22
http://www.nbc.com/Crusoe/
  • Orionk
    #22
    A regényben péntek apját nem is ugy mentették meg mint a sorozatban pfff...
  • Orionk
    #21
    nem, az utolsó pár percet nem, gép előtt ültem a vége felé.

    leütötték, hehh, de amikor leütötték, akkor még semmi baja nem volt,futott, aztán hirtelen haldoklik...
  • Shep
    #20
    Santost leütötték a kannibálok az okozta a sérülését, de akkor a végét te sem láttad?
  • Orionk
    #19
    ezt most én sem tudom, hogy santos miért haldoklott, amikor ő és péntek apja a csónakhoz értek???
  • Shep
    #18
    A tegnapi 2- résznek mi lett a vége? Mi lett Santossal és Péntek apjával?
  • Dean Winchester
    #17
    üdv. aki nézte még anno az nézze már meg nekem,hogy az első részben van egy jelent mikor crusoe vív a csajjal és lekerül a földre majd a kopasz pali mondja h megölte volna ,erre crusoe,hogy nem hiszem
    és itt jött a reklám
    majd a kövi jelenet,hogy másznak fel a hegyre.
    szóval ez a két jelent között volt-e valami vagy vágtak ki belőle?
  • Dean Winchester
    #16
    am a dupla epizod 5.1 es hangal van? vagy csak siman sztereo?(bocs ha hülyeséget kérdek)
  • herczeg
    #15
    dupla nyitóepizódot megnéztem de valahogy nem jutottam tovább... így ötödik rész után valami vélemény? érdemes nézni?
  • Dean Winchester
    #14
    igen mert ezek a mai fiatalok,a 21századi betontörténet,akcio,szex,géppisztoly, ezeket szeretik sajnos :S
    am jó látni,hogy aki megnézte eddig egytől egyig mindenkinek tetszett a sorozat :)
  • Oziris666
    #13
    Én tegnap csekkoltam az első részt azaz duplarészt!
    Nekem nagyon bejött végig élveztem kaland dús volt,meglepően vicces (főleg Péntek,ő nagyon kész:D) Néha Sitcomokban nincs ennyi poénos szöveg:)
    Ahogy az előzetes hírekben volt kb. a Kincses sziget,Karib-tenger kalózai és a Macgyver:) egyvelege!


    Ideje volt már vmi kalandsorozatnak...
    Mindenképp érdemes bepróbálni az első duplarészt h bejön-e vagy nem!
    Vhogy minden forumon a kösztümös dologtól ijed meg mindenki...
  • edios
    #12
    Nem fog sokáig tartani az öröm, főleg ha tovább apad a nézőközönség.
  • Lyan Kyj
    #11
    Totálisan nem erre számítottam, azt hittem teljesen más milyen lesz, azt hittem day1-tól naponként végigköveti monológok közepette túlélésének történéseit, ahogy azt a regény miatt képzeltem.

    Ám! Ettől függetlenül nagyszerű, izgalmas volt, teljesen lekötött, nem unatkoztam rajta egy percet sem.

    A fényképezés csodálatos, a szövegek jók és viccesek, a megalkotott világ érdekes, a jelenetek jól megírtak. Ha a többi rész is ezen a színvonalon marad és érdekes -és nem idióta- történeteket hoz, akkor könnyen kedvencemmé válhat.

    Persze volt benne pár "furcsaság", legalábbis olyan dolgok, amiket nem gondoltak végig (mennyi gyertyájuk van ezeknek?:P), de a pozitívumok mellett eltörpülnek ezek a dolgok.

    Fokozottan várom a Kötélfetisiszta SzakiDani (miért, nem? de) további történeteit!
  • Dragooon #10
    "The two hour series premiere aired on October 17, 2008 at 8pm, on NBC and Citytv in Canada[1][2] and will air regularly on Fridays for 13 episodes."


    wikin több infó róla.
    illetve innen vannak linkek is
  • Dean Winchester
    #9
    hát erre azt mondom,akkor válogass a több 1000sorozat közül ami a jelenben játszódik ahol a sok öldöklés a grafika van jelen.
    ez a sorozat kell!
    végre egy olyan sorozat amire szükség van, a sok jelenben/jövőben játszodó sorozatok mellett.
    Én személy szerint örülök neki,a kosztümös filmeket nem naon csípem,de sztem a sok fiatal sem(hiszen a tv-kben nem nagyon látni ilyen filmeket) pedig szükség van rá,mert nem minden a csupa betonos sorozatok :D
    remélem értitek mire célzok...
    szal hajrá,jövőhét folyamán megnézem és majd eldöntöm nézni fogom-e.
    esetleg vki egy infot adna róla,mármint mikor megy a tv-ben,az évad hány részes...
  • Dragooon #8
    jeeeee
    erre kíváncsi leszek
    köszi :D

    [nagy-nagy rajongója a regénynek]
  • Atomreaktor
    #7
    lol:)
  • passatgt
    #6
    azt hittem hogy napjainkban játszódik, így már annyira nem érdekel:/
  • Bulykin
    #5
    érdekes, én mindenképpen megnézem az első 2 részt, a szori bejön, csak nem lehet olyan gáz:)
    addig is +fav
  • Lyan Kyj
    #4
    Várom nagyon, kíváncsi vagyok milyen lesz.
  • Bandee1987
    #3
    origo.hu cikk1

    origo.hu cikk2

    és a film plakátja:

  • Bandee1987
    #2
    Illetve persze ezen az oldalon találtok infókat a filmről, képeket, behind the scenes videókat.
  • Bandee1987
    #1
    Üdv!

    Tegnap ment le az első 2 rész az NBC-n ebből a sorozatból. Hamarosan a feliratok.hu-ra is készül felirat.

    Kíváncsian várom milyen lesz ez az új sorozat :)

    Addig is: trailer