17
  • Tetsuo
    #17
    hehehe :)
  • BobMR
    #16
    Igen különbség van, de gondolom nem fog minden remake-t Ratner készíteni. Egyébként Carpenter is csinált már szar filmet, pl Ghosts Of Mars. És igen a Hét szamuráj jobb, mint A hét mesterlövész, de attól még az utóbbi nem egy nézhetetlen szar.
    Amúgy a Tetsuo, the Iron Man egy gyöngyszem a filtörténelemben. Ilyen is csak egy japán fejből pattanhat ki.
  • Tetsuo
    #15
    Ja, csak kulonbseg van Carpenter v Cronenberg es Brett Ratner kozott.
    Amugy pl. A het mesterlovesz nem jobb mint az eredeti.
    Mellesleg a magyar filmcimekben csak az elso szo kezdodik nagybetuvel..
  • BobMR
    #14
    Ja Kubrik Lolitáját kihagytam, pedig az kihagyhatatlan.
  • BobMR
    #13
    Ja, például The Thing (A Dolog), The Evil Dead (Gonosz Halott), The Fly (A Légy), Cape Fear (A Rettegés Foka), THX 1138, Batman, Twelve Monkeys (12 Majom), Maverick, The Maltese Falcon (A Máltai Sólyom), Heat (Szemtől Szemben), Scarface (A Sebhelyesarcú), The Ten Commandments (Tízparancsolat), The Magnificent Seven (A Hét Mesterlövész). Hogy csak a legnagyobbakat említsem.
    Szóval ne gondold , hogy a remake készítés újdonság. Előbb várd meg amíg elkészítik, utánna szapuld!
  • winnie
    #12
    az, hogy más is láthasson egy kultikus ponyvaregény-ikont a vásznon.

    svarci óta két nemzedék nőtt fel, ők nem néznek régi filmeket, könnyesre röhögnék magukat a conanen (tisztelet a kivételnek). nem csak te vagy a világon, másnak is csinálnak filmeket, ezen nem kell besérülni. (nyilván te is néztél feldolgozásokat, amiknek nem láttad az eredetijét, ki tudja, az is lehet, hogy utána megnyaltad 6-8 ujjadat is, ha nem mind a tizet.)
  • bmw
    #11
    Nem igaz mar, el lehetne mar felejteni a remake dolgokat. Ennek mi ertelme...
  • Tetsuo
    #10
    Az uj filmnek semmi koze a Conanhoz, a neve meg tenyleg nem ut ma mar..
    A regi rajongok nem ulnek be egy Rock filmre.. Schwarzit nem helyettesitheti 1 akarki. Teljesen uj cimmel jobban jarnanak.
  • AZTA
    #9
    The rockot tegyék bele :D
    Amugy meg ezzel a filmmel kicsit elkéstek, nem hinném hogy erre a szóra hogy conan mindenki a mozikba rohanna.
  • winnie
    #8
    " Ami kérdéses számomra, hogy pontosan mennyire fűződik az ő nevéhez a film."

    semennyire. és annyira, mint a többiekhez. ő rendezi az egyik kis 5 perces történetet.
  • Aldo Moro
    #7
    Schwarzit Conannak, mikor már uralkodik. Szerintem jó lenne. Ha meg az elejétől csinálják, akkor The Rockot.
  • berserk87
    #6
    Én is megbízható rendezőnek tartom. Benne még nem csalódtam nagyot. A Red Dragon nem igazán tetszett tőle, bár ott nekem a történettel volt gondom nem a rendezéssel. A Rush Hour trilógia nekem nagyon tetszett. Az X-Men: The Last Stand is jó volt. A The Family Man is jó volt, sokkal jobb mint Nicholas Cage mostani filmjei. És ott van még a New York, I Love You, amit sajnos még nem láttam, de jó filmnek tűnik a színészek (Kevin Bacon, James Caan, Rachel Bilson, Orlando Bloom, Hayden Christiansen, Ethan Hawke, John Hurt, Shia LaBeouf, Natalie Portman, Christina Ricci, Robin Wright Penn és Burt Young) és imdb (8.3-at kapott, bár csak 177 szavazó szerint) alapján. Ami kérdéses számomra, hogy pontosan mennyire fűződik az ő nevéhez a film. Imdb-n 13-an!!! vannak felsorolva rendezőként (3-an csak egy-egy részletet rendeztek, és gondolom Scarlett Johanson és Natalie Portman se csinált náluk sokkal többet).
  • Mister
    #5
    Szerintem Sascha Baron Cohen ;)
  • knightbali
    #4
    *munkáit
  • knightbali
    #3
    Nemigazán kedvelem Ratner munkáját, de majd meglátjuk mi lesz.
  • grebber
    #2
    Kiváncsi vagyok ki lesz a főszereplő!
  • Etinger
    #1
    Megbízható rendező... szerintem.