26
Sony Ericsson C905 - Cyber-Shot
  • xem
    #26
    Hali
    Volna 1 kérdésem: Sony c902esem van, ha játékot szeretnék feltenni rá, hova kell másolni a jar kiterjesztésü fájlokat?
  • foxpal
    #25
    Valaki tud valami tippet mondani hogyan tehetem hangosabbá a telefonom?:P Nekem nem elég ez a kis hangerő:D
    Kíméljetek az olyan hülyeségekkel hogy vigyek magammal egy erősítőt meg hangfalat ;)
  • foxpal
    #24
    Nekem most kicsit szemet szurt egy dolog...
    Anyám mult héten lefényképezett egy csávót női ruhában az utcán..
    n95-je van annak 5megapixeles a kamerája
    Nagyításnál nemis látszanak annyira a pixelek de az én 8.1 megapixeles telómnál igen...
  • foxpal
    #23
    Most rosszul fókuszál egy kicsit és ez igy nemtetszik de még a képeket van hogy fejjel lefele menti el...
  • geeboy90
    #22
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség, vagy tanács... 2 hete vettem a használtan egy C905-t, neten, garancia nélkül, de tökéletesen működött. 3 nappal ezelőtt sikerült beleesnie egy pohár vörösborba (nem vicc), és szárítás után is a kamera homályosabb képet csinál mint előtte. Ha viszonyítanom kéne kb olyan a képminőség mint egy 2 megapixeles fényképezőjl, néha jobb.... Még nem vittem semmilyen szervízbe, mert kis foltok látszódnak a fényképező lencséje alatt(szerintem a védőlencse vagy üveg, és az optika között), talán ha az kiszáradna megjavulna. Valakinek esetleg van valami tippje hogy ez végleges-e, tönkremehet-e az optika a folyadéktól, vagy csak tisztítás kérdése? És még annyi, hogy a slide sem tökéletes, akadozik összecsukásnál/nyitásnál. Gondolom ez szétszedésnél tisztítással megoldható mert előtte hibátlan volt. Ha valaki tud nekem adni tanácsot hogy mit csináljak vele, azt előre is nagyon köszönöm!!
  • Sordoran
    #21
    hm, érdekes, valószínűleg elpattant benne egy kábel, na de hogy még ki is lógjon, hát lol
  • foxpal
    #20
    Lassan fél éve a birtokomban van egy c905-s mse készülék de olyat még nemláttam hogy csak úgy egykről a másikra a telóm oldalából kikandikál egy kis vezeték imitálom eme képen (:D) de komolyan így néz ki csak a vezeték teljesen vékony nem cérnaszál se semmi... azóta nem fókuszál rendesen...holnap megyek be kicseréltetni...

  • Sordoran
    #19
    106.000 Ft!!! Remélem karácsonyra lemegy 80.000 Ft-ra
  • bardocz
    #18
    -Nokiat is,csak ottmaradt
  • bardocz
    #17
    E250 egy kalap kaki,hugomnak olyan van,ritkaszar,azon az áron SE-ből és Nokia-ból is ezerszer jobbat kapsz.Nokiat is
  • REPS0L
    #16
  • Sordoran
    #15
    hát biztos a minőség, az E250 nem egy csúcskategóriás készülék
  • schrank
    #14
    meylik a legolcsóbb teló amivel normálisan lehet böngészni és kártyás előfizetéses pannonos
  • Goruck
    #13
    nekem Nokia 5700-m van amit alul lehet tekerni és ráadásul joysticos is, de 1 év után semmi baja sincs, tökéletesen működik, pedig nem lehet azt mondani hogy vigyáztam rá (sajnos) de ez mondjuk nem látszódik rajta...
  • Sordoran
    #12
    ennek? sehogy, vagyis nem kell kisütni
  • tomi kft
    #11
    Hogyan kell kisütetni az aksit?
  • Sordoran
    #10
    jah, nekem is inkább a sima telók jönnek be, amik nem csúsztathatóak, és nem kinyithatóak
    de ez ilyen lett, végülis megvan a szépsége ennek is
    bár egyik videó amiben 20x egymás után szétcsúsztatta egy Nokiaval együtt, h megmutassa mennyire minőségi, hát én eltörtem volna tesztelő kezét...
    azért az durva volt sztem, bár bírnia kell persze
    tesómnak Samsung E250-ese van, és abban pl a csúszkánál látszik hátul h kopik a felső része telónak, remélem ezen nem lesznek olyan karcolások, és a gombok is minőségiek lesznek, mert szintén az E250-esnél a hangerőgomb, meg a navigomb is, hát szörnyű minőségben van, pedig csak 1 éves, K750i-m 2 éves és minden gombja tökéletes, csak az exponáló gombról kopott picit meg a festék
  • bardocz
    #9
    Kár,hogy szétcsúsztatható.
  • Sordoran
    #8
    Az N82 tényleg jó, de én SE párti vok, Nokiát nem vennék :p
    A P1i meg nekem túlságosan okos telefon, annyira nem vok benne a témában, nekem csak szokásos mobilos dolgokra, meg böngészésre kell. Akkor már inkább:
    Xperia
  • spy803
    #7
    P1i :)
  • Pipör
    #6
    N82
  • Sordoran
    #5
    alapból szerintem is felesleges a 8 MP-el, de valószínűleg az 5 MP-es képei már elég minőségiek lesznek
    sajnos a videó csak QVGA, pedig a VGA-t is biztos simán bírná
    a WiFi meg hasznos, mégha nem is a legjobb, de legalább használható, és én örülök ennek mivel otthon a wifi router által majd netezhetek ha hazamegyek 7végékre
    GPS meg nem hiszem hogy sokat ér, max amíg ingyenes el szórakozok vele ha megveszem majd, de ám nem költök rá pénzt
    már csak egy jó árazás kéne a telónak (karácsonyi akciósan 80 körül) és megveszem :D
    sajna a válság keresztbe tehet :S de hátha kivételt tesz a Sony és piaci helyzetének megerősítéséért bevállal egy alacsonyabb árat
  • REPS0L
    #4
    n95
  • Máté94
    #3
    Felesleges 8mp.
  • Sordoran
    #2
    Mobilarena teszt
    Phonearena teszt
  • Sordoran
    #1


    C905 - Telefonösszefoglaló
    A legjobb felvétel

    A 8,1 megapixeles C905 Cyber-shot™, Xenon vakuval ellátott telefonnal mindig készen áll a legjobb pillanatok megörökítésére.
    Útvonaltervezés telefonnal

    A C905 telefon egyben navigációs rendszer is: a beépített GPS segít megtalálni a célállomást. Használja a Google Maps™ tervezőt a célállomás megkereséséhez.
    Ossza meg képeit blogoldalán.

    Nyomja meg a felvétel gombot, aktiválja a kamerát, kattintson, és ossza meg képeit. A C905 támogatja a kép- és videoblogolást.
    Méret 104.0 x 49.0 x 18.0 mm / 4.1 x 1.9 x 0.7 hüvelyk
    Súly 136.0 gr / 4.8 uncia
    Színek Night Black Ice Silver Copper Gold
    Képernyő 240x320 pixel 262,144 color TFT QVGA
    Memória Telefonmemória: 160MB* Memory Stick Micro™ (M2™) támogatás (akár 8GB-ig)
    Az aktuálisan szabad memória változhat a telefon előzetes beállításától függően

    Hálózatok GSM 850 GSM 900 GSM 1800 GSM 1900 EDGE UMTS 2100 HSDPA

    Kamera

    * Photo fix
    * Xenon vaku
    * Képblogolás
    * BestPic™
    * Kamera
    * Fotófény
    * Videófelvétel

    Zene

    * TrackID™
    * PlayNow™

    Internet

    * Webböngésző
    * RSS hírcsatornák

    Összekapcsolhatóság

    * PictBridge
    * Szinkronizálás PC-vel
    * USB támogatás
    * Modem

    Üzenetek

    * Képüzenet-kezelés (MMS)
    * Szöveges üzenetek (SMS)
    * E-mail
    * Prediktív szövegbevitel

    Kommunikáció

    * Kihangosító

    Szervező

    * Telefonkönyv
    * Ébresztőóra
    * Repülés üzemmód
    * Névjegyalbum
    * Naptár