25
Sony Ericsson Z310i
  • Shylet
    #25
    Hát nekem már 3 éve megvan (2006-ban ettük kint) és semmi gond vele műszakilag. pedig volt már medencébe, olajba, ráömlött leves, kávé, sőt, még a Balcsi fenekét is tüzetesen megvizsgálta, mégis köszöni megvan... pedig szinte sosincs lekapcsolva, használva van, és így 1 hétig bírja az aksi, fél napos töltéssel. amire kell, arra jó.
  • bigbigle
    #24
    Valaki!Nagyon FONTOS LENNE HOGY VALAMILYEN ÖTLET VAGY VISSZAÁLLÍTÓ,TÖRLŐ KÓD A SEZ310-ES TELEFONOMHOZ (AMI MŰKÖDIK) MERT MEGHÜLYÜLT ÉS A TELJES VISSZAÁLLÍTÁS SE SEGÍT!HELP!!!!!
  • bigbigle
    #23
    nekem karikor egy éves.nem tudsz olyan progit amivel szinkronizálhatom a géppel?(magyar nyelvű)
  • Cucmey
    #22
    Nekem ilyen telefonom van. Megmondom őszintén max 1 évre vettem és most egy év után kezd tönkre menni. Én napi kb 80 e-mailt küldök el rajt plusz telefonálok és ritkán smst írok. Arra tökéletes de tipikus egy éves eldobható telefon. Aki normális kijelzőt akar egy ilyen olcsó telefontól meg normális kamerát meg videózni fényképezni akar meg azt akarja hogy fél évig ne merüljön le az elég ostoba ember. Amire valóban kell arra bőven jó!
  • 5c0rp330n
    #21
    *semmi
  • 5c0rp330n
    #20
    lóf@szt nem. sessmi okom nincs valótlan dolgokat írni.
  • bigbigle
    #19
    azért nem minden igaz
  • byzhouse
    #18
    és amit írsz mind igaz van 2ilyen telom (találtam buszon) de hívásra alkalmas :D
  • hen-tes
    #17
    :D
    Végre!
    Ezt vártam.. :P
  • 5c0rp330n
    #16
    én mesélek nektek erről a telóról. nekem ilyenem nincs (isten ments), viszont van a tesómnak. szóval aki gondolkozik egy ilyenen: ne tegye. qrvára rossz telefon. mindenféle szempontból. a kijelző botrányosan szar, a menü botrányosan szar, a kamera botrányosan szar. igazából kevesebb dologban nem botrányosan szar, mint amiben igen. még az alap telefon funkciókban sem muzsikál túl fényesen. csak pár apróság: aksi is harmatgyenge, 2 naponta lemerül. ha valaki hív, és nem nézed meg egyből, hogy ki az, energiaspórolás címen nem írja ki a nevet a külső kijelzőre, így nem tudhatod, hogy ki az, úgy kell felvenned. csodálatos megoldás. ugyanígy bejövő sms-nél, elmulasztott hívásnál is a 4 led hiába van ott, amikor kilövi magát és x percente villan csak fel. szóval szánalmasan szar telefon, nem is értem, hogy ilyet hogy lehet a piacra dobni. hab a tortán: 1 hete teljesen tönkrement, ki lett kapcsolva egy órára, és innentől nem kapcsolt be, és sohatöbbet nem hajlandó bekapcsolni, csak villog az idegesítő led rajta összevissza. egy fostenger, tipikus példája az igénytelen, tömeggyártott, max. hónapokra jó telefonoknak.
  • hen-tes
    #15
    Z710 gecijó!
    Imádom fogdosni.. :D

    Ezzel, meg nem az a baj, hogy régi, hanem hogy egy rakás szar. És régen is az volt.. :|
  • Sephi
    #14
    Az a baj, hogy régi, kevés dolgot tudd... és csúnya a kijelzője.

    A Z710i -nel jobb nem létezik ebben a kategóriában.
  • SimaSuna #13
    majd ha annyit ülsz munkád során gépnél, és chatelsz/beszélsz másokkal rájössz arra mennyivel jobb GYORSAN irni mint hejesen -.-

    ne járjon a szád feleslegesen -.-
  • dragon11
    #12


    Olvass.
  • hen-tes
    #11
    Pedig erről a telóról lehetne mesélni. :D
    Kiváncsi lennék egy két tulaj véleményére..
    Gyakran fagy? :P
    Mennyit bír az aksi? :P
  • SouD
    #10
    Tanulj meg írni, és utána sírjon a szád... (iJen...)
  • REPS0L
    #9
    nézd meg az n95 topikot, az simán él
  • SigS
    #8
    Legalább valami infót vagy képet, leírást berakhatnál, mert én spec. arra is lusta vagyok hogy rákeressek...
    Értelmes topic
  • bigbigle
    #7
    ok nyiss
  • SimaSuna #6
    feleslegesek az ijen topikok..ennyi erővel minden levesnek, vagy autó típusnak külön topikot nyitok...
    el sem éri az 50hsz-t figyeld meg...
  • SouD
    #5
    nem értem miért zavar téged?
  • bigbigle
    #4
    én se de mind1
  • SimaSuna #3
    miért kell minden telefonnak topik az nemértem...

    nemadok 50hsz-t ennek a topiknak :/
  • dogfish
    #2
    jáááj
  • bigbigle
    #1
    ide minden ami Sony Ericsson Z310i-vel kapcsolatos