56
  • tomcsa4
    #15
    Itt most ne azt vedd le, hogy aki Linuxot használ az hülye. Mert ez nem igaz. De aki nyavalyog, hogy így szar a megvett hiperszuper gépe, mert nem megy jól semmi, lassú, akad, akkor meveszi a több GPUs csodákat és 32 bites OS-sel használja és utána néz, hogy miért nem úgy működik, ahogy. Na és itt el is érkeztünk ahhoz, hogy a net butít. Igen, mert tele van baromságokkal az internet.

    De itt most kizárólag XP vs Vista van.
  • coolbboy83
    #14
    nem vagyok elvakúlt Mac júzer, szeretném, ha jobb lenne a win....
    talán ez a Win 7 majd jobb lesz.
  • coolbboy83
    #13
    van 2 laptop a családban és 2 Asztali PC.
    Az én gépem MacBook (evidens a MacOS) a tesómé egy új HP notebook Vista Home.
    A Két asztalin Win XP SP3-as. van mindegyik gépnek egy nagy közös tulajdonsága.
    Mindegyik Core2Duo, és 1 Gb RAM. csak frekiben térnek el....
    Az XP néha előbb megcsinál dolgokat, mint a Vista.
    A MacOS mégelőbb...... és nem tekeri a HDD-t mint a Winfosok.
    A Vista-nál egyértelmű lopás jelei láthatók az Appletől.

    Linuxot nem használtam még, csak Sun Solaris 10-et, de az más kategória.
    Linuxra kevés a pro Software.... de talán majd egyszer.
  • Ravkin
    #12
    Nem is mert én 3.1 et használok, de amióta az ms betiltotta már nem szedi az updateket a netről, micsoda egy szemétláda cég ez a microsoft.
  • Benedekco
    #11
    egy bajom van az XP-vel, az hogy mióta megjelent a Vista, azóta a sok frissítéssel egyre lassabb és lassabb lesz, egyre és egyre szarabb... pl elég sok galiba van a gigabites hálózatokkal az sp3 telepítése után... ez véletlen???
    tomcsa4: feltételezem Te nem vagy komplett idióta... milyen oprendszered is van? mert ha májkroszoft akkor meg sem kéne szólalnod...
  • Benedekco
    #10
    a microsoft már elbaszta... egyre óriásibb és egyre gyatrább oprendszereket csinál... sajna a vista túl automatizált kinyalja a segged... és nem Te vagy a vezérlő... minden sarkon olyan kérdéseket tesz fel, hogy biztos, hogy biztos ezt akarod? van, hogy egy műveletre kétszer is felteszi... biztos vagyok benne, hogy lehet testreszabni, de ha egy oprendszer így alsóhangon is úgy van megírva, hogy "Te csak hülye lehetsz" akkor az nem valami klassz... sztem minden felhasználót seggfejnek tartanak a mikószoftnál... nekem ez a bajom és nem értem miért nem lehetne telepítésnél egy opciót beállatani, hogy "NEMVAGYOK GYÖKÉRF@SZ" és ezután nem kérdezgetne baromságokat stbstbstb... hagy döntsem már el hogy mi kell az oprendszerbe és mi nem, ha nem akarok media playert vagy ezer más baromságot miért kell felteni.... stbstbstb... sajna gyökérként kezelnek minket... XP után Én is linuxra váltok...
  • JL666
    #9
    átszínzik a vistát, kicsit még lopkodnak a leopard-tól, aztán itt a windows 7.
  • tomcsa4
    #8
    Igen, akinek egymagos/egy GPU-s rendszere van vagy aki komplett idióta. A boltosok is komplett idióták. Persze ilyenkor megy a duma, hogy hát Magyarországon milyen buták az emberek informatikából. Hát ezért is.
  • Benedicht
    #7
    Nekem a vista is jol bevalt. :)
  • vajon kiki
    #6
    (a legtöbb eddig is windows orientált júzer pedig maradt és maradni is fog a jól bevált XP-nél ! )
  • vajon kiki
    #5
    hát én pont fordítva látom, különösen hogy az egyetlen valós fícsöre a linuxszal szembe a játék vonal, az xp-vel szembe pedig a directx10 és a grafikai zsugák támogatása , viszont ha ezt ez egy fícsört is kispórolják belőle akkor az embereknek nem lesz nyomós indíttatásuk ezt feltenni
    ha körbenéztek a viszta botrányos fogadtatása máig eltart, máig egy rakás hardvergyártó b*szik visztára drivert kiadni , vagy fejleszteni, mert egyszerűen ők is egy rakás sz*rnak tekintik és az ilyen alapokra épülő winfos 7 is csak ugyanilyen sz*r lehet. esetleg ha visszakanyarodnának az xp alapokhoz akkor volna esélyük egy valóban trendi és jó operációs rendszert faragni, de ha megnézitek a microsoft összpiaci részesedését a viszta óta iszonyatosat esett egyre több júzer tesz fel linuxot végső elkeseredésében és végül nem is bánják meg.
  • lami321
    #4
    NEm eros ez csak szimplan a valosag. Sokaknak nehez ezt elfogadni...
  • Ferrer
    #3
    Dehogy, sokaknak nagy hobbijuk a Linux. Mások meg dolgozni akarnak a géppel :)
  • mousee
    #2
    Hát, azért ez ebben a formában egy kicsit erős :) Jónak ígérkezik, de ne kiabáljuk el. És a linux is egész szépen halad... pl nekem már ha fizetnének se tenném vissza a gépre a wint :) És nem fanatizmusból... hanem azért, mert látom amikor használom haverjaim gépén...és...pff :P
  • lami321
    #1
    Vegre a Microsoft vegleg pontot tesz a Linux mizeria vegere, egy normalis operacios rendszerrel. Veglek kihalasra iteltek a linux búzák.