101
Glory of the Roman Empire 3 | Imperium Romanum 2
  • Tőke14
    #101
    Hello!
    valaki feltudná tenni még egyszer a magyarosítást? A file törölve lett. Nagyon megköszönném! Vagy küldje el erre az email címre: [email protected]
  • HeinzGuderian
    #100
    nekem nem észlel hibát...meg se nyitja az oldalt ahonnan letöltsem,vagy azt mondja törölve van a file,sztem is töltse fel valaki mégegyszer légyszives
  • Paul41
    #99
    Hali,
    Valaki a magyarosítást fel tudná tölteni még1x ? Mert letöltöttem vagy 5x de kicsomagolásnál folyton CRC hibát kapok :S
  • Berselius
    #98
    A templomok termelik, vagy pl. kereskedelemmel.
  • OliApa
    #97
    Most a Steam-en 3 sör ára a Gold verzió! Meg is vettem.
  • gvandris
    #96
    Hogy lehet pénzt szerezni? Kinyomtattam a kézikönyvet, de nem sokat segít...
  • a.carkey
    #95
    Pici off:
    Erre kiváncsi leszek
  • csupicat
    #94
    Sziasztok
    Tudtok nekem magyarosítást az Augustus kiegészítőhöz?
    Az alaphoz van, de nem működik a kieggel.
    Köszi
  • Yag
    #93
    Végre.
    Úgy látszik a sorozat ezen része a legjátszhatóbb.
    Végre sikerült egy nagyvárost kialakítani. Colosseummal és Circus Maximussal. Gyujtogatások időnként ugyan vannak, de hatékony tervezéssel és Prefectusokkal orvosolható a dolog.
    A szabad építkezés résznél elég jól lehet haladni.
    Kezdem megszeretni ezt a játékot.
  • weine
    #92
    en sem sokszor (1x) vettem az Europa Universalis c jatekot, kb 1500 kemeny Ft-ert, de az sem mukodott. Letoltottem hat-....:)
  • Godefroy
    #91
    Sajnos nem működik "critical error" jelenik mega képernyőn és annyi.
    Ennél csak az a szomorúbb, hogy legálisan megvettem.
    Írtam supportnak több helyen is a gyártó cég honlapján többen is panaszkodnak ezzel kapcsolatban, sajnos azt írták valamelyik hozzászólónak, hogy gond van bizonyos chispetek és grafkártyákkal :(
  • weine
    #90
    Valami nem stimmelhetett, mert a tutorial sem mukodott rendesen, megvolt a cel, de semmi egyebet em csinalt.
    uninstall majd ujra fel es mar mukodik rendesen:)

    Igy hat nekem isproblemat jelent a sok tuz, volt 2 prefekturam, de az gyulladt ki.
    Ja es azt sem nagyon sikerult meg elatlalnom, hogy az uzemek miert nem mukodnek... nyilvan, mert nincs eleg plebs, de azok meg nem akarnak jonni sehogysem. Bezzeg a tuz....:)
  • Hunor1
    #89
    Furi, még nem láttam olyan pályát hogy nincs egy darab fa sem...
  • weine
    #88
    De jó hogy vagytok, én ma tettem fel és egyből akadt egy problémám:elfogyott az induláskori fám és egy darab fa nincs a térképen, hogy faüzemet építsek oda. Mi a teendő?
    Ja és néha egy -egy város választásánál kilép a gamma.
  • Ojszy
    #87
    én most szedtem le,a képek alapján nagyon tetszik!
  • Hunor1
    #86
    Úristen...Semmi hsz.Lehet hogy már csak én játszok vele???
  • Hunor1
    #85
    Ave!

    Kereskedni szoktál? Amúgy a templomok is termelnek kis pénzt.A fórumra ha rámész akkor adót is szedhetsz de akkor népszerűséget is vesztesz.
    Hirtelen ennyi..igaz én csak ma kezdtem..
    3 pályán vagyok túl.Most tudok majd több kampány közül választani:
    1 kereskedelmi
    2 valami politikai (talán választás?..)
    3 egy katonai kampány.
    Kicsit ledöbbentem ezen a játékon mivel az előző részei nekem gagyik voltak.Sehogy sem akart a település városra hasonlítani! De ebben a részben qrva jó az építkezés+ az összkép.Tecc a fejlesztések sokszínűsége+ a karakterfejlődés ( + képességpontok + a vásárolható birtokok ! ) Eddig nagyon bejön !! Nagy kár hogy a harcászat még mindíg csak egy nagy gomolygás..semmi formáció+ taktika.

    Jah próbálta már valaki az online részét?
    Az miből áll valyon ?Gondolom egy térképen van 2 város ( 1v1 ) aztán hajrá építés-fejlesztés + hadsereg és a másik elpusztítása??
    Mondjuk ha ilyen akkor az lényegében AoE séma csak..:-(
    Van valami megoldás multizni letöltött verzióval??
    thx a válaszokat
  • guliverkli
    #84
    Üdv!

    Azt szeretném kérdezni, hogy Denariust hogyan lehet szerezni? Mindig az a problémám, hogy épp mire teljesíteném az elvárásokat, addigra csődbe megyek :(
  • Frelog11
    #83
    Scoway, ezer köszönet a hunosításért. :)
  • GHOST7
    #82
    tartsad 50% felett az elátottságot.
  • newil
    #81
    Hello,hogy lehet a játékban javakra szert tenni?
  • battila90
    #80
    Itt egy teljes magyar nyelvű kézikönyv.
    Link
  • totya4
    #79
    Nem érted a kérdést akkor :) Mondjuk van egy kis halászat, de a hatókörből arrébb eső házak abból a kajából semmit nem látnak.
  • KáTéCé
    #78
    Lehet nem értem a kérdést, de nem kell eljuttatni sehová. Mondjuk úgy bekerül a raktárba és onnan a térkép másik felén is hozzájutnak azok az épületek amik további termékeket állítanak elő azokból.
  • totya4
    #77
    Élelmiszert csak ott lehet termelni, ahol megfelelő "lelőhely" van. Hogy lehet lejuttatni az itt termelt élelmet oda, ahol nincs lelőhely? :)
  • Scoway
    #76
    http://addat.hu/679ce609/Local.rar.html
    Működik csak át kell nevezni english-re már magyar is.
  • GHOST7
    #75
    16,17 oldal
    18,19 oldal
    20,21 oldal
    22,23 oldal
    24,25 oldal
    26,27 oldal
    28,29 oldal


    ez is segítség de most már csak 1 magyarosítás kellene hozzá :D
  • GHOST7
    #74


    Ezeket találtam de ez is segitség1.oldal
    2,3
    4,5 oldal
    6,7oldal
    8,9 oldal
    10,11 oldal
    12,13 oldal
    14,15 oldal
  • Frelog11
    #73
    Sziasztok!
    A magyarítással kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Sajnos sehol nem találok hozzá. Az angol verzió van meg nekem is. Jelezzétek, hogy kinek írhatok PM-et, hogy elkérhessem. Az e-mail címemet nem merem megadni ide.
    Előre is nagyon köszönöm a segítséget.
  • Trantorius
    #72
    Hello
    Valaki betudná linkelni honnan lehet letölteni hozzá magyarítást? Mert nekem angol verzióm van és nem értek egy csomó dolgot így. Előre is köszönöm.
    De annak is örülnék ha elküldenétek e-mail-be a magyarosító fájt. Azt hiszem itt található: Grand Ages Rome/Local
    Cimem: [email protected]
  • Prince23
    #71
    1.11 PATCH!
  • lacinkacinka89
    #70
    És még annyi, hogy miért van az hogy akárhányszor megépitek egy equites house-t akkor szinte azonnal kiirja h deserted house??? Van erre vnmi megoldás ??
  • lacinkacinka89
    #69
    Köszönöm a segítségeteket! Azt szeretném ezúttal kérdezni, hogy a jobb felső sarokba az a kis sisak az mit jelent nekem most az 32/32. Mert szeretnék katonákat csinálni de nem engedi mert 32-es az a sisakom. Válaszotokat köszönöm előre is !!
  • Tytan112
    #68
    Kicsit kibővítem: "malac" farmod ha van, akkor pedig tudsz hentest is rakni (butchery) illetve a piac (market) is dob még egyet. Azt hiszem ha ezek és a kenyér is megvan egy körzeten belül, az 100s szintet eredményez.
  • Hmuda
    #67
    Az elsőt nem tudom, de ami a kaját illeti, csak vidd végig a termelési láncot. Először építs farmot, ami kitermeli a búzát, majd egy malmot ami lisztet őröl, végül egy pékséget ami kenyeret csinál a lisztből. Azok a házak amik a pékség hatókörében vannak, részesülnek a kajából.

    De mindez el van magyarázva a tutorialban.
  • lacinkacinka89
    #66
    Sziasztok! 2 kérdésem lenne. 1: Miért van az, hogy egy idő után kilép a játék, játék közbe?? Eddig nem csinált ilyet. És mikor kilép utána a grafikai beállitások is visszaállitódnak nem maradnak olyanok amilyennek én beállitottam. 2: Hogy lehet a kaja (food) %-át növelni?? Én csinálok insula-kat meg farmokat de nem nő. Am campaig-ba az első küldetésnél vagyok még. Válaszotokat előre is köszönöm!!!
  • Hmuda
    #65
    Ezt írtam én is, csak még megtoldottam, hogy nem az elhagyott házak jelentik a tűz legfőbb forrását hanem a bűnözés. Aki üresen hagy épületeket az meg is érdemli, hogy porig égjen a városa. :-)
  • Prince23
    #64
    Már van 1.10 javítás is
  • Tytan112
    #63
    És itt a 2. a lényeg.
  • Tytan112
    #62
    1.09: Tartalom:

    * munkanélküliség esetén 60 másodpercenként elhagyják a lakók a házaikat (eredetileg 30 mp volt),
    * az elhagyott házak HP pontja háromszor lassabban csökken (kb. 9 perc múlva kapnak lángra),
    * a prefekturátusok kétszer gyorsabban oltják el a tüzet,
    * a fontos üzenetek már villognak a kezelőfelületen,
    * a fontos üzenetek kaptak egy figyelmeztető hangot is,
    * már nem léphetünk be olyan könnyen véletlenül a birodalmat áttekintő módba,
    * a rossz időjárás időtartama és intenzitása csökkent,
    * stabilitás és kompatibilitás javítása.