8
  • jmen
    #8
    A Sanyo az egyik legnagyobb hűtőgép és klima gyártó japán cég. híresen jó minőségű pl. a split-klima berendezéseik.
  • Nailboy
    #7
    Ha mar a pontositasoknal tartunk Matsushita-Kotobuki volt a Panasonic mindig is.... :)
  • TeDDyRuSh
    #6
    Nallboy, 26 vagyok, a márkát ismerem, mint ahogy sokan mások. De, hogy mi van mögötte, azt nem tudom, mint ahogy mások..sem.
    Fika helyett mondj inkább számot, vagy foglalkoztatási adatokat, vagy a gyárok számát...mester
  • dez
    #5
    Amúgy most olvasom, a Sanyo-t meg Konosuke Matsushita mostohatestvére alapította. :)
  • dez
    #4
    (Mellesleg ezt sem ártott volna beleírni a cikkbe, már ha egyátalán tudott róla a cikk szerzője.)
  • dez
    #3
    No és azt tudjátok-e, hogy az előző hónapban vette fel a cég a Panasonic nevet? Ugyanis, előtte ez csak egy (nyugaton használt) márkanév volt (a Technics-sel együtt, ami szintén a cég birtokában van), és a cég eddigi neve nem volt más, mint Matsushita.
  • Nailboy
    #2
    Szerintem meg te vagy kicsit tájékozatlan, vagy max. 22 éves...
    Egyáltalán nem ismeretlen márka.
  • TeDDyRuSh
    #1
    Az SG-seg hozzá tehettek volna annyit, hogy nálunk, vagy európában mit is jelent a Sanyo. Itthon kicsit ismeretlen a márka, de ha megtudnám, hogy viláviszonylatban mekkora vállalat akkor adtam volna több csillagot is:)

    THX