54
\"Ajándék\" USA-ból
  • solo
    #54
    Ferka - ferrari.
    Amúgy, az a különbség, hogy ezt a cipőt majdnem egy éve haszálom, és még a bőr se repedt meg-horzsolódott meg.

    van olcsó csukám, ami hülyüléshez-gokartozáshoz van, az meg hullik szét, pedÍg nagyritkaságba használom cak:/
  • Hydroceph
    #53
    pesten? papucsban lehet nyomni csak fazik a lábad..
  • Fujiryu
    #52
    Hát nekem nagyanyám elörte a lábközépcsontját és azóta csak MBT cipőben jár.50k, de szerinte megéri, mert jobb benne járni.Igaz hogy szokni kell, de a tartása is jobb szerinte a talpának a kialakítása miatt.Szétjönni is csak norvégiában jött szét, de 8k-ért kicserélték 2 hét alatt azóta tökéletesen jó.

    Én meg szeretem a kényelmes cipőket.nyáron ha tehetem mezítláb mászkálok, télen meg elvárom, hogy olyan cipő legyen a lábamon amit nem is érzek, hogy rajtam van és nem izzadok benne szarrá(amúgy még a zokni az amin nem érdemes spórolni.Mindenki szar műanyagban jár aztán beleizzad.Tönkremegy a cipőd is meg a lábad is).Vannak cipők amiknél tényleg a név dobja meg, de azok 60k felett vannak nem a nike futócipői azok.Ezek mögött tényleg teknológia áll.Szerinted a maratonfutók mért ilyenekben edzenek?Több ezer kilómétert lefutnak benne anélkül, hogy a lábukat tönkretenné.Aztán persze ott vannak a vietnámi 2-3k-s cipők amik tényleg semmire se jók.Full műanyag, semmi szellőzés és a talpadat is tönkreteszi.de olcsó és kibírja addig ameddig egy normális cipő, de azalatt a bokád tönkremegy.Sztem ha tényleg nem akarod, hogy a tested tönkremenjen és még 50 évesen is szeretnél túrázni akkor ne a cípőn és zoknin spórolj, hanem máson.Meg a másik amin mindig kiakadok az a kaja.Arról is lehetne vitázni egy darabig, hogy ami drágább az miért jobb...Sajnos egy olyan országban élünk ahol az emberek többsége nem engedheti meg magának, hogy egészségesen éljen, vagy azt hiszi ő egészségesen él...
  • Dean Winchester
    #51
    főleg amilyen teleket élünk újabban ...
    esik a hó egyből elolvad,na meg nem is sok mennyiség hullik le.
    már most is tél van de ennek nyoma nincs !
  • Sir Quno Jedi
    #50
    Ha hiszed, ha nem a terepfutó cipőket télen-nyáron tudod használni, ha éppen arra vágysz. Nyilván nagy hóban nem érdemes, mert nem magas a szára, de én télen is hordom őket.
  • Szoki333
    #49
    nemazértdetélenisugyanabbaanyáricipőben?XDezazértröhej...
  • Sir Quno Jedi
    #48
    Stílus nem izgat. Annyira jó a cucc, hogy muszáj viselni. :D
  • Hydroceph
    #47
    Ahhan, én elhiszem, hogy sok embernek tetszik, én csak egyszeruen nem tudom magamon elképzelni, nem leszolni akartam, csak más a stilusom, ennyi
  • Sir Quno Jedi
    #46
    Meg őszintén szólva élőben sokkal jobban néznek ki, mint képen. Ez a tapasztalatom az Air Storm Pegasus szériáról (többféle kiadásom is volt már és ha a mostani megadja megát, akkor szvsz. maradok is ennél a vonalnál).
  • Sir Quno Jedi
    #45
    Mert az jubileuimi kiadás, van belőle "sima" modern is.
  • Hydroceph
    #44
    a 2008as elekepsztoen néz ki xD annal még a 83as is jobb, ez az a kategoria amit nem vennék a lábamra, maradjon csak a futóké..
  • Hydroceph
    #43
    nekem Vki egy puma newkinget szerezzen pls xD kötsög playersroombol 2 cipot akartam kihozatni aztmondtak egyik sincs raktaron, amugy sztem is simán megéri megvenni egy cipot 20+ér
  • Sir Quno Jedi
    #42
    Itt vannak árak is, bár ennél szvsz. olcsóbban is beszerezhetőek (igaz nem sokkal).
  • Sir Quno Jedi
    #41
    ...egy kis info a Nike Air Pegasus-ról
  • Dean Winchester
    #40

    majd vmi linket dobnál ahol ilyesféle jó cipőket lehet kapni/látni/árral elvan látva?
    igazad van,de sztem az emberek 4%a vesz ilyen cipőket :)
    szal részben igazad van,kössz az infokat ;)
  • Sir Quno Jedi
    #39
    Nem az a lényeg, hogy meddig bírja (ámbár ezek a spécibb terepfutók szó szerint kinyírhatatlanok), hanem hogy milyen érzés hordani. Hogy nem fáj tőle a lábad, hogy könnyebben lépsz, nem izzadsz bele, nem erősíti a lúdtalpat, nem foszlik szanaszét, nem válik el a ragasztás, nem feslik fel a varrás, nem törik meg a bőr.

    Én magam is, már több mint egy évtizede csak az aktuális csúcsmodelben járok, amikor csak tehetem és ég és föld a közérzet szempontjából. Mikor kénytelen vagyok normál cipőkben járni, a szemem kiugrik pár óra múlva. Egy profibb légtalpas cuccal a járás öröm, minden lépésnél lök egy hatalmasat rajtad, amivel sztinte már meg is lépted a következőt. Ügyes kis "gumi" stoplik vannak rajta, amik évek alatt sem kopnak el és segítik a kapaszkodást. Az egész kialakítása sok évtizedes kutatásokra és tapasztalatokra alapul (nem kamuznak vaze). Nem beszélve a minőségi anyagokról, amiből az egészet összeütik. ÉS minden újabb model egyre tartósabbra és kényelmesebbre van összerakva, ergó van fejlődés is a pénzedért cserébe.

    Ez van. Persze van akinek a 2k-s vietnámi cipő is örömet okoz, de én már nem óhajtom szétkúrni a talpaimat/bokámat/térdemet/csípőmet/gerincemet. Van amin szvsz. nem szabad spórolni, ha nem muszáj.
  • Dean Winchester
    #38
    azt,hogy vettem egy drágább cipőt és egy olcsobbat.
    a drágább sem bírta tovább!
    de jó az ilyen direkt futóknak készített cipők lehet jobban bírják de akkor is tulzás.
    na mind1 hagyjuk =)
  • Sir Quno Jedi
    #37
    A cipő nem egy szaros poló, aminél tökmind1, hogy pár hónap múlva leszakad rólad, meg nem bírja a mosást. Azokra valóban pofátlanul rápakolják a 10xes árat a kedves kereskedők. Abból általában jó a kínai is (úgyis mid onnan jön).

    A cipőn, fekvőhelyen nem szabad spórolni. Életünk nagy részét fekve töltjük, a többit cipőben. A gerinc és a láb a két sarkallatos pontja az emberi szervezetnek és léleknek. Számtalan egészségügyi problémától kíméljük meg magunkat, ha törődünk ezekkel az igen fontos terültekkel is.

    Nem DIVATos cipőt kell venni, hanem JÓT! AZ bizony pedig még a divatosnál is többe tud kerülni...
  • Sir Quno Jedi
    #36
    Mit tapasztaltál meg?!
  • Dean Winchester
    #35
    *ok,te így látod.
    Én már megtapasztaltam ;)
  • Dean Winchester
    #34
    ok. te így látod meg már tapasztaltam ;)
  • Sir Quno Jedi
    #33
    Ez faszság. Egy 30k-s Nike terepfutó cipő, amit a magyar thriatlonisták is személyesen ajánlanak, nem azért 30k, mert "csakamárka". Lehet venni 2-3k-ért is "hasonló" sporticpőt (vietnámit), nekem is van pár, de azok max. ganézni jók a kertbe.
  • Dean Winchester
    #32
    azért a 110$ os cipőről egy képet lehetne látni?
  • Dean Winchester
    #31
    mit jelent az hogy ferka?
    30k körl kezdődik egy jó cipő ???
    egy jó poló akkor 25K körül?
    van egy noname cipő 1000 ft és van egy márkás 10.000 ért :)
    mi a különbség a kettő között? egyiken van rajta rávarva vmi cimke egy óriáscég cimkéje a másikon meg nincs,na ezért olyan drága egy két ruha és egyéb termékek ;)
    de hát mindenki olyat vesz amilyet megengedhet és akar magának.
    énnekem pl bőven fasza a 3000ft os cipőcském és bírja is eléggé!
  • Sir Quno Jedi
    #30
    Egy jó cipő 30k körül keződik. Sajna.
  • CSOCSO
    #29
    footlocker.com

    mar regen nezelodtem de vannak olyan cipok amikre rairathatsz betuket...



    mikozben nezegetem eldontottek hogy felraknak egy uj oldalt:D szal jelenleg the site is under construction. lol
  • Ronny
    #28
    én egy Obamát kérek
  • Emmegki
    #27
    szerintem néha azért leveti, pl. alvás és fürdés közben :D
  • BB7
    #26
    Jajj... XD
  • Fbn Lx
    #25
    mi a gond vele? :D
    a lábam nem gombás, mosni is szoktam néha
  • Fbn Lx
    #24
    kinek mi, én mondjuk megértelek. nem tehetek róla, utóbbi pár évben deszkáscipőbuzi lettem, az meg drága -.-
  • passatgt
    #23
    iylesmi volt velem is, csak kamerát rendeltem még tavaly, elfaxoltam az ebayes oldalt és levámolták...:)
  • BB7
    #22
    Egy évig UGYANABBAN A CIPŐBEN? XD
  • Kmarha
    #21
    volt pár ezres cipőm, amit két évig nyúztam. A mostani pár ezres cipőim is simán kibirják az 1 évet. De biztos van értelme több tízezret kiadni érte.

    Én inkább költöm a sulira és kajára, no meg heti pár korsó sörre.
  • Fbn Lx
    #20
    110$ nem sok egy olyan cipőért, ami tart is rendesen.
    Az 22ezer forint. az én cipőm ára itthon ugyanennyi volt.
    Pedig nem vagyok gazdag, sőt. de évente egy cipő, és abban járok egész évben, nem úgy, mint egy póló, amiket váltogatsz, szétmosod, stb. Szóval az az ért számít, hogy egy éven át mit nyúzok.
  • Fbn Lx
    #19
    nekem meg 41-es, 18 évesen.
    Nevették már, hogy bő nadrágban járok, aztán öltözőben leveszem a cipőt, és alig látszik ki a szára alól a lábfejem :DD
    Én mondjuk örülök neki, egyrészt aranyos :DDd másrészt jó az egyensúlyérzékem (bár az nem biztos, hogy feltétlenül emiatt :p )
  • Ic3 m4n
    #18
    tesomnak 49-50 es laba van
  • szurop
    #17
    Az iPhonomnak GIFT-ként kellett volna megjönnie, de a kurva amcsi ráírta hogy telefon, így le akarták vámolni, nosza, fogtuk az e-bayes kifizetési nyilatkozatot, vagy mi a fenét(haverom csinálta), html lap volt, le lett mente, html szerkesztőben az ára át lett írva negyvenvalahány dollárra, tessék, vámoljanak arról. Ez olyan kicsi összeg, hogy ezt már nem vámolják le. Igaz, hogy a papíron ott volt az e-bay link, de az kurvahosszú, így meg sem fordult a fejükben megnézni, hogy a telefon 650 dollár volt.
  • Olcsóvér
    #16
    énis sapkát

    karácsonyra
  • solo
    #15
    Nemvettem volna ennyiért, de csak ebből volt 47 es XDDDDDDDD
    És éppen ferkás volt :)