64
Cyberkamasz az Élet játékában - BenX
  • Kontrakcio
    #64
    ennek a topiknak vége -.-
  • hunbasser
    #63
    igaz,végülis igen.
  • hunbasser
    #62
    igen igen,az :D végülis "meggyógyította" valamilyen szinten a srácot,mert kezdett normálissá válni,tehát rendesen beszélt már a vége felé :D
  • BB7
    #61
    "[...]ha annyira okos,akkor elő sem veszi a telefont,meg egy okos ember ki tudja magát vágni a helyzetekből."

    Ne felejtsük el, hogy egy autista, csak bizonyos dolgokban sokkal okosabb 'normális' embertársainál!
    Ha olyan szituációba keveredik, amibe az előtt még nem volt pl., akkor sokkal jobban meg van lőve, mit egy 'normális' ember!
    Egy autista sem bír valamiféle segítő nélkül élni! Ben-nek ez az anyja volt, épp ezért akarta egyből őt hívni!
  • MR ME
    #60
    nagyjából énis így voltam a filmmel

    am a gyógyítója volt a csaj asszem :)
  • hunbasser
    #59
    nos,először is. itt nem arról van szó,hogy a srác kocka. mert végülis nem kattog a játék után,inkább beleéli magát. ő autista. mint ahogy sokszor elmondták,sokkal okosabb,mint az átlag,és lehet,hogy nem azért volt már 80-as szinten,mert olyan sokat játszott,hanem azért,mert olyan ügyesen tudott vele játszani. csak ezt,hogy sokkal okosabb náluk,ezt a film nem sokszor érzékeltette,sőt,pont az ellenkezőjét sokszor,pl amikor akkor akarta felhívni az anyját,miközben épp szívatták,ha annyira okos,akkor elő sem veszi a telefont,meg egy okos ember ki tudja magát vágni a helyzetekből.

    na most,ha úgy nézzük,végülis a csaj mentette meg a vonatnál. csak éppen fizikailag nem volt ott a csaj.de ugye többször is említi Ben,hogy ő a védőangyala vagy hogy mondja,meg a játékban is valami védője (vagy fegyverhordozó? nem emlékszem már,nem értek hozzá :D soha nem mmoztam) és itt is megvédi.az mms az tényleg ott volt,meg a csajjal is találkozott,és amit látott a csajból meg ugye hozzászólt,hogy "jól vagy?" vagy vmi hasonló volt,na ebből be tudta lőni a csajt,megjegyezte az illatát,a kinézetét,látta teljes életnagyságban,és ezt annyira be tudta magának később képzelni,hogy olyan volt neki,mintha tényleg ott lenne. de ha nem száll fel Ben a vonatra,akkor lehet,hogy nem szerelmesedik bele ennyire.

    nagyon tanulságos film egyébként,az elején én is nagyon megsajnáltam,egészen addig,amíg a csajjal össze nem jött,utána már sokkal jobb lett neki.a végére viszont ilyen wtf fejet tett az arcomr a film,tehát a film elég hullámzó érzéseket váltott ki belőlem,először megsajnálom nagyon,aztán meg örülök,hogy kezdenek a dolgok rendbejönni,majd megint jön a végén a csattanó (nem a templomosra gondolok,hanem a végén a lovasra),akkor meg végülis boldog meg minden,csak na.... :D aki látta tudja,aki nem nem.
  • MR ME
    #58
    gondolom azért h megmutassa h van bizonyíték a férgek ellen...
  • BB7
    #57
    Szerintem bírnak az autisták is hazudni!
  • Sharkhunter
    #56
    ez tényleg kiemelkedő film a sok tucatmovie között. Sok kérdés merült fel bennem a nézése közben, és végül mindenre megkaptam a választ, de egy dolgot nem értek: miért mondta a szemüveges padtársa Bennek, h nézze végig a videót, amit felevtt (amin a gatyáját húzzák le)? később kérdezi bentől, h végig nézte-e, és Ben azt mondta, h igen (hoppá! az autisták mégis tudnak hazudni?! :P)Számomra ez egy elvarratlan szál maradt, v csak nem néztem elég figyelmesen? :S ha vki tudja, h mégis mi lett ebből, az írja le légyszíves. előre is thx!
  • Bitumaru
    #55
    hajj de parajok vagytok XDDD
    most elképeltem h a csaj ott ül mellette archlordoznak és ráír a gameben is. (ben reakcioja: öh! mia f*zom?!) XDD
  • MR ME
    #54
    lol jah, az lehet őt is megzavarná...
  • Cat 02 #53
    Pedig az is egy érdekes dolog lenne, ha a csaj ráírna, miközben mellette ül...
  • BB7
    #52
    Igen! Onnantól képzelte, és... hülyén hangzik, de "magát húzta vissza" a peronról, ergo: Megijedt, s visszahátrált.
    És, hogy az MMO-t abbahagyta-e, azt nem tudni, de szerintem nem is ez a legfontosabb, min elgondolkodik az ember!
  • Cat 02 #51
    Tudom h soxor kérdezték, de azért... :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tehát a csajjal tényleg tolta évekig, aztán tényleg küldött mms-t, de a vonattal vissza is ment és innen képzelte ? Tehát végülis önmagát mentette meg az öngyilkosságtól ?
    Ill Archlordot befejezte ? Mert mégiscsak 80-as volt, ahogy a csaj 3 szor kiemelte kb :D Mert akkor lehet ráírt volna tényleg ...


    Ám érdekes h ha valaki azt olvassa h diákmészárlás, 2 ember meghalt, akkor mennyire szidja a gyilkost, de most ez a film után, ha az a 2 szivatós srác meghalt volna, fájt volna a szívetek ? Mert nekem tuti nem, nagyon jó film!
  • Picar77
    #50
    elég nagy baj ha büszke magára :S
  • krekkon
    #49
    télleg jó film volt, főleg mert előhozta bennem a régi Archlordos emlékeket, Jó volt a rég elfelejtett világba ismét benézni... :) másrészről, nagyon szépen megkavarta az embert egy ideig én is filóztam rajta h akkor most ott van vagy nem, de abból h nem néztek rá így sejteni lehetett. Jahm és hidd el nem sok olyan emberke fog meghatódni a filmen mint akik szekálták szegény srácot. Sőt sztem sokuk még büszke is lesz magára ha esetleg végig nézi a filmet, De hát C'est la vie...
  • LasDen #48
    hollywood erre van......de akárhol megcsinálhatták volna a filmet....ez réteg film....mindenkinek szól, de mégis csak egy bizonyos réteg ismeri meg.....
  • kulabácsi
    #47
    jogos végülis, énse tom már h hol találtam rá, de nem véletlen az se sztem h nem nagy hooliwoodi rendezők csinálták a filmet, mert egyszerűen ha elolvasod a történetét sztetek hány ember menne el megnézni moziban? mert nemhiszem h sok, nem erre vevők az emberek mostanában hanem arra h sok vér fojjon és minimum 1000 lőszer per perc...
  • BB7
    #46
    Szimplán csak nem ez csöpög mindenhonnan! Ennyi az oka! Sajnos a mai fogyasztótársadalomban nem az a fő, h. milyen a film! Hanem:
    1.Milyen volt a reklám.
    2.Melyik színész játszik benne.
    3.Mennyire harangozták be előre.
    és, h.
    4.Hány botrányt kavartak neki össze!
  • LasDen #45
    én nem mondanám, hogy nem vevők erre az emberek.....vagyis biztos van egy réteg akik nem vevők az ilyen tipusú filmekre, de sztem azé nem ismerik sokan mert egyszerűen 0 reklámja van....ha vmiről nem hallanak nem lehet róla véleményük.......amíg itt nem olvastam róla én se hallottam róla semmit.....
  • kulabácsi
    #44
    am jah, csak sajnos az ilyen filmeket kb senki nem ismeri, mert erre nem vevők az emberek :|
  • Picar77
    #43
    örök hálám kulabá a topik nyitásért hatalmas film !!!44!!!
    Sokat lehet belöle tanulni.
    én kötelező tenném már csak azért is mert sok ilyen paraszt van sajna, akik ugyanezt csinálják, hátha megjönne tőle az eszük ....
  • BB7
    #42
    Na! Először is köszönöm kulabá'nak, h. idekeveredtem! És, h. megnyitotta ezt a témát!
    Utálok mindig pontozni egy filmet! Minek? Mi értelme? Ha az mondom, h. 10/9 akk. megnézi valaki de ha azt, hogy 10/5 akk. nem?
    A filmről: A film azért fogott meg mert sajnos én is MMO függő vagyok/voltam. [most hagytam abba egy hirtelen esemény miatt]
    Sajnos nem egyszer tapasztaltam ezt az elzárt világot! Bár szerintem Ben ellentéte vagyok! Szinte mindenben! Érdekes, h. mégis magamra leltem benne! Maga a film [mivel Dráma] egész végig az ember érzelmeivel játszik és végig sírhatnékom van. De nagyon ügyesen mikor megvan a pont, hogy na most vége [kezdenék meghatódni], pont akkor jön egy zene vagy egy kisebb fordulat! Azért valahogy nem bírtam ki sírás nélkül és pont akkor hatódtam meg kellőképp mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kiderült, h. mégsem halt meg

    nemtudom miért!
    A vége szerintem gyönyörűen van bezárva és az ember lelkében egy megnyugvást ad! Happy End! Mert sok film! Tahó módon nem zárja le a szálat, és az emberben benne marad az a rossz érzés! Nem tudom máshogy kifejteni! De itt nagyon tetszett!
  • Doomista
    #41
    magyar hangal kiadhatnánk,és HD minöségbe :o
    mire vár magyarország ?
  • kulabácsi
    #40
    ezt eddig is tudtuk :D
  • Doomista
    #39
    nah akkor ugy van hogy mikor elment a vonat onnantol kezdve csak képzelte.
  • xxdani
    #38
    mondom csináltam képet...
  • xxdani
    #37
    jogosan nem értetted. meg én se. hisz a két csajszi különböző személy csak baromira hasonlítanak egymásra. csináltam képeket hogy összelehessen hasonlítani.
  • Doomista
    #36
    de akkor nem értem hogy a csaj miért nézett ugy rá mint ha nem ismeri....
  • LasDen #35
    az a csaj az osztálytársa volt.....a csaj csak mellette volt..... .D
  • kulabácsi
    #34
    megnéztem újra, lehet nem is ő volt az :D
    volt 1 oszttársa csaj aki nagyon hasonlóan nézett ki...
  • AntiHero
    #33
    ezt nem is figyeltem:)
  • Doomista
    #32
    hát ez rhdt krv jó film volt ! iszonyat !! valami ilyenre vártam már 1 éve...hihetetlen jo volt
  • REPS0L
    #31
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    írok már én is spoilerbe :]
  • kulabácsi
    #30
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Énse tudtam eldönteni, csak amikor a temetés volt és a csaj lent is sírt, meg Ben mellett is állt :)
  • sweech
    #28
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tényleg létezett, de elment a vonattal, szal nem ő mentette meg bent
  • macselek #27
    Nagyon tetszett, jó film.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amit nem értek, hogy akkor most a csaj a játékban sem létezett? Vagy az mms-t télleg megkapta, és onnantól képzelte, vagy mi?:S
  • LasDen #26
    ez nekem is feltünt, de voltak olyan jelek is, amik azt sugalták, hogy mégis..... :D
  • sweech
    #25
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pedig lehetett sejteni, hogy csak képzeli. ben szülei egyszer nem szóltak hozzá, még csak rá se néztek

  • LasDen #24
    nah én gyorsan leszedtem és megis néztem.... .D
    Nagyon durva film.....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem akarom lelőni másnak a végét.... :D érdekes hogy happy end lett a vége, de számomra mégis kicsit csalódást keltő....kár hogy nem jött össze a csajjal, csak az ő fejében......mondjuk a vonatos rész után a végéig nem tuttam eldönteni, hogy a csaj most télleg ott van vagy képzeli.......


    a szereplők nagyon jók voltak......főleg Ben volt nagyon durva......bejött...10/8 :D