29
  • Scamp
    #29
    És mivel diplomásból így is sok van így nagyon nem is problémázik rajta senki. Habár most emelik majd a felsőoktatás minimum ponthatárát.
    150-160 pont már csak azért sem lehetett mert a minimum a felsőoktatáshoz 165 pont :D
    Amikor én felvételiztem mérnökire akkor kicsit jobban megkelett izzadni azért hogy felvegyék az embert.
  • morden
    #28
    Vajon -egy film kapcsán- miért ugrik egymásnak sok sok fórumozó ? a filmről szinte szó sem esik ,csak arról ki milyen balf*sz vagy hős
  • AZTA
    #27
    Igen, mert ahogy hallom már rájöttek az iskolák hogy anyagilag az nekik megéri hogy ilyen minimális pontért is felvegyenek oda, mert az állam fizet utánuk, az meg már őket messze nemérdekli hogy tizede sem végzi el.. mert úgyis próbálkoznak pár évig átmenni, közbe meg jönnek minden évben az elsősök százassával
  • CaptainRumi
    #26
    Idén nem kellett sok ész, hogy valaki gépészmérnöknek vagy akármilyen más mérnöknek menjen...
    csak, hogy tudjátok miről beszélek : az elérhető maximális 480 pontból a mérnökikre mindössze 150-160 pont volt a ponthatár..
    ergo egy kettes matekkal lazán felvehettek xD
    de én sem akarom bántani a mérnököket:D
  • Vardar
    #25
    Ebben az "alkotás"-ban szereplőkre értettem. Most megbántottam a gépészmérnököket... Szőkenőképzőt akartam mondani:D
  • AZTA
    #24
    Most így hírtelen nem vágom hogy mire mondtad hogy minden zseni gyerek megy gépészmérnöknek, de annyit elárulhatok róla (bár lehet ez amolyan nyílt titok :D )hogy azt 100ból 10en se végzik el, és az a 10 is leghamarabb 4-5 év alatt a 3 éves iskolát

    Azt meg változatlanul nem tudom elképzelni hogy a sok amerikai kiscsaj mért pont egy ilyen kis nyomi gyerekre ujjazza magát, akkor már inkább vmi fiatal vin diesel hasonmást kereshetnének ebbe a fergetes filmbe
  • Hirvaer
    #23
    Még rám is majdnem fröcsögött egy kis nyál..
  • Scamp
    #22
    Ez sztem tipikusan az a film amit az ember a barátnőjével néz meg...hál istennek pont az ilyen premierek idején nincs bnőm...
    Ilyenkor azért elgondolkodok hogy meik a jobb nekem...
  • Vardar
    #21
    Nem tudom, én a hétvégén megnéztem a "Hol az ördögben van Oszama bin Laden"-t és röhögtem más félórát 300 forintért:D
    Amúgy meg tuti, hogy lesz 4XD Ha valami sikeres nem lehet abbahagyni... Mindegyik zseni gyerek meg gépészmérnöknekXD
  • blueyellow
    #20
    Ő kezdett el okoskodni, ha nem ír, akkor máig nem tudom, hogy létezik! Nem tudtam volna, hogy miről maradok le...
  • CaptainRumi
    #19
    bocs, tudom csak először úgy általában mindenkinek írtam a kommentet, aztán amikor beleírtam amit mondtál róla akkor már csak neked szólt...

    de ott is van az elején, hogy "ti"...de igazad van
    de viszont te is beszóltál neki csak stílusosan xD
  • bippo
    #18
    a pálinka is szénsavmentes üdítőital...
  • blueyellow
    #17
    Már bocs, de egy darab "csúnya" szót nem írtam! winnie-t nem kell bemutatnod, már az első írásában levettem, hogy milyen ember.
    Amúgy én tökre bírom winnie-t, nagyon sajnálom, hogy nem ismerhetek személyesen egy ilyen nagyszerű embert....
  • CaptainRumi
    #16
    winnie az a fajta ember, aki káromkodások, beszólások nélkül intellektuálisan próbál felülkerekedni embereken és ha ti csak káromkodásokkal reagáltok azzal az ő máját hízlaljátok úgymond és ujabb észérvvel kiharcolt győzelmet könyvelhet el magának...
    szóval ő ezért "törődik" annyit másokkal, azért szól be mindenkinek a maga módján, hogy pozitív élményeket is szerezzen, mert lehetséges, amit írtál, hogy emögött a magabiztosság mögött egy introvertált ( befeleforduló xD ) és magányos ember van

    Winnie javíts ki ha tévedek :D:D de valószinüleg ki fogsz...de velem maximum döntetlent harcolhatsz ki :D
  • kukacS3K
    #15
    milyen magasröptű vita kerekedett abból hogy ki hogyan imádja a high school musicalt és hogyan nem, persze elég egyértelmű hogy a film egy kalap sz@r de inkább térjünk át a cikkre mert én azt vitatnám meg miért írja a szerző hogy szénsavmentes üdítőital amikor egy átlagos amerikai tinédzser light colát iszik:D
  • blueyellow
    #14
    Azt hiszed, ha olyan szavakat használsz, hogy "kiptikus" (ami őszintén szólva én még googleban se találtam meg, hogy mit is jelent, ami azt jelenti, hogy te is alkottál egy új szót, úgy mint én a madárképűvel (bár a tied még a google se hozta ki))
    Amúgy a kérdéseidet lepottyantom, és ne játszd itt az ászt, mert rám hozod a frászt!
  • winnie
    #13
    ó, tudom, milyen érezni, hiszen ahogy olvasom a lenti kollega kommentjeit, szinte túlcsordultam megértéssel és szánalommal:) (most komolyan, ehhez nem szoktam, hozzá kommentek között, hogy valaki müller pétert ajánl, felüdülés - más kérdés, hogy az egysejtűbbeknek (akinek nem inge...) kissé kriptikus lesz a célzás.)

    de ha már müller péter, akkor: "Az érzelmi szeretet árnyéka: a gyűlölet. Ott lapul mögötte. És a gyűlöletben mindig fölfedezheted a visszájára fordult érzelmi szeretetet." - nem vonom le a következtetéseket.

    (btw, a madárképű kifejezés máris ide mutat első helyen a google-ben. nem csoda, hogy csodálkoztam magán a szón. kár, hogy a kérdéseimre nem kaptam választ. szóval ez a gyűlölt alak ennyire iszonyatosan rosszul alakítja a madárképű ürgét, akire buknak a lányok? nem madárképű a filmben?)
  • Loverman
    #12
    az érzés gyökereit kutatod? először próbáld meg gyakorolni milyen lehet érezni (neked nem lesz könnyű), aztán olvass egy kis Bibliát vagy Szeretetkönyv-et.
  • npityusk
    #11
    hagyjad már winnie-t Amerika buzi szegény
  • Cat 02 #10
    "utána egy üveg szénsavmentes üdítőital"

    hápersze :D
  • blueyellow
    #9
    Nyugi nem csak az amcsikat rühellem, hanem már téged is elég rendesen :)
    Ha ennyire nagy mester vagy, menj el pszichológusnak, ha nem gond, nekem nem áll szándékomban a te tesztalanyodnak lenni, de nagy cimborák még biztos lehetünk, ha így folytatod...
  • Narxis
    #8
    De egy seggarc vagy. :D
  • winnie
    #7
    tudom, hogy a te véleményed, ezt nem is kérdőjeleztem meg, sőt, örülök, hogy kiírhattad magadból. de éppen ez a frusztráció tűnt fel és ez aggaszt.

    és nem törődésre vágyom, hanem törődni akarok veled, segíteni szeretnék, hátha tudok. már sokaknak segítettem a témában, áldják a nevemet, elhiheted. szóval az érzés gyökereit kutatom, szerintem bármi is a válasz, nagyon érdekes.

    (btw, te sem a filmről írtál és hidd el, egy esettanulmányt vagy akár egy szakdolgozatot is megér a random fórumozó lelki világa, aki idegen amerikai gyerekeket "rühell".)
  • blueyellow
    #6
    Már nem azért, de ez az én véleményem. Érdekes, hogy te meg idejössz és nem a témához szólsz, hanem más hozzászólásaival foglalkozol... te biztos az a fajta vagy, aki beír másnak, és várja, hogy ő visszafikázza, és így érzed a törődést, és örülsz, hogy valaki szóba áll veled... A magánéletem meg aztán végképp nem tudom, hogy jött ide, de azt hiszem, amúgy sincs semmi közöd hozzá.
  • winnie
    #5
    hmm, afféle irigység a mozgatórugója a negatív érzelmeknek? neked nem volt/lesz olyan korszakod, amikor buktak/bukni fognak rád a 15 éves vihogó lányok? nem tudom, engem hidegen hagy, hogy idegen emberek más idegen embereket bálványoznak - de jó tudni, hogy másnak ilyesmire is vannak fölös érzelmei.

    btw, a téma jó, de sajnos veled ellentétben én egy filmjét sem láttam (vagy csak nem tudok róla), de azt mondod, hogy ennyire iszonyatosan rosszul alakítja a (a végzősből gondolom) 18 éves madárképű ürgét, akire buknak a lányok? nem madárképű a filmben? vagy nem csábító? nem hiteles?:))

    (nem mellesleg, a lopott biciklis kommenteket olvasva a csajos topikokban, mióta érdekel valakit a színészi játék, ha önkielégítésről van szó? gondolom a másik nemnél is hasonló a helyzet. nem csak a friss oscar-nyertesre csorgathatja az ember a nyálát.)
  • blueyellow
    #4
    Mennyi rühellem az ilyen madárképű ürgéket, akit a 15 éves kis vihogó "lányok" bálványoznak csak, de ők nem a színészi játékát veszik figyelembe...
  • AZTA
    #3
    ja mi egy lekvár már ez a gyerek
  • 1Obi1
    #2
    Egészségükre!
    Ezt a tejbetök gyereket meg nem tudom hogy miért sztárolják, a férfi társadalom szégyene ez a puhap*cs.
  • bertino
    #1
    imdb 3.4