56
  • zola2000
    #16
    Nekem meg azért nincs még autóm mert drága a benzin, elektromos autó meg még nincs használtan 500 000 alatt, mindegy marad a busz :)
  • qwas
    #15
    Nem tudom sokan mert felnek az ujtol meg ha regi is.
  • ScarY MAN
    #14
    ámen
  • Tetsuo
    #13
    lol az ego benzin jobb? mert kb hasonlo eselye van..
  • Blero2
    #12
    Azért nem örülnék neki ha egy ilyennel karambolozva a túlnyomásos forró gőz kényeztetné bármelyik testrészemet.
  • Cat #11
    "Mennyire jól szigetelt? Mit bír ki, egy baleset esetén?"

    Tekintve, hogy ma is teljesen általánosak a gázüzemű autók, ami ugyanolyan légnemű anyag, csak még éghető és robban is, én nem aggódnék emiatt.
  • 12346
    #10
    hát nem tom. sose tudtam ráizgulni a hibrid, elektromos, meg egyéb autókra.

    azért reménykedem benne, hogy legalább míg élek, lesz benzin^^ ha rövid ideig is, de muszáj lesz kipróbálnom, milyen, ha vmi öregedő nyóc' henger nyeli alattam hektolityókat:D
  • MuldR
    #9
    A Volkswagennek kb 3 eve letezik gozmotorral mukodo prototipusa.
    Le vannak maradva.:)
  • a shot
    #8
    Ezutan nem az lesz a problema, hogy tul szennyezett a levego, hanem tul magas a para tartalom :)
  • ihateworkdays
    #7
    Ez lesz a neosteampunk irányzat?:D
  • Adam II
    #6
    Csak még messze van.
  • ziipp
    #5
    Hatásfok. Ha jobb, vagy legalább belsőégésű motor szintű, akkor lehet keresni valója.

    "A jármű nem rendelkezik a hagyományos gőzgépekre jellemző tűztérrel és kazánnal, ehelyett nagy nyomású gőzt tárol jól szigetelt tartályában, más néven "gőzakkumulátorában"."

    Ez még egy kérdéses pont lehet. Mennyire jól szigetelt? Mit bír ki, egy baleset esetén?

    Viszont érdekes jövőkép tárul fel előttem. Gőz-belsőségű-elektromos hibrid autó. Nem is rossz.
  • dashed_
    #4
    es a benzinkutnal tankolsz egy kis takarmanyt bele es megy is tovabb
    csak az a gaz ha 150nel tojik egyet ut kozben, mehetsz ablakot mosatni. plussz ezen okok miatt megszunnek a cabrio-k:D
  • Sanyix
    #3
    Végülis lehet kifejlesztenek egy génmódosított lovat, ami 300db egyed erejét egyesíti, és 300 km/h-ra képes, 3,6-os gyorsulás mellett :)
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Aszta! KELL! Ennek van nyomatéka!
  • Palinko
    #1
    szerintem ha így haladunk hamarosan kijönnek egy "új" ötlettel, gyerünk kocsi lóra azt az a bio :DD