20
  • winnie
    #20
    sok sikert azon ország megtalálásához, ahol a proposition legalább egy aprócska sikert aratott.

    (miért érzem az ilyen kommenteket enyhén magas lóról írtaknak? én különb vagyok, mint ti, el is megyek az országból ámerikába. nekem bejött az a film, amit a kritikusok istenítenek, a csürhét meg nem érdekli.)
  • Silenzio
    #19
    The Proposition... Pedig remek film. Ebből is látszik, hogy a mozis kultúra nálunk a béka segge alatt van. A magyarok idióták. El akarok menekülni.
  • smaszi
    #17
    "na ez jellemző kis hazánk filmes izlésére. erre mondta réz andrás, hogy: újra meg kéne tanulni moziba járni:)"

    Erre csak annyit, h. beszűkült látásmód!!
  • temes69
    #16
    na ez jellemző kis hazánk filmes izlésére. erre mondta réz andrás, hogy: újra meg kéne tanulni moziba járni:)
  • Chocho
    #15
    Pont ezt akartam írni, csak megelőztél! :) Nálunk a szinkron sokkal jobb. Emlékszem, egyszer láttam egy részletet a Tök Alsóból angolul. Fertelmes volt. Magyarul viszont sírva röhögtem végig a filmet.
  • Yutani
    #14
    Én személy szerint örülök, hogy elfelejtették ezt a "tök" dolgot. Lejárt már.

    Bár a "Tökös csaj" címében nagyon ült a dolog!
  • Yutani
    #13
    Megnéztem ezt a filmet, teljesen jó volt egy vígjátéknak. Nekem sokszor "Remény rabjai" fílingem volt, és nem volt egy eredeti fil, de például jó volt látni David Carradine-t mint harcművészet edzőt, csinos volt a főszereplő feleségét alakító kis hölgy. Az kicsit szíven ütött, hogy Bob Sapp egy homár szerepét játszotta, de aztán megszoktam. :)

    Ha valaki egy könnyű kikapcsolódást szeretne, nézze meg nyugodtan ezt a filmet. Van benne néhány jobb poén, és ha valaki kedveli is Rob Schneidert (pl. én), akkor meg pláne meg kell nézni. :)
  • hunator
    #12
    A Zohanban jó volt a pali!
  • Lalee1
    #11
    Igen, a magyar címből én is hiányoltam a "tök" szót, hamár Rob Schneider film.
  • hunator
    #10
    Valóban,1974 körül készült a B.Reynolds mozi!Ennek meg kész csoda,hogy nincs a címében "tök"!Amúgy kíváncsi vagyok,hátha....:?
  • winnie
    #9
    "Sendler csontdarálóját Vinnie Jones Gépállat SC-jéről koppintották egy az egyben;)"

    a feldolgozást egy feldolgozásról koppintják? mióta? megvolt mindkettőnek az eredetije, a burt reynolds-féle hajrá, fegyencváros - ajánlom figyelmedbe. a két másolat a nyomába sem ér.
  • edios
    #8
    Én sem gondolom, hogy az amerikaiak "retardáltságát" tükrözi, hogy nem került ez a film a mozikba. Bár ezt a filmet éppen nem láttam, de 1-2 Scheider-féle filmhez volt már szerencsém, és nyugodt lelkiismerettel állítom, hogy nem veszítene sokat a világ, ha leállna a forgatásokkal.
  • matt taylor
    #7
    Sendler csontdarálóját Vinnie Jones Gépállat SC-jéről koppintották egy az egyben;) --->> ajánlom figyelmedbe.
  • OJ
    #6
    Rob Schneider a színészet mélypontja.
    Meglátni, nálunk is milyen filmekre van kereslet...
  • Dynamic
    #5
    Mi abban a retardáltság, hogy egy retardált filmet nem adnak le a mozik?
  • martindante
    #4
    Grebber, nem lehet, hogy éppen a mi retardáltságunkat tükrözi, hogy egy ekkora retardált film első helyen nyit? Az amcsik legalább már megtanulták, hogy mire nem kell beülni. Egyébként valamennyire nekem is bejött, de basszus, ez egy sima sablonvígjáték, nulla eredetiséggel, és rengeteg lopott ötlettel Sandler Csontdarálójából. Semmi nagyszerűség nincs benne, totálisan kiszámítható, a befejezés meg iszonyat mód gáz.
  • grebber
    #3
    lol ez az amerikaiak retardáltságát tükrözi.
    Egyébként lehet sokat nyom a latba nálunk a szinronunk mármint ahogy a poénokat átfordítják.Mert pl ott volt a Kiscsávó kb 4x néztem meg nekem nagyon tetszett amcsiknál citrom vagy málna vagy mittudomén milyen dijat adtak neki imdbn 2 pont kb azt oltári vígjáték volt.
  • AZTA
    #2
    Ez is van olyan jó mint amik moziba kerülnek sőt..
  • geristar
    #1
    Pedig nagyon nagy film a Kegyenc Fegyenc.