182
Gondolkodjunk el néhány dolgon!
  • Errant
    #1
    Üdvözlök mindenkit! Ide várok pár olyan dolgot amit szerintetek át kéne gondolni...
  • Ron Ragm
    #2
    Pl ez a topic
  • Tomászító
    #3
    arra gondoltam h zárhatnánk
  • Szabi84
    #4
  • Hegi90
    #5
    jó topik lehet. ha nem kúrják el. mindjárt kitalálok valamit :D
    vagy inkább te, elv te akarsz most gondolkodni vmin
  • kuci06
    #6
    Első téma:
    Ugye van egy olyan szavunk, hogy "hónalj"
    Na, akkor hol van a "hón" ? (Ha az alatt van a hónalj :D)


    GONDOLKOZZ
  • trogerzsiger
    #7
    vajon hogyan befolyásolják az eldobható pelenkák a globális felmelegedést?
  • solo
    #8
    Mondjonle!-.-"

    Kismillió ilyen topik van :(
  • Errant
    #9
    Rögtön az elő példa: Én pl ma azon gondolkodtam hogy egyes emberek miért nem gondolkodnak... Írok egy példát is hogy megértsétek, de lehetne sok milliót írni. Ma olvastam egy hírt miszerint egy ismert játék fordítását szeretné elkészíteni egy lelkes csapat. A hír alá szokás szerint lehet kommenteket írni. És pár ember kifejtette hogy szerinte felesleges a fordítás mert elrontja a geme feelingjét. Következő hozzászólás: "Aki azt mondja hogy hülyeség leforditani az menjen el magyarországrol mert nem közzénkvaló (Magyarokhoz) !!! Mivel magyarok vagyunk ezért legyen a játék is az ! És ha játszunk akkor az a játék hozznk beszél nem máshoz !" Na most kérdem én egyszerű halandó ha Amerikai kaját eszel (pl.:hotdog) akkor már menned kell magyarországról? Vagy ha szereted a pizzát... Vagy éppen tetszenek a kínai ruhák...
  • Errant
    #10
    Én pl azon is szoktam gondolkozni hogy miért kúrják el az összes témámat... de ez nagyon egyéni probléma ezen ne gondolkozzatok..
  • Errant
    #11
    De most hogy kiírtam magamból ezt már rá is jöttem hogy azért mert néhányan nem szeretnek gondolkodni:D de azok hagyjanak engem gondolkodni:D
  • Hydroceph
    #12
    ezen ne gondolkozz tovább, érdektelenek
  • Errant
    #13
    Beírtam a téma keresőbe hogy van e ilyen topik és nagyon nincsen úgyhogy hagyjatok élni!
  • Hydroceph
    #14
    Te vmi elkepesztoen nagy elme lehetsz!
    Gondolom még sosem tettél semmit, elozetes atgondolás után!
    Arra a hulye példára meg annyit tudok mondani, hogy baromsag, en elhiszem h volt egy ilyen, de a tag azt irta, h nem kell, nem azt h neki, a srác meg gondolom nem szamolt 3ig, de elkepeszto h naprol napra milyen topikokat nyitnak az emberek.
    topiknyitas elott nem gondolkodtal mi?
  • Hydroceph
    #15
    átgondoljuk
  • Hydroceph
    #16
    "Gondolom még sosem tettél semmit elozetes atgondolás NÉLKÜL!"*
  • Errant
    #17
    Nem, ide járok gondolkodni...
  • Errant
    #18
    Nem lehet olyan témát nyitni ami bárkinek is megfelel...
  • Errant
    #19
    Bármilyen témát nyit bárki az első hozzászólás az hogy ilyen már van... a második hogy mekkora hülyeség... A harmadik meg hogy zárják be...
  • Mirk
    #20
    ez nem a személyed ellen irányul, ez már csak ilyen SG Óvoda szokás hogy minden új topikot lelámáz néhány gumiszobás
  • Errant
    #21
    Ez most kellett ahoz hogy rájöjjek hogy nem mindenki segg itt...
  • tomonor
    #22
    5+5=?
  • Errant
    #23
    Reménytelen...
  • Errant
    #24
    10 ha a matekházidhoz kell...
  • Adam II
    #25
    Gondolkozzunk el azon miért nyitnak az emberek ilyen topikokat az SG-n? Miért kell komolyan venni az internetet?
  • Errant
    #26
    Akkor milyen topikba írnál szívesen? Számoljuk meg az ujjainkat vagy rágjuk a körmünket? Nyitok ilyet is ha ezt szeretnéd...
  • Errant
    #27
    Álatalánso eszmecsere fórumban vagyunk, nem a gumiszobában... Ehez tartsuk magunk...
  • Errant
    #28
    +h
  • Errant
    #29
    Valaki nyisson már egy "ki tud több témát elcseszni" topicot
  • gercse
    #30
    nem rossz téma...
    én is el szoktam gondolkodni elég sok dolgon...
    de amikor eljutok az élet értelmén való gondolkodásig, mindig kudarcot vallok
  • Errant
    #31
    Ilyen témának még én sem jutottam a végére...
  • Thanatos
    #32
    Nem! Fáj!
  • Errant
    #33
    -.-
  • Errant
    #34
    Olyan topicot kellett volna nyitni hogy "szoktam gondolkodni" csak oda kevés ember írna bármit is:D Már bánom... de majd holnap nyitok egyet
  • b1t3gr1ff
    #35
    Azon is el lehetne gondolkodni hogy miért akarják egyes emberek a neten keresztül osztani az észt....
  • Errant
    #36
    Mert ha nem tudsz értelmes dolgot mondani akkor is írsz valamit. In real life inkább kussbamaradsz nem?! Itt meghallgatjuk a hülyéket is. Ezért interneten osztom az észt...
  • b1t3gr1ff
    #37
    És azon gondolkodtál már hogy,mi lenne ha nem lenne internet?
  • Errant
    #38
    Igen... Nem MSN-en keresztül beszélne a sok ember mint pl én is. Ebből kifolyólag elkéne menni kocsmába vagy valahova beszélgetni... Sokkal többet találkoznán a barátainkal, ismerőseinkel és jobb lenne a kapcsolatunk... Meg piálhatnánk is akár;)
  • b1t3gr1ff
    #39
    Akkor itt az ideje hogy kiköttesd a netet!
  • Errant
    #40
    Meg nem rinyálnának hogy nincs csajom/pasim hanem elmennének bulizni leinnák magukat és ismerkednének IN REAL LIFE