109
A Radon Labs játéka
  • Qwerty4
    #1
    "A német válasz Witcher-re nem késett sokat, ám érdemei ellenére sem tudott felülkerekedni rajta. Talán a folytatás.

    Markus Windelen a dtp képviseletében nyilatkozott a Radio Hamburg munkatársának, Karin von Welk-nek. A Drakensang: The Dark Eye hazájában mintegy 90.000 példányban kelt el, ami nem tekinthető soknak, de mindez változhat a nemzetközi debütálással, amit 2009. elejére tűztek ki. Ehhez nyújt majd segítséget a THQ, így végre angol nyelven is elérhető lesz az idei esztendő egyik legjobb szerepjátéka.

    A rajongók bizonyára örömmel veszik tudomásul, hogy a rádióinterjú során elhangzott, hogy már elkezdődtek egy újabb Drakensang epizód munkálatai, amit 2010. folyamán kívánnak piacra dobni."

    Forrás:GameStar Online

    Tehát 2009 januárjában jön az első rész angolul, 2010-re már várható a folytatás is.Ha a Witcherhez hasonlították talán nem is lehet rossz.
  • xido
    #2
    jaja..most lestem meg youtube-on..nem tűnik rossznak az 1.de német,úgyhogy azt nem vadásznám le:)
  • grebber
    #3
    Gamescom: Kölni Játékkiállítás

    (HW Insider) Augusztus 20-23 között rendezik meg Németországban, Kölnben a Gamescom kiállítást. A dtp standon lehet nyerni egy 1500 eurós MSI notebookot. Drakensang: The River of Time világpremier szemtanúja lehet a kiutazó érdeklődő.

    info: Hardwired
  • grebber
    #4
    Nem maradunk demó nélkül
  • grebber
    #5
    Intro Trailer
  • Fasiszta
    #6
    Ez külön játék lesz?
  • dante3
    #7
    Drakensang: The River of Time German Demo
  • Fasiszta
    #8
    Mikor jön a teljes játék.
  • dante3
    #9
    2010 első negyedévről tudok, pontosabb dátumot nem találtam róla.
  • obe
    #10
    kb märcius, nemet gamstar szerint
  • grebber
    #11
    Aranylemezen a Drakensang: The River of Time
  • obe
    #12
    pompäs, mär megy is a rendeles a CE verzora...grebber kollega a jo hir hozoja köszi
  • grebber
    #13
    Készül az első kieg! (Phileasson's Secret)
  • Fasiszta
    #14
    Mikor jelenik meg a játék.
  • grebber
    #15
    Németeknél már megjelent!Angolról nincs infó!
  • grebber
    #16
    1.1-es Német patch 120MB
  • grebber
    #17
    Új képek
  • Fasiszta
    #18
    Angolul mikor akar megjelenni?
  • Jakuza001
    #19
    Drakensang The River Of Time megjelent
  • bega82
    #20
    És ez külön feltelepíthető játék, vagy csak egy kiegészítője az eredetinek?
  • Jakuza001
    #21
    Kulonallo.
  • bega82
    #22
    És milyen? Már próbáltad?
  • dartonita
    #23
    Gyerekek ez egy kurvajo jatek!
    Jobban lekot mint a Two Worlds 2,es a Gothic 4 egyuttveve.
    Meltatlanul nem hallottam rola,meg jo hogy valahol olvastam hogy megjelent.Mindenkepp erdemes kiprobalni,foleg azoknak akik a regi AD&D rendszert szeretik:)
  • Was
    #24
    Bizony. Én is szoktam mondogatni, de valahogy kevesen cuppannak rá.
    A múltkor is egy vitában, ahol védtem azért a Gothic sorozatot (1-3), mint szerepjátékot, jöttek, hogy nem az, csak a kocka alapúak. Akkor ajánlottam a Drakensang-ot, ami egy jó kis szerepjáték rendszer alapú, (20, illetve 6 oldalú kockát használ), ráadásul mindezt követhető formában. De valahogy csak nagy csönd volt utána...
    Sajnálom is, hogy ezt a céget valami on-line (böngészős) játékokat fejlesztő cég vásárolta fel és be is jelentették a következő -természetesen böngészős alapú- Drakensangot.
  • Jakuza001
    #25
    Mivel ezerszer jobb mint azok.
    Kar hogy a Blade of Destiny-bol nem csinalnak valami remaket, mert az is nagyon jo volt.
    Kiralysag volt, hogy negativ effektek is voltak, mint klausztrofobia, pokiszony stb :D

    http://www.amigareviews.leveluphost.com/schwarze.htm
  • dartonita
    #26
    Be kell latnom hogy nem nekem valok a csilivili fps-rpgk amik mostanaban megjelennek.Ezt ellensulyozta kicsit a DA:O,es foleg ez a jatek.Hat igen,aki kockakkal asztalnal kezdett ilyesmikkel jatszani annak mindig nagyobb feludules lesz ez a stilus.Remelem azert hogy nem merul teljesen feledesbe,es azert kapunk vissza valamit a regi Baldurs Gate,Planescape Torment szintu kalandokbol.
  • Jakuza001
    #27
    De hiszen azok nem is RPG-k, valami hybrid hack&slash&fps keverekek nemi RPG elemekkel meghintve.
    Elcsesztek teljesen az RPG-ket a PC vonalon. Most attol hogy van a jatekban parbeszed meg skill list, attol az meg nem RPG, es attol sem hogy kardot lobal ezekben a jatekokban a fohos 1st person nezetben puska helyett.
  • dartonita
    #28
    Lehet hogy igazad van,nem is szamit igazan a kategoria.Abbol tudok kiindulni hogy szamomra 1-1jatek mit nyujt.Pl a Fallout3/New Vegas tetszik annak ellenere hogy hasonlo fps-rpg.A mostanaban megjeleno folytatasok viszont egytol egyig szarok,foleg a Gothic emelkedik ki negativan a mezonybol,imadtam az elso 2reszt.
    Na de hogy ne csak offtopik legyek,kivancsi lennek ki milyen karakterrel kezdett?Esetleg screenshot is johet.
    En ijasszal indultam,de eleg eletkeptelen volt a varosi harcoknal,siman ledaraltak.Igaz meg szoknom kell ezt a harcrendszert,es azt hogy nem csapodik be masodpercekent 5nyilvesszo a celpontba.Masodszori nekifutasra egy harcost/tankot akartam krealni de ez sem tetszik igazan.Asszm parszor meg el fogom kezdeni mire megtalalom amit szeretnek :)
  • ratgab
    #29
    Akkor ajánlom a sima Drakensangot is neked (sajnos még a 2. részre nem jutott idő), de azt én garantálom neked, hogy zseniális!
  • ratgab
    #30
    Remélem még azért megkapjuk a 2. rész kiegészítőjét is angolul, kár lenne érte, ha nem ...
  • ratgab
    #31
    Pontosítjuk: az a sz....r, amit gothic 4-nek csúfolnak, annak semmi köze nincs a gothicokhoz, csak valami p...aszt kitalálta, hogy majd így sokat eladnak belőle.

    Nekem az első részben harcosom volt! Hát igen ez a rendszer nem a szétütök mindenkit mert harcos vagyok rendszer, itt bizony néha keményen elkenik az ember száját, de ez hozzá tartozik és ez így jó szerintem!

    FAllout New Vegas is ezért tetszik, mert nem te vagy benne az űbermens!
  • dartonita
    #32
    Ez a Dark Eye alcimu az elso resz ugye ha jol sejtem?
    Most neztem rola videokat,hat latszolag semmiben sem marad el a masodiktol.
    Allat,asszm ezzel a ket jatekkal most elleszek egy darabig :D
  • Was
    #33
    Nem mondom, hogy nem örülnék neki, de azt tudni kell szidják, mert rövid, unalmas, szinte semmi új elem nincs benne.
    Viszont én is várnék egy olyan csomagot, amiben mind benne van és akkor azt megvenném.
  • ratgab
    #34
    Igen! Az az alcíme az első résznek!
  • ratgab
    #35
    Egy olyan csomag engem is érdekelne!
  • dartonita
    #36
    Kiprobaltam tegnap az elso reszt,egeszen fantasztikus!
    Egy nekromanta/idezo himet csinaltam,de elegge megizzadtam hiaba hittem azt hogy majd a summonok harcolnak helyette,ez tenyleg nem lesz egyszeru :D
    Nagyon elvezem.
  • ratgab
    #37
    Mondtam én!
  • Calver
    #38
    na ha már ezt a topicot is megtaláltam, akkor már ide is bekérdezek: hosszra kb mennyi lett The River of Time? emlegették TDO topicjában h csöppet rövid, mennyire lett az?
  • Murder3
    #39
    napokba ezt kipróbáltam, ami angyon bejött hogy nagyon sok pont volt ami kiszímtja a sebzést meg mindnet.
    ami nem h egy nem futott túl jól,
    a másik h riasztó a harc benne....
  • Calver
    #40
    Clarum Purum spellt merre lehet tanulni, tudja valaki? megőrülök h nem tudom mérgezést leszedni karakteremről, viszont Treat Poison-ra nincs az az isten h egy pontot is rakjak teljesen feleslegesen...