101
Glory of the Roman Empire 3 | Imperium Romanum 2
  • formatuq
    #21
    Ma, http://www.nfohump.com/index.php?switchto=nfos&menu=quicknav&item=viewnfo&id=137788

  • Prince23
    #20
    Római hadsereg felépítése
  • Prince23
    #19





  • Prince23
    #18
    Március 17.
  • saxicola
    #17
    Helló!

    Ma próbáltam ki a demót. Végre egy jó városépítős játék. A közelmúlt próbálkozásai(Civcity Rome, Sim City Társadalmak és sajna a Caesar 4) gyengék voltak. Most felcsillant a remény.
    Mikor jelenik meg a játék?
  • Prince23
    #16
    5 család bemutatása
  • Prince23
    #15




  • Xerxész
    #14
    Valaki - aki kipróbálta - írna valamit a harcrendszerről, hogy miben más, mint a korábbi részek?
  • Prince23
    #13
    gs mini előzetes
  • Prince23
    #12
    Rómát feldolgozó stratégiai játékból sohasem elég -- pláne annak tükrében, hogy nem is nagyon érkeznek ilyenek. Bezzeg, ha mi magyarok pár éve ezt a harcszínteret pécézzük ki magunknak...!
    ...akkor most a tankos-romantikus sablon helyett a kardos-ROMAtikus stílust sirathatnánk a lassan elfonnyadó hazai stúdiókon elmélkedve. No, de nem erről akartam beszélni, hanem az Imperium Romanumról, amely ugyan mára már Grand Ages: Rome néven domborít, de még mindig ugyan arról szól: 20 térképen keresztül, ugyanennyi nevesített karakterrel, 60 épülettel és 50 egységgel felvértezve földön és vízen is harcolva a stratégiai játékok szerelmesei minden bizonnyal most pár hónapra eltűnnek majd a föld felszínéről. A most letölthetővé vált, alig 1 gigás bemutatóban -- nem csalás, nem ámítás -- két betanítóküldetésre jut két komolyabb megmérettetés, így mindenki eldöntheti, hogy a várostromokkal, katasztrófákkal, és feljavított irányítással érkező szoftver tényleg neki való-e

    pcguru
  • Prince23
    #11
    Én csak a teljest akarom kipróbálni, demót nagyon ritkán próbálok (legutóbb FEAR 2-őt próbáltama steam varázsa miatt). Egyszóval nem vagyok a demó híve:)
  • Rage47
    #10
    Hogy tetszik a játék? Harc milyen benne?
  • Prince23
    #9
    Pár kép:









  • Hunor1
    #8
    szuper !! már húzom is !
    Valaki már játszik vele? Milyen az első benyomásotok? Nekem sajna az előző két rész nem jött be .. remélem ez kiforrottabb lesz majd.Főleg a harcrendszer.
  • Prince23
    #7
    DEMO

    Már tölthető a demo!
  • Hunor1
    #6
    Hi
    Ahoz képest hogy 1 hónap van hátra elég kevés a videóanyag róla, demo semmi:-(
    Na mindegy meglátjuk..remélem "alkotnak" valamit mert az előző részek nem voltak falrengetőek sajna..
  • Prince23
    #5
    Conquest trailer HD
  • Hunor1
    #4
    trailer
    sorry
  • Hunor1
    #3
    Hi.
    Kijött a bemutatkozó videó:
    http://www.gamershell.com/tv/17072.html
    Nem tűnik rossznak, és már csak kb 1 hónap! :-)
    ROMA VICTOR !
  • Dragooon #2
    "rome"
    kész
    én várom
  • Prince23
    #1
    Platform: csak PC-n!

    Bemutatkozik az eleinte Imperium Romanum II címet viselő Grand Ages: Rome, mely elsőre csak egy újabb Caesar-klónnak tűnik, de mint tudjuk, ezekből sosem elég!
    A feladatunk ugyanaz, mint az összes római városépítős játékban: kezdeti piciny városunkat hatalmas várossá fejleszteni, közben pedig átküzdeni magunkat a Római Birodalom történelmének legjelentősebb eseményein. Az Imperium Romanum folytatásaként készülő Grand Ages: Rome (talán egy újabb sorozat kezdetéről van szó?) szebb grafikát, új épületeket és környezeti elemeket, továbbfejlesztett harcrendszert, teljesen megújult gazdasági szisztémát és kiváló multiplayert tartogat a témát kedvelők számára. Megjelenése januárban várható, remélhetőleg az első képek is befutnak hamarosan!

    GK