28
  • cobra64
    #28
    Már egy ideje a 3.1 prebeta2-t használom, mindig a legfrisebb verzióját különösebb probléma nélkül.
    Igaz időnként összeomlik, de mit vár az ember egy beta progitól. Eddig mindent tökéletesen megjelenit és a napi 1-2 alkalmat pedig vígan kíbírja az ember, persze ha előfordul, mivel volt olyan hét amikor semmi gond sem volt vele. Ráadásol sokkal gyorsabb is, mint a sima 3-as verzió, nekem bejött akkor minek is használjak mást.
  • birdo #27
    Nekem a hibakonzol tetszik a legjobban.....fogalmam sincs mit akarhat tőlem )
  • torcipepe
    #26
    DjDano: igen, én is megnéztem az oldalt és tényleg.

    Gerygrey: és te ie6-ot használsz?? mert én azokra értettem, akiknek csak az van fent és rendszeresen azzal neteznek, nem használnak firefoxot, operát vagy valamilyen más böngészőt. tudatos felhasználók szerintem alapból kerülik az ie-t, főleg a 7 előttieket.
    adblock-ot én is használom :)
    flash-t és java-t ha úgy telepíted ie7-el, hogy a firefox be van zárva, akkor a következő indításánál általában már jól működnek. nekem is ez volt a problémám egy ideig, hogy folyton kérte a flash playert, pedig fel volt téve.
  • Turdus
    #25
    A fejlesztőknek nemsok beleszólásuk van ebbe, lévén a flash az adobe zárt cucca (látszik is, amilyen sz*r). Ha nem tetszik, akkor az adobenál kell reklamálni plugin ügyileg (lehetőleg minnél többen tegyük, mert eléggé kriminális a helyzet valóban).

    Privát mód eddig is volt, nem értem miért olyan nagy szám, hogy kiemelték külön menüpontba...

    A statisztikákról meg csak annyit, hogy egyáltalán nem mérvadóak, akinél van fent adblocker, azt alapból nem számolja... és mivel az FF használók főleg tudatos netezők, ezért valószínűleg sokaknál van. A googlestat pl nálam is le van tiltva, egész egyszerűen azért, mert RETTENTŐ lassú, és untam várni rá.
  • Cat 02 #24
    Flash-be nézd :P Egyébként nekem lejátsza :)
  • M0RN1NGST4R
    #23
    ja, meg paint passziáns és miegymás... :D
  • Gerygrey
    #22
    az ie6 ezért olyan "népszerű", mert a buta felhasználók képtelenek windowst frissíteni.

    Vagy épp a tudatos felhasználó olyan SP3-as XP-t tölt le, amelyikben az IE7 és a WMP11 nincs benne :)

  • 5c0rp330n
    #21
    az a pr0n mode jó dolog :)
  • Ari18
    #20
    köszi szépen,már jó ideje gondom volt vele.
  • lck
    #19
    Ezt rakd fel hozzá aztán megy.
  • Ari18
    #18
    Ezt lejátsza neketek a FF3 ? mert nekem a windows media player 11-et akarja telepíteni,miközben Vistában alapból fent van
  • Cat 02 #17
    Ha FF2-re telepíted lehetnek bajok.
  • Tomasz Man
    #16
    A flash probléma nálam is jelentkezik - sajnos. De talán ezt a fejlesztők is észreveszik és csinálnak egy javítást- remélem.
  • Yv@n
    #15
    Csinálj egy biztonsági mentést a user profilodban a firefox könyvtárról, majd zúzd le a francba(ne uninstaláld, hanem töröld a profilodból). Ha eztán elindítod olyan kéne legyen, mint új korában. Ha így jó, akkor configold be úgy ahogy korábban volt és használd, ha nem jó, akkor valami komolyabb probléma van vele.
  • DjDano
    #14
    De ez nem a progi hibája!
  • vajon kiki
    #13
    nekem is voltak gondjaim az FF3-al , igaz régi, gyenge gépen próbáltam , de akkor se mentség, hiszen ugyanazt az oldalt az FF2 bugmentesen megjeleníti.. általában ha 2 flashnél több van az oldalon és nyomsz egy jobbklikket valamelyikre egy régi gépen az FF3-mal (több különböző rendszeren is teszteltem) akkor egyszerűen nem válaszok az egész FF3 kb. jó 10 percig.. FF2 nem nagyon csinál ilyet még 6-7 erősebb flashnél sem.. ugyanazokon a gépeken
  • Szefmester
    #12
    nincs vele bajom, bár kicsit lassan indul.. de ez nálam minden verziónál előfordult
  • Tetsuo
    #11
    Nem hiszem h az a problema h nem updatel, default beallitasoknal min rakerdez ha talal vmi ujat..
    A problema az (volt), h nem volt teljesen kesz a progi mikor kiadtak (ma mar nincs is ilyen szoftver ugye) es nem kompatibilis a regebbi bovitmenyekkel (nem is kell annak lennie) igy a hanyagabb bovitmenyfejlesztok nem irtak idoben megfelelo cuccot az uabb kiadasra.. ill az elso verziok meg csak fosok voltak..
  • Tetsuo
    #10
    Az teny, h mikor megjelent a FF3 eleg instabil volt, mara mar kozel olyan stabil, mint a 2. volt. A folyamatos FF, add-ons es plugin -updatek segitenek.
    Eleinte naponta 10x fagyott kb, ma hetente 1x.. /en mondjuk eleg inteziven hasznalom.
  • DjDano
    #9
    Nálam minden rendben, frissítsed a bővítményeket Flash, Java, stb Lehetőleg mindegyikből legyen a legújabb!

    torcipepe: A cím finoman szólva nem pontos, nem a FF3 van 20%-on, hanem maga a Firefox!
  • Ry0K3N
    #8
    Nekem is 3 van, most kezdtem el használni az opera helyett megint mert annál tényleg van jó sok oldal amnit szarul nyit meg, míg a FF3-al semelyik oldalnál nem volt semilyen gondom vele amihez a java kellett volna vagy amihez nem.
  • bvalek2
    #7
    Hasonló dolog történt velem is, 2.x-es Firefoxot upgradeltem, és ugyanilyen problémáim voltam. Elmentettem a beállításaimat, letöröltem a Firefoxot, és tisztán újratelepítettem. Minden problémát megoldott.
  • DjDano
    #6
    Tegyük hozzá Európában a részesedés már a 40%-ot közelíti, Magyarországon meg jóval meg is haladja és piacvezető a Firefox
  • Zocsi
    #5
    Nem tudom, hogy csak nálam van-e így, de a FF3 tök szarul működik. Egy halom oldalt képtelen betölteni. És már most vannak olyan portálok is, amiket eddig betöltött, de mostanság már nem.
    Nem túl nagy barátok a Java-val.
    Holott a 3 előtti 2.x krvajól ment. Meglepő volt számomra is, hogy tényleg megbirkózott mindennel.

    Ti, akik szintén FF3-at nyúztok, hogy vagytok ezzel?
  • torcipepe
    #4
    de ez csak az FF3. sokan használnak még FF1-et vagy 2-t is bizonyos megfontolások miatt.
    az ie6 ezért olyan "népszerű", mert a buta felhasználók képtelenek windowst frissíteni.
  • shrike7973
    #3
    Milyen cuki a post kép :DD
  • slime001
    #2
    Már rég lenyomta csak van még néhány olyan buta ember aki nem állt át.
  • GG
    #1
    Hajrá Tűzesróka! Nyomd le azt a őskővület IEt! :P