17
A Viasat 3-on és a 6-on.
  • caseih9400
    #17
    Tegnapi rész jó volt , végigröhögtem :D
  • HöfEE
    #16
    Nem védem a műsort mert már az előbb leírtam a véleményem, de szerintem semmi szardobálás nincs benne. Csak rosszak és régiek a poénok, ergo nem vicces.
  • precision
    #15
    hát ez nagyon szar...
    annak a sapkás srácnak nagyon idegesítő és gagyi stílusa van, mindent mindenkinél jobban tudó flegma style, mindenkit lefikázok arc... szánalom

    ez nem paródia, ez csak szubjektív szardobálás... én egyszer sem nevettem rajtuk
  • Daza500
    #14
    Az TV6
  • Szoki333
    #13
    Már van viasat 6?
  • Daza500
    #12
    Azt hiszik, viccesek, de sajnos nem. Ja, a nevük meg szuper kreatív, mit ne mondjak...
  • toto2700
    #11
    ez nagyon béna :(
  • Montanosz
    #10
    nyálas vacak az egész, inkább megnézek valami értelmes filmet
  • n3whous3
    #9
    Van egy érzésem, hogy a 2girls1cupot meg fogják nézni :-|
  • cenobite
    #8
    Az a legidegesítőbb, amikor a saját hülye beszólásaikon üvöltve vihognak mint két hiéna. Egymás szavába vágnak, megpróbálnak nagyon lazák, és "kúl" arcok lenni, de nekem erőltetettnek tűnik.
    Meg az ezeréves netes videók, amiket már a legtöbben kívülről fújnak nem túl eredeti ötlet.
    Megnéztem egy részt, de nagyon idegesítőnek találtam.
  • HöfEE
    #7
    Hát ez a műsor szerintem irtó gagyi. A két müsorvezető humora finoman szólva gyenge. Nagyrészt arról szól az egész műsor, hogy már ezerszer látott internetes kultusz videókat nyomnak le meg néhány TV adás részletet. Ezek még jók is lennének ha nem láttuk volna már őket milliószor. Ha legalább poénos műsorvezetők lennének akkor talán de így.
    Mondjuk a műsor látványterve, designja tök jó.
  • caseih9400
    #6
    tegnap télleg rossz volt de legtöbbször jó ..
  • caseih9400
    #5
    Jaja.."Mivan veled semmi?!":D
  • Mersant
    #4
    veletlenul elcsiptem beloluk nehany percet a minap. 2 idegesito hulye, gagyi viccekkel, szarabbak mint azok akiket ok fikaznak...
  • wantonly
    #3
    Nekem is tetszik. :)
  • Lammer
    #2
    ez marha jo :]
  • caseih9400
    #1
    Szevasztok , létrehoztam ezt a topikot eme remek műsornak , mert még nem találtam róla szóló topikot m pedig nagyon jó műsor :D

    Idézem:
    "Aki nem tudná, miről van szó, annak elmondjuk, hogy Így tévéztek ti címmel fut műsoruk egy-két hónapja a TV6-on, amelyben videóbejátszásokat próbálnak humorosan kommentálni a műsorvezetők, végül is olyasmi, mint a Vidióták (hogy a Viasat3-nál maradjunk), csak itt nem seggreülős házivideókat, hanem kifejezetten tévés tematikájú videókat nyomnak, részleteket más műsorokból, meg ezeréves, neten keringő cuccokat, és a kommentárok is kábé annyira szellemesek, mint Kukáéké.
    A hír ezzel kapcsolatban az, hogy november 10-től egy héten át a Viasat3 látja vendégül az Így tévéztek ti-t, mégpedig főműsoridőben."


    A Viasat6-on minden nap 22:00-tól 22:30-ig tart a műsor
    Honlapjuk.
    Egyik adás.