21
Baja 1000
  • XuChi
    #21
    Ezeknek a képeknek köze nincs a játékhoz. Én is leszedtem és kb egy ps1 szinvonal. Occsmány fos. És mi a szarért kör pályák vannak, ha az eredeti baja verseny is A-B pontban megy. Szánalmas ócska gagyi szemét.
  • Attila889
    #20
    kipróbáltam és sztem egész aranyos játék lenne...az irányitás elégg fos...nagyon nehezen kanyarodik,de úgy önmagával a játékkal nekem nincs bajom,a grafika úgy ahogy elmegy....sztem játszható :)
  • hunbasser
    #19
    én meg azt hittem,hogy Baja most ünnepli 1000 éves évfordulóját vagy ilyesmi...:Ddddddd
  • zolo
    #18
    Hidd el, többet nyersz vele...Igen, tudom hogy külön vannak. De képzeld el, hogy ha quad-ot választasz akkor is ugyanúgy nyerhetsz, mintha 4000 köbcentis terepjárót. Valóságban is egyszerre menne, de csak a kategóriatársakkal küzdenek nem egymással a több osztály.
  • bardocz
    #17
    Mivel a valódi versenyen is minden egyszerre van a pályán,gondolom itt is,de ha nincsen fizikája,akkor nekem tutira kimarad.
  • zolo
    #16
    Nem-nem, quad :DD
  • RoR zsozso
    #15
    kvad?? :D
  • Narxis
    #14
    Aszittem ez egy magyar játék, Baja...
  • zolo
    #13
    Iszonyatosan szar, nem éri meg leszedni, én megtettem , hiba volt.
    90 jármű: Kb 2 fajta motor, kvad, 4x2 homokfutó, és azok festéseiből és apróbb módosításaiból jön össze a 90.
    A pályák körpályák, halál unalmasak, rövidek. Fizika nem sok van, játszható , de nem élvezetes, volt már rosszabb is.
    Grafika kb 3 évvel ezelőtti színvonalú.
    Versenyben több kategória mehet együtt is, aminek ugye sok realítása nincs élesben, a nagyobb menne gyorsabban, de itt a pici kocsival is lehet nyerni. (kb mint Motorstorm PS3-n, csak az egy nagyon jó játék, az a különbség.) Nembeszélve arról, hogy folyamatosan nitrózni kell - de minek?????


    Ennél még a 2003-2004 körül megjelent hajdani Akklaim Dakar játéka is jobb volt. Pedig az sem volt nagyszám. (ugye mindkettő "túra" szerű verseny.) Felejtős ez, na.
  • RoR zsozso
    #12
    Megvan,de azért kösz :)
  • M@TriX
    #11
    nemrég jelent meg valami Motor4x vagy mi az jobb ha nagyon ilyesmit akarsz...
  • RoR zsozso
    #10
    Akkor nem kell
  • M@TriX
    #9
    videóból árkádnak tűnik...
  • Attila889
    #8
    már megjelent,tölthető akárhonnan....nemtudom sajnos :(
  • bardocz
    #7
    Szimulátor lesz,vagy csak árkád?
  • ScarY MAN
    #6
    ps3 & xbox360 -as BAJA van
    amúgy én is bedőltem a címnek :)
  • Attila889
    #5
    pedig nincs,mert utána néztem :P
    én is úgy emlékeztem,mert ez egy régi játék feldolgozása :)
  • Máté94
    #4
    Megmertem volna esküdni mint ha lett volna topicja:)
  • Attila889
    #3
    hát képek alapján nem úgy néz ki mint a Ford Off Road :D XD
  • RoR zsozso
    #2
    Jónak tűnik
  • Attila889
    #1
    A JÁTÉK MÁR MEGJELENT!!!

    Nem rég az Activision megvásárolta a Baja 1000 nevű sivatagi versenyre vonatkozó jogokat, miből aztán a Left Field Productions (Dave Mirra's BMX Challenge, és World Series of Poker: Battle For the Bracelets) készített játékot. A SCORE International Baja 1000: The Official Game-ben 90 száguldozásra alkalmas járgánnyal találkozunk, köztük a motorokkal, quadokkal, és terepjárókkal, amikhez részletes törés modell is társul, és persze számos változatos pályákon versenyezhetünk velük -- már amennyire változatos tud lenni egy sivatagos verseny.

    Nem tudom, kinek mennyire ismerős a Mexikóban évente megrendezett Baja 1000 verseny -- ami akár egy mini Párizs-Dakar ralinak is felfogható --, ezért kezdjük ezzel a hírt. A Baja versenyeit 1967 óta mindig ősszel rendezik meg, és váltakozó, hogy miként bonyolítják le, legtöbbször Ensenadából indulnak a pilóták, és La Pazba érkeznek, de van, hogy egy hatalmas kört tesznek meg, ami Ensenadában kezdődik, és ott is végződik. A versenyzők motorbiciklivel, raliautóval, homokfutóval, de akár egyénileg legyártott és összeszerelt járgányokkal is részt vehetnek a néha több mint 1000 mérföldes, erőpróbáló versenyen.

    Akinek felkeltettem az érdeklődését, vagy már ismeri a versenyt, az örülni fog, hiszen nemrég az Activision megvásárolta a sorozat jogait, és a Left Field Productions fejlesztőinek a közreműködésével már meg is született a SCORE International Baja 1000: The Official Game. A játékban 90, száguldozásra alkalmas járművet találunk, köztük motorokat, terepjárókat, homokfutókat, ezekhez részletes törésmodellek és persze változatos pályák társulnak -- már ha vannak ilyenek egy sivatagi futamon --, de a multiplayer sem marad ki a repertoárból.