19
My Own Worst Enemy
  • precision
    #19
    anyjukat már...
  • Montanosz
    #18
    kár
  • salieri
    #17
    Ennyi volt a sorozatnak, a kilencedik rész lesz majd az utolsó:
    link
  • Montanosz
    #16
    ja a harmadik rész egész jó lett, remélem lesz még egy két csavar, és nyilván - magánéleti zűr...
  • Kindred Blades
    #15
    Jópofa sorozat ez, lehetne belőle valami... csak sajnos egy halom ziccert kihagynak, gondolom, hogy kommerszebb, könnyebben eladható legyen. Vagy a franc tudja. Én mindenesetre jól szórakozok rajta.
  • herczeg
    #14
    nah a harmadik rész is megvolt. asszem ezzel sikerült megvenniük. a kövi részeket legalábbis tuti nézem még mert az uccsó tíz mp után erős wtf? érzéssel álltam fel. nemtom hova viszik ezzel a sztorit de most már tényleg érdekel
  • salieri
    #13
    Mentalist mellett tényleg az egyik legjobb újonc. Sajna nézettség nem valami magas, sőt az NBC sorozati között is kezd az egyik leggyengébb lenni, ami tuti nem jó jel. Pedig nagyon bejön a sztori.
  • Montanosz
    #12
    nem tom, talán új kisérlet egy fedősztorira
    de gondolom mint minden sorozatban, itt is lesz holmi válasz előbb-utóbb
  • precision
    #11
    a kérdésem arra irányult hogy egyáltalán miért kellett Henryt létrehozni, ettől nem lesz Edward jobb titkosügynök
  • Montanosz
    #10
    valahol volt is utalás rá, hogy ha emlékezne henry edward dolgaira, akkor végezni kellene vele, vagy a néger csaj vagy tom mondta
    meg azért a második rész végén kiderül hogy edward milyen kegyetlen
    és mennyire őrzi a titkát
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végez a családi orvossal

    amúgy tetszik hogy nem viszik túlzásba a családi vonalat, legfeljebb tudjuk hogy kolibrit gyakoroljunk mi is))))

    jó sorozat, felüdülés a sok vacak egykaptafa CSI meg CSÁ között
  • precision
    #9
    +fav
    nekem bejön a sorozat
    Amit még nem értek, hogy miért kellett Edward agyába berakni egy chipet és alvás után átváltani őt egy másik emberre? Ok, hogy gombnyomásra átkapcsolható volt bármikor, de nem látom az értelmét. Miért nem jó az ennek a szervezetnek, hogyha Edward mindig Edward, miért kell Henry? :) (jó, jó, persze, tudom, akkor nem lenne sorozat, vagy csak egy sima titkosügynökös sorozat lenne :))

    Na mind1, remélem erre lesz vmi magyarázat v. utalás. Amúgymeg tetszik a sorozat.
  • Bulykin
    #8
    olvastam már erről a soriről, de sztem is cancel lesz belőle, de azért majd belelesek ha vége az évadnakXD most túl sok mindent lesek egyszerre:)
  • John Cena
    #7
    jujuj ez nem szép dolog
  • newreg
    #6
    SHADOWEYES7 basszá lovat!
  • herczeg
    #5
    első rész ütött második kevésbé, de sztem még mindig az egyik legjobb újonc
  • #4
    Első rész egész jó volt, de félek cancel lesz :(
  • timantes
    #3
    nem motivál semmi hogy elkezdjem nézni ezt a sorozatot...
  • Kockazone
    #2
  • Montanosz
    #1
    My Own Worst Enemy egy kettős személyiségű ügynökről szól, és igen, tud újat hozni a sorozatok telített világába....Christian Slater-al.
    Nem is igazán méltatnám mert a sorozatjunkien már megtették.
    MY Own Worst Enemy pilot kritika
    valamint teddike blogján
    teddike blogján pilot kritika