96
Egy elegáns,és olcsó telefon a Samsung-tól.
  • Bulykin
    #41
    én se tom
  • Bulykin
    #42
    itt találsz szótárat, én innen szedtem, magyar-angol,angol-magyar, de van más is. nézegessétek, sok érdekes progi, bár szinte mind SonyEricsonra van:D
  • Lullaby
    #43
    Innen szedtem én is... :D
    A játékaim fele SE portálról van, szal nem lényeg hogy mihez lett írva. Ha JAVA-s és stimmel a felbontás/méret akkor simán menni fog.
  • Bulykin
    #44
    és nem megy?? pedig nekem megy:DA:SA:DD
  • Lullaby
    #45
    menni megy csak T9.es szótárral tudok ékezetet írni, anélkül nem :D
  • Bulykin
    #46
    értem...nincs akkor ötletem::D.sda
    viszont én meg most nézem csak h a hu-eng az mükszik, de az eng-hu meg már el se indult nálam ma:D
  • Kongy
    #47
    Én is Se portálról meg a Samsung J700-as tárról szedem a gameket.

    Mission Impossible 3 nemtom kinek van meg de én elakadtam. The Veil nevű küldetésen nemtok áramot vezetni az ajtóban. Tudtok segíteni?
  • Bulykin
    #48
    én sajna nemtok...

    btw: ez a teló tudja olvas a .doc állományokat, szóval puskázáshoz kiválóan használható:D:D tapasztalat^^
  • Kongy
    #49
    lol. :M Az jó. Akkor majd hétfőn bevetem ezt a fizika TZ-nél!
  • birogyula
    #50
    Sziasztok a barátom vett 1 Samsung SGH J700V nevű telefont.
    És még amikor először bekapcsolta flip nyitás záráskor hangot adott.
    Most meg nem nem tudja valaki hogyan lehet beállítani a menüben?
    Válaszotokat előre is köszönöm.
    Üdv: birogyula
  • Bulykin
    #51
    a billentyű hangot kell levenni, oldalt a volume gombokkal sztem...ha meg nem akkor nemtom:)
  • birogyula
    #52
    köszi kipróbáljuk
  • Kongy
    #53
    Nekem kezdettől fogva nincs a flipnek hangja... Miért? Hogy állíthatom be?
  • b33r
    #54
    Szia,

    a beallitasokban nezd at. Beallitasok > Telefonbeallitasok > Nyelv > Magyar

    ****Egy kerdesem lenne a zenelejatszoval kapcsolatban. Nem tudtam eddig megoldani azt, hogy a sajat zeneim lejatszasa kozben menut tudjak valtani. Amikor jatszom le a szamokat, akkor nem tudok mashol navigalni.

    Radional szimplan ki tudok lepni a menube, barhova mikozen a lejatszas folytatodik. Amikor a sajat zeneimet jatszom le, akkor kilep a zenelejatszobol is, barhova probalok menni. En nem vettem eszre eddig es van ra valami megoldas, vagy adjam fel?

    Koszi
  • Bulykin
    #55
    nincs megoldás, nem lehet olyankor csak a zenelejátszóban lenni...ez nekem se tetszik:D pl.a sony ericsonoknál le lehet tenni "kicsibe" és akrámit csinálhatsz...
  • b33r
    #56
    Rendben koszi megegyszer.
  • harcsy
    #57
    Sziasztok!
    A PC Studio ennyi mindent pakolt fel. Kell ez, vajon, mind a működéséhez,vagy törölhetek valamit belőle?
  • Bulykin
    #58
    kell mind, különben nem tette volna fel:D
    am meg nem foglal olyan sokat sztem, vagy csak zavar?
  • harcsy
    #59
    Köszönöm.
    Igyekszem spórolni, kicsi gépem van.
    De ha kell, akkor marad természetesen mindegyik.
  • RobinMasters
    #60
    Abban tudna valaki segíteni, hogy hogyan lehet beállítani azt hogy a fényképeket, videókat kapásból a memóriakártyára mentse és ne a telóba?!
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • Bulykin
    #61
    beállítások/memóriakártya ha jól emlékszem:D
  • RobinMasters
    #62
    Még mindig nem oldódott meg a problémám, hogy hogyan lehet beállítani hogy a fényképeket, videókat egyből a memória kártyára mentse a telefon!
    Bulykin!
    Rosszul emlékszel:D egyrészt nincs olyan hogy beállítások/memóriakártya
    viszont olyan van hogy: beállítások/memória beállítások/memóriakártya beállítások/alapértelmezett memória beállítása ,de ha erre rányomok akkor csak leformázza a kártyát, de változatlanul nem oda menti a fényképeket. Meg van olyan is, hogy beállítások/memória beállítások/alapértelmezett memória, de itt is csak a kékfogat lehet a memkártyához rendelni meg a WAP-os letöltéseket és a hangrögzítőt.

    Előre is köszönöm a további válaszokat!
  • Bulykin
    #63
    akkor olyat nem si lehet sztem:D
  • ChaosTeam
    #64
    Sajna a telcsivel készített cumókat csak a telcsi memóriájába rakja, neked kell őket esetleg átpakolni utána a memóriakártyára esetleg a géppel összekötve....
  • RobinMasters
    #65
    Köszi a választ Chaos Team!
    Akkor nem próbálkozom tovább. De azért elég bosszantó, hogy ott van benne a kártya nekem meg állandóan jelez hogy megtelt a memória, meg persze az is hogy nem lehet a kártyán lévő dolgokat hozzárendelni csengőhangnak, hívóképnek ...stb.
    Amúgy ezeket leszámítva eddig meg vagyok vele elégedve, főleg az aksija tetszik, mert egész sokáig bírja.
  • Bulykin
    #66
    nem gyengén sokáig bírja az aksi, van úgy hogy 3 napig úgy hogy egész délután megy a zene a fülembe, király nagyon!
  • Attila8805
    #67
    Barátnőmnek ilyen telcsije van és a Sony e.v630-am ról küldtem neki játékot és nem lehet telepíteni mert nem ismeri fel.
    Ez miért van?
    Honnan és hogy szerezhetnék rá neki játékot?
  • Bulykin
    #68
    olvass vissza, már volt róla szó, linkeltem is asszem egy oldalt...
    am azért, mert J700nak kell egy .jad fájl is a .jar mellé...
  • Attila8805
    #69
    És még egy kérdés!
    A hívólista törlődik autómatikusan egy idő után?
  • Bulykin
    #70
    nem hiszem,sztem addig nem amíg te nem törlöd.
  • Kongy
    #71
    a JAR fájlokhoz egyébként JAD Maker kell. Behúzod a JAD Makerbe a JAR fájlt, és csinál belőle JAD-ot. Aztán mind2 fájlt a telóba másolod, és a JAD-dal telepítesz. Amúgy valszeg a Sony Ericssonodnak nagyobb a képernyője mint a J700-nak, az is számít.
  • baaka
    #72
    sziasztok nekem j700-as telóm van és sikerült valahogy ezt #*7337# a kódot beírni és már vagy 1hete csak azt írja ki hogy keresés és korlátozott szóval nem találja a hálózatot/operátort !!Van valami ötletetek????????????,pls életmentő lenne..............
  • Bulykin
    #73
    eh, passz, azt se tudom mire jó ez a kód:)
  • baaka
    #74
    és esetleg valami olyan kódot tudsz mondani ami minden resetel a telón???????Mint pl: egy formázás.????????
  • Bulykin
    #75
    ööö...sajna nem, de szerintem a beállításokban van memóriatörlés és mindent vissza lehet állítani az eredeti állapotba ha jól tudom...ha meg nem akkor passz:D
  • zaki
    #76
    hát nagyon jó ez az oldal... :)
    Vmmi Marios game amúgy nincs a telóra? :D
  • Kongy
    #77
    nemtok róla xD
  • Bulykin
    #78
    valami nyelvi csomagot lehet rakni telóra?:D nem nagyon hallottam még ilyenről, de jó lenne:D:D tud vki vmit erről?
  • Kongy
    #79
    Nem. csak annyit tudok, hogy a doc. fájlokat olvassa a teló. :) Fizkiára Word-ben írtam egy puskát,és rátettem a telóra. Ugye a telón van számológép, és azt használtam, közben meg-megnézegettem a opuskát. :D Nagyon mini, de lehet olvasni a betűket. xD Mondanom sem kell, 5-öst írtam. xDDD
  • Sabee01
    #80
    Eladó egy J700-as , fél éves , topaz gold szín , számlával , garival , tartozékokkal , tokkal-vonóval , 1GB-os micro SD van benne , nagyon szép újszerű állapotban 12 rugó fix. Jó kis telefon csak van egy LG choky-m is és azt jobban szeretem , nincs szükségem 2 telefonra. Szóval ha vkit érdekel itt jelezheti. thx