13
Törj-zúzz, légy első!
  • belapeter
    #13
    ok
  • Attila889
    #12
    szivesen,de pszt! :D :D
  • belapeter
    #11
    gyors volt
    köszi :D
  • Attila889
    #10
    internetről :)
  • belapeter
    #9
    Hol lehet letölteni?
  • Narxis
    #8
    Ezt én s tolom, jól le lehet vezetni a feszültségeket. :D
  • Attila889
    #7
    sztem marha jó játék :D
    Nekem bejött,hiába mentem scak 1 versenyt benne,fainul élveztem az egészet :)
    Már régóta figyeltem ezt mert Boxon is nagyon jó volt,és vártam hogy jöjjön PC-re is :)
  • milk41
    #6
    régebben monster truck madness 2-vel mennyit toltam:) szerintem ez egy kötelező darab lesz számomra
  • Attila889
    #5
    aha,már megjelent,de Mo.n nem kapható :(
  • zolo
    #4
    Friss megjelenés?
  • Attila889
    #3
    A Monster Jam egy azonos nevű amerikai, úgynevezett "live" sorozat alapján készült játék. Ez a "live" hasonló a jól ismert Orange Country Chopper-szériához, azonban itt annyi a különbség, hogy "motorok" helyett böszme nagy, hatalmas kerekű járművek feszülnek egymásnak.

    A játékosok több, mint 16 ilyen szó szerinti autószörnyeteget vonhatnak irányításuk alá, illetve versenyezhetnek ilyenek ellen, 3 játékmódban. Mindhárom egy stadionban játszódik: van sima futam, körverseny, és egy szabad mód. Ezen kívül persze külső helyszínekre is eljuthatunk, és garázdálkodhatunk. Ilyen pl. a repülőgép-temető is.

    Ezen kívül a program jó kis rombolást is ígér: a legtöbb tereptárgyat elpusztíthatjuk.

    Tehát a Monster Jam egy igazi árkád autós játék, "tökös amerikai" érzéssel.

    Minimum System Requirements
    OS: Windows XP/Vista
    Processor: Pentium 4 @ 2 GHz or Athlon Equivalent
    Memory: 256 MB (512 MB for Vista)
    Hard Drive: 5 GB Free
    Video Memory: nVidia GeForce 6200/ATI Radeon 9600
    Sound Card: DirectX Compatible
    DirectX: 9.0c
    Keyboard & Mouse
    DVD Rom Drive
  • nandorb
    #2
    rendszer igeny???
  • Attila889
    #1
    Még nem igazán votl alkalmam kipróbálni,mentem egy kör versenyt benne sé nagyon tetszett :D
    Láttam hogy nincsen topikja és ezért nyitottam meg.Amúgy atomra lehet zúzni a szörnyeteget :)
    Egy pár kép: