40
  • sacko98
    #40
    Death race windows 7 theme.
    http://data.hu/get/2895424/Death_race.rar

    Alex
  • PaintKiller
    #39
    crashday
  • winnie
    #38
    carmageddon?
  • vapeti93
    #37
    hali
    ehhez a filmhez hasonló játék nincsen?
    mi a neve(ha van ilyen játék)?

  • AudiQuattro
    #36
    Unalmas néhol...am nemrosz.
  • w77d
    #35
    Most néztem meg, miután délután megvettem DVD-n. Szerintem tipikusan 1x nézhető kategória. Jó akciódús meg pörgős, de szerintem néhol már túl sok...
  • plck
    #34
    HAli!Nekem is nagyon tetszett a film.Izgalmas,néha véres és elképesztő

    szóval 10 pont:)
  • SeanJRRussel
    #33
    Elég jó film volt sztem.Mindenki tette a dolgát,pötgős volt nem voltak benne felesleges dolgok.
  • Tetsuo
    #32
    Madarat tolláról.. :P
  • Scamp
    #31
    Megnéztük...jóvolt...
    Nem gyűrűk ura, nem mátrix, nem ironman...de feletébb szórakoztató volt...
    HD-ban újranézzük, annyit megér sztem.
    Vki mondta hogy baráti körben negatív...nállunk baráti körben abszolút pozitív.
    Akinek ideje kiadja nézze meg és mondjon véleményt, ne hallgasson másokra :)
  • TheZsenyka
    #30

    Ahogy Morpheus mondaná: "I know exactly what you mean."

    Játszottam vele "mintállat" akkoriban :) CGA ftw.

    Death Track

    jön a folytatás is:

    Resurrection
  • jin
    #29
    Kegyetlen jó film!
  • archelf
    #28
    Ezzel a játékkal 15 éve játszottam 286-os gépen, Herkules monitoron (ha jól rémlik). Ja, ez film... akkor nem :)

    AE
  • Hoz_Hun
    #27
    Nekem is tetszet a film. A fenti kritikával is egyetértek, nem egy etalon, de szorakoztató. Legalábis nekem.
  • winnie
    #26
    senki nem mondta, hogy neked nem tetszett.
  • geristar
    #25
    Akárki akármit mond nekem tetszett!! És kész!!
  • YMan
    #24
    szerintem nézhető volt.
  • Benoke
    #23
    Az utolsó futamig birtam cérnával... Még az ucsó futam előtt véget vetettem a kínlódásnak :o)
  • Benoke
    #22
    A film nem egy nagy szám. Az ötlet eleve nem jó. Szerintem ultragagyi. Abszolútte nem ajánlom megnézésre. Inkább az ősrégi Mad Max mint ez az akármi :o)
    Persze biztos lesz akinek tetszeni fog de így elsőre az ismerettségi körömben inkább negatív.
  • Tower Guard
    #21
    Szerintem jónak igérkezik. Ma este meg is nézem. :)
  • Zocsi
    #20
    jah, és persze mustang
  • Zocsi
    #19
    trash
  • Nethyrrea
    #18
    ezek a filmek általában nem arról szólnak hogy "vajon mi lesz a vége". ha ilyesmit vártál akkor nemcsodálom hogy csalódtál. itt a lényeg a látvány, a tonnaszámra ömlő töltényhüvelyek, a lassított felvételben belibbenő széplánykák, és a fröccsenő vér a fősztori. és ezt egész jól összerakva tálalja.
  • mustang93
    #17
    én jó filmnek tartóm,de a legjobbban a csaj tetszett benne igazi nevén Natalie Martinez amék Casét játszotta.Staham most is jó formáját mutatta be és jól játszotta a karakterét.
    Nekem jó film,a 75-ös Death Race és a legújjabb nagyon különbözik egymástól,és a75-ös Death Race Stallonéval egy nagy foss.
  • diablo1336
    #16
    a remake nem azt jelenti hogy egy az egyben újra leforgatják az eredeti filmet csak más szereplőkkel. Nekem amugy tetszett,igaz h sztem az országutas téma jobban bejött volna. Amugy meg csak egy ami kicsit sokkolt. Hogy a fenébe nem tudták lerázni a végén a rendőrőket? Milyen autókkal nyomták már... :D
    Amugy mint már vki irta ez természetesen a Death rally game!
  • neB
    #15
    Én is megnéztem az este és nekem tetszett a film (bár az elődöt nem láttam nem tudom mihez viszonyítani) jó csaj rengeteg vér gázolás izgalom minden megvolt aminek kellet lennie. Akármikor megnézném újra.
  • BaLeeX
    #14
    Szerintem egyszer simán nézhető volt a film. Én nem bántam meg, hogy megnéztem.
  • Mister
    #13
    Szerintem pedig jó volt, könnyed kis szerda esti múvi.
    Mit vártatok tőle, pincemély mondanivalót, vagy hamleti monológokat? :)
  • Etinger
    #12
    Paul W. Anderson keze nyoma megláccik :D:D
  • menetrend
    #11
    Nos, az eredeti death race 2000 meredeken jobb volt mint ez a töketlenkedés. Ennek a filmnek semmi köze az eredetiehez. Abban a civileket kellett zúzni egy diktatórikus amerikában. Semmi lőfegyver, onli autóval gázolás és az autókon lévő pengék max. Ráadásul direkt poénosra volt véve egy-két rész. Pl: a halottak rokonai díjakat kaptak, és az idióta riporternő örvendezett a könnyező családtaggal mintha a lottó ötöst vitte volna el.
    Ez a film a trailer ek alapján egy zsák oxigénmolekulát se ér. Mellesleg jobban hajaz a Death Rally nevü régi ámítógépes játékra. Abban kellett kocsival és lőfegyverekkel zúzni a másik versenyzőt. Készült is egy remake játék meg egy hasonló stílusu is belőle . A hasonló az pár éves a remake pedig mostanában jött/jön ki.
  • Peeeti
    #10
    A cikket nem olvastam, de a filmet ma néztem meg: szánalmasra sikeredett, eléggé gagyi. Nekem nagyon hasonlít a The Condemned című filmhez. Az is egy nagy 0. az elejétől kezdve kiszámítható, ha pontoznom kellene akkor:4/10
  • winnie
    #9
    ő erről a filmről beszélt, a halálfutamban nincs penge meg gyalogos. az a régi filmben volt, gondolom onnan is jött a carma ötlete. meg sok másból.
  • galocza
    #8
    nem-nem!
    penge a tütü tetején? pattognak a gyalogosok a szélvédőn? ez kérem carmageddon 8):
    carma tdr 2k
  • JL666
    #7
    Stathemtől többet vártam
  • Ronny
    #6
    Stathemnek mindent visz!
  • VictorVance
    #5
    Nem értem. A cikkíró először azt írja le, hogy "Stallone gagyija", aztán meg hogy a Death Race 2000 kultklasszikus. Mintha ez a remake nem lenne tipikus B-film.
  • winnie
    #4
    most komolyan, kell ennél a háromnál több a mai közönségnek?:D (bár az autókra nem biztos, hogy a "jó" jelzőt használnám)

    bár minden autós film hozná a halálos iramban szintjét:) (a 2-3 felejtős persze)
  • hunator
    #3
    Death Race 2000!!!Komoly egy film! Leadhatná az MGM csatorna is!
  • Birdhill Thug
    #2
    Jé! Egy az egyben Death Rally! Az elején azt hittem, hogy a történet May Payne-es is lesz a feleség kiiktatásával. :-)
  • 1Obi1
    #1
    Szörnyű. Jó autók, jó nők, Statham morcos tekintete = kész a film.
    Megmaradt a Halálos Iramban filmek szintjénél ez is.