16
Hist.Civil War: Secret Miss.
  • Sgtfathi
    #16
    Na vége,sajna rövid volt:( a vége felé elég jo volt csatázni a városokban és a csatatéren!!!
  • sapkafej
    #15
    nagyon nem jött be
  • Miskolc88
    #14
    pedig jó game!
  • mama 2
    #13
    Hát ez nagyon ratyi.
  • csgj
    #12
    Már van pár kép a screenshotos topicban.
  • Legend Killer
    #11
    jónak tűnik, de ez nem lesz durva :D. bár 4dik perc körül a gránátnál jó nagyot repült az ellen :D.
  • tomcsa4
    #10
    Egy gameplayt tudok adni.
  • Legend Killer
    #9
    fasza
  • csgj
    #8
    Vki plz tegyen be ingame screenshotokat! Mert még egy ingame képet sem találtam róla xD
  • Sgtfathi
    #7
    köszi!
  • Montanosz
    #6
    van topik az első részéről is
    amúgy nem volt rosz az sem
  • Kandurex
    #5
    felcserélted a téma rövid és hosszú címét :p (javítva)
  • Miskolc88
    #4
    én végigtolam pár óra alatt,jó kis game,el lehet vele lenni!
    ajánlom!
  • Sgtfathi
    #3
    Közben ki is próbáltam.A gépemen max.grafikán szépen fut,és egész jól is néz kis.
    A fegyverek változatosak,és jól használhatók.Szval próbáljátok ki nem rossz!!
  • solo
    #2
    Tetszik :)
  • Sgtfathi
    #1
    A játék az 1860-as évek környékére repít minket vissza. A helyszín ugye Amerika, ahol is éppen polgárháború dúl észak és dél között. A játék érdekessége, hogy igazi megtörtént eseményeket dolgoz majd fel, a csaták helyszínei is le lettek mintázva, ahogy a lehetőség engedte. A korhűség természetesen az egész játékon végigkísérhető minden téren, a fejlesztők azt is megígérték továbbá, hogy szeretnék úgy vissza adni a csaták véres és brutális hangulatát, ahogy az valamikor tényleg megtörtént.

    A Választható fegyverekből ítélve (revolver, shotgun, stb.), ismét egy FPS lesz, ahogy az elődje is volt, azonban ha a taktika is bejön, akkor vagy megpróbálják belevinni a Brothers In Arms csapatirányítós elemeit vagy valami RTS-el kevert játékmenetet.