert ezeknek tényleg nincs piacuk
    10. A medúzák szaporodása különleges. Az állatok valamennyien kétivarúak. A szaporodás szervei a nyolc délkörirányú bélcső hámja alatt találhatók és pedig egy-egy hosszában nyúlt petefészek, illetőleg here. Az állatok rendszerint az egész éven át ivarérettek, mégis tavasz felé a termékenységük megnövekszik. Ha a pete, illetőleg a hím csirasejtek érettek, áttörik a délkörirányú bélcsövek falát s a szájon át kiürülnek. A megtermékenyített tojás rendszerint a szabad tengerben fejlődik tovább. Csak egy faj és pedig a Tjalfiella elevenszülő.
  • Rexhawk
    #6
    1. Appstoreban nem könnyebb informálódni,letölteni egy játékot, mint elmenni az üzletbe?
    2. Az apple játékok talán nem olcsóbbak mint a DS és PSP játékok?
    3. Az Iphone-t lehet függetlenül boltba venni?
    4. Hát nem sok ezer forintos havidíjjat kell fizetni, ha vkinek Iphoneja van (legálisan)?
    5. A DS és a PSP nek már van piaca, az Inek már kiépült?
    6. a kiadók jmennyit is keresnek rajta ?
    7. handeld konzoloknál van függőség egy szolgáltatótól?
    8. E51-en vajon van ngage?
    9. Vajon a Pandora és GP2X konzolokról mért nem esik szó?
    10. Hogy szaporodik a medúza? :D
  • Polllen
    #5
    Európában igen, és ez ellen próbál tenni az apple. Ahogy látom nem is rosszul.
  • xAlterego
    #4
    Jellemző a Sonyra hogy a felsőbbrendűségükkel jönnek. Mikor fogják már fel hogy ha egyszer ezt szeretik az emberek, akkor feldughtják maguknak a "mély, tartalmas szórakozásukat"?
  • zola2000
    #3
    Egyébként most a nokia az összes N szériás telefonján van az N-gage2 felület, szerintem több embernek van nokia Nxx-e mint i-phoneja.
  • zola2000
    #2
    "a PSP "mély, tartalmas szórakozást" nyújt." Na persze, manapság nem sok jó játék jön pspre, pedig régebben nagyon jó címek jöttek, dsre sokkal jobb a választék.
  • Tinman #1
    Baromság... lsd. N-gage.

    "A Sega például 500 ezer példányban értékesítette 10 dollárt kóstáló alkotását, a Super Monkey Ball című játékot az iPhone és iPod Touch készülékeken, ami már nem elhanyagolható eredmény."

    A Sega ezzel a xarral bepróbálkozott N-Gage-en is. Akkor lehet sikeres az iPhone, mint handheld, ha NAGY és EGYEDI nevek jönnek rá és nem ezer+1 klón.
    Az exclusive címek adnak el egy platformot, nem ilyen monkeyball xarok.