21
  • zsolt200vorta
    #21
    Heelo

    Nekem megvan az összes STAR TREK sorozat, film. Ha kell, írj nekem: [email protected]
  • Optimus Prime
    #20
    Hát ez az előzetes siralmas. Az elején azt hittem ez nem is Star Trek. Majd hallom "James Tiberius Kirk" bárcsak mégse hallottam volna. A főszereplő, mint Kirk? A Spockot játszó színész még Worfnál is agresszívabbnak tűnik. Félmeztelen hatásvadász módjára feltűnő nők már csak hab a tortán. A fő gonoszok meg szokás szerint bénák: csúnyák (tetkó) és gonoszak, jaj nekünk.
    Egyedül Leonard Nimony a pozitívum, bár gyanítom sok szerepe nem lesz. És őt is átírták gonosz, rossz apának, aki a Vulcan vallást erőlteti szegény Spockra.
    Roddenberry forog a sírjában...
  • Sil78
    #19
    Van ám már szép nagyban is...
    Én sem szeretem igazán az akció előtérbe kerülését, de a TOS végülis mindig is akciódúsabb volt, mint a többi sorozat. És ne feledjük, ezt az előzetest a Quantum csendje elé rakták be, ez befolyásolhatta a készítőit. :reménykedik:
  • torcipepe
    #18
    van olyan ST-TNG rész, amit már vagy 20* láttam, de még sosem volt unalmas, max néhány résznél egy vödröt kellett tennem a TV alá (Pickard csajozós jelenetei).
    szvsz fogyasztható lesz ez a mozi is.
  • sanyynn
    #17
    Régebben: Nem igaz! Legyen már több akció a Trekben!
    Most: Nem igaz! Legyen már kevesebb akció a Trekben!

    Ez annyira gáz, hogy nekünk semmi sem jó, bár én a "Most" kategóriába tartozom :)
  • Gundark1234
    #16
    felvonultató sorozatokat/filmeket. Na ez meg lemaradt.
  • Gundark1234
    #15
    Úristenezmiez!!!
    Annyi benne a robbanó action hogy ez már nem Star Trek hanem Star Wreck.
    Kár, pedig szerettem a régi filózgatós, mély emberi problémákat boncolgató, hihetetlen nevű dolgokat felvonultató (Spock indítsd a pozitron-gamma-tetraklorid- doomsday-hiperlézernyalábot!!!) . Ja és J.J. Abrams. Nem is értem miért csak robbanást látok.
  • Garrett27
    #14
    na azé a tesztoszteron dolog a mátrixban is volt, mikor neo szemezett smith-szel és trinity hasonlóat csinált, mint amiről írsz, mégis jól megalkották az egészet

    star trek ftw
  • Ratty
    #13
    érdekes...
  • Zro
    #12
    Khirály :) Már várom.
  • immovable
    #11
    gagyi
  • Auric
    #10
    CSEZDMEGKIRK... széttört egy Stingrayt... mindjárt agyvérzek... grrrrrrr..
  • daneelolivaw
    #9
    hát így előzetes alapján.... ez nem star trek. már nem az. na de csak előzetes alapján,lehet film tök jó lesz
  • GG
    #8
    Első benyomás, hogy túl lesz spilázva a dolog. Ami lejött nekem: akció, tesztoszteron (egymással arcoskodás), szex, csajok csak a szokásos blockbusteres film kellékei. Semmi újdonságot nem fogunk látni csak a szokásos amcsi szarságot. Remélem lesz még egy olyan áttörés mint a mátrix volt.
  • bmw
    #7
    Az ilyen elozmeny dolgokat nem igen szeressem, miert nem inkabb elore nezo tortenetet csinalnak es nem vissza....
  • neoG
    #6
    ő mán nem olllyan
  • Magiszter
    #5
    Kocka

    Amúgy nekem bejön. Bár Syler mint Spok... mindig azt fogom várni mikor metszi le valakinek a koponyáját
  • gyuri12
    #4
    Nyehh,erről nekem a Mass Effect jutott eszembe,nem a Star Trek.:|
    Gáz?
  • winnie
    #3
    aki filmet csinál, az nézőket akar és nézőket csitcsat bimm bummal lehet szerezni. valóban ott a sorozat, több mint ezer epizód, bőven van mit újranézni.
  • akyyy
    #2
    nézzél sorozatot van belőle 5 szériáa is, filmek mindig isaz akcióra hajaztak inkább,

    a cikk akkor is megmarad, ha törlik?

    ráaádsul tele van reklámmal, pedig van olyan is ahol nincs semmi feleslegs reklám és sokkal jobb minőségú.
    meg belehalt volna a cikkiró ha vár hétfőig a normál előzetesig.
  • Ravkin
    #1
    Mikor csinálnak már végre megint normális star treket, ahol inkább a sci-fi kerül előtérbe, nem pedig a csit csat bimm bumm, meg a csavaros végeláthatatlan történet ???