10
  • torcipepe
    #10
    nem tudom, hogy a house előtt használták-e azt a megoldást, hogy van a kurvaokos főszereplő és neki van egy tanonc csoportja, akik a saját szakmai fejlődésük miatt állnak be mellé és elviselik a dolgait. ha volt is, szvsz a shark-ot már a house sikerét meglovagolandó indították.
  • winnie
    #9
    klón? nocsak. ilyet is rég hallottam. van benne valami olyan, ami a house-ban is benne volt és előtte senki nem használta?
  • torcipepe
    #8
    tipikus Lost-buziság. a shark meg nem más, mint a house doki jólelcseszett klónja.

    ellenben a Life-nak tényleg nagyon jó az alapsztorija, magából a sorozatból nem sokat láttam, de tetszett.
  • 1Obi1
    #7
    Te vagy a vicc.
  • GG
    #6
    a house és a terminator sorozaton kívűl ezt voltam képes végig nézni. Én nem a kritikusok miatt néztem meg, igaz már nem tom miért néztem meg de nem bántam meg mint mondjuk aLostot vagy azt a rejtélyek városa viccet.
  • bmw
    #5
    Jo sori nagyonm epp ideje lenne, hogy folytassak mar.:)
    A Sharkor is persze.:)
  • plu604
    #4
    azt hittem valami tudományos kutatás kimutatta hogy a lélek tovább él vagy mittudomén a halál után...
    kicsit félreértettem a címet :D
  • fmsteve
    #3
    Klassz, én szerettem a Sharkot is meg ezt is. Örülök a folytatásnak.
  • lama king19
    #2
    pár hét múlva új részek lesznek a sharkból.
  • Gerbill
    #1
    Amikor adta a tv2 néztem, elég jó sorozat. Remélem majd ez is visszatér, mint a Shark, meg a Szellemekkel suttogó.