11
The Swarm
  • Pate
    #11
    én már a 2. főellenségnél vagyok... egy óriás vaddisznóra hasonlít...
  • zakariás
    #10
    Nálam is szenvedés az a nagy monszta. Menekülni kell előle de közben agyonlőnek állandóan. Átszenvedek egy részt ahol megáll a monszta, eközbeni szenvedés közben jön pár kisebb akit ki kell csinálni emellett mindig lő egy muksó. Hiába nyírom ki, mindig jön egy másik. Na ez megvan de utána végem van. És a pláne hogy ujrarak a szenvedés elé. Szopassák a jó anyjukat.
    Amugy nem egy nagy játék.
  • Evin
    #9
    Játszottam kicsit vele, nekem tetszik, de baromi nehéz. Most járok az első főellenségnél, és 10perces küzdelem alatt alig bírtam levenni az életének az 1/3-át. Csak mivel orosz, nem tudom, hogy van-e benne egyáltalán nehézségi fokozat, és hogy kell megölni ennyi szenvedés nélkül.
  • grebber
    #8
    Az oroszoknál már megjelent a teljes!
  • grebber
    #7
    Most töltöm az orosz demot azt meglesem milyen is lett!
  • zakariás
    #6
    Leszedtem az Orosz verziót. Nem működik. Kék halállal kilép a gép.
  • Prince23
    #5
    +fav
    Orosz trailer

    kicsit crysis-os, horror elemekkel.
  • Qwerty4
    #4
    Egynek elmenne sztem, de csak angolul (v. magyarul, v. németül)!Orosz nyelven soha! xD
  • SötétBarom
    #3
    Hmm.. Koppintusnk Gears nagyon szarul???
  • zakariás
    #2
    3d akció - TPS
    Fejlesztő : Buka Entertainment

    Rendszerkövetelmény :
    Intel P 4 4000 MHz, 1024 Мb RAM, Video 128 Mb RAM, HD 3500 Mb

    Hivatalos Oldal : Buka.com


    A Buka Entertainment bejelentette új 3D-s akció-kalandjátékát a The Swarmot, melyet a Targem Games fejleszt. A sci-fi filmek valósággá váltak és az idegenek tényleg megtámadták a Földet. Hatalmas űrhajóik leszálltak a nagyvárosokban és emberek millióit ölték meg pillanatok alatt. A kormányok persze azonnal reagáltak, a harcok során az idegenek hajói megsemmisültek, de a bolygó komoly része is lakhatatlanná vált. A emberek és az idegenek túlélői most csatornákban, pincékben és barlangokban húzzák meg magukat. A játék egy igen érdekes karakterfejlődési rendszert alkalmaz majd, bár kezdetben csak egy közönséges ember hősünk, a történet során az idegenek képességeit és tulajdonságait magába olvaszthatja, így egyre erősebb lehet és könnyebben védi meg magát. A fegyvereinket egy komoly arzenálból válogathatjuk össze, melyben földi és idegen alkotások is szerepelnek majd. A történet teljes egészében Moszkvában játszódik majd, itt mérhetjük össze erőnket a behatolókkal, akik között hatalmas főellenfelek is akadnak majd.
  • zakariás
    #1
    Ruszki nyelven kijött. Angol megjelenésről tud valaki?

    Egy videó kedvcsinálónak : The Swarm

    Képek : The Swarm képek