1454
1234233168.jpg
  • karajjj
    #1454
  • karajjj
    #1453
  • Effe88
    #1452
    a c63 amg-t tropára törte
    gondolom lassan hajtott.....-.-
  • Steve Downie
    #1451
    Súlyos sérüléseket szenvedett egy autóbalesetben Boris Vukcevic
  • karajjj
    #1450
    na leheljünk egy kis életet a topikba, néz még valaki bundesliga meccset? :D

  • karajjj
    #1449
    pénteken megint volt egy szép zakó, most a nagy rivális Stuttgarttól, ráadásul Ibisevic lőtte mindkét góljukat...
  • karajjj
    #1448
    nagyon szerettem látni, hogy elvárta a játékosoktól, hogy ha nem is megy a játék, akkor is kifussák a belüket is, és ha valaki nem szántotta fel oda-vissza a pályát, akkor lecserélte
  • IXEMGabeo
    #1447
    pedig Rangnick jó edző, tipikusan olyan, akinek nem a nyereség mindenáron, hanem érződött rajta, hogy szereti azt, amit csinál mármint az edzősködést...
  • Steve Downie
    #1446
    Jaja, emlékszem. Onnantól csak lefelé vezetett az út nekik.
  • karajjj
    #1445
    hát a hoffenheimi lelépés se volt gyenge :D ott meg ugye azért mondott le, mert Hopp bácsi eladta Luiz Gustavot a Bayernnek, hogy meg legyen a liga által elvárt kitermelt haszon :D
  • Steve Downie
    #1444
    Nem rúgták ki, hanem lemondott arra hivatkozva, hogy úgy érzi kiégett és nem tudná kihozni a maximumot a csapatból. Azóta is ezen a pihenőjén van.
    Ilyet is ritkán látni :)
  • karajjj
    #1443
    a Schalkétól mért rakták ki?
  • Steve Downie
    #1442
    Én az első félidőt néztem, mintha a pályán sem lettek volna. De ezen nincs is semmi meglepő szerintem, ez a csapat sehol nincs már ahhoz képest, amilyen a Rangnick időkben volt. Őt elküldték, a csapat motorjait eladták, a lényeg meg itt is a pénz lett a tulajoknak, ahogy látom.
    Sajnálom, nagyon szimpatikusak voltak nekem akkoriban.
    Rangnick-nak meddig tart vajon a depi? :D Visszajöhetne már valamelyik csapathoz.
  • karajjj
    #1441
    az tuti, még szerencse, hogy nem néztem a meccset :D
  • IXEMGabeo
    #1440
    de rég írtak ide még a banner is eltűnt:O:O

    történelmi vereségen van túl a csapat...
  • IXEMGabeo
    #1439
    hogy fellendült a topik:D szép volt amúgy:)
  • Murder3
    #1438
    Na végre ennek msot örülök..pont a dortmudn ellen ami különképp jólesik.
  • karajjj
    #1437
    HOPPÁ :D
    Hoffenheim 1 - 0 Borussia Dortmund
  • Murder3
    #1436
    :S
    egyik szemem sír másik nevet...
    á komolyan sokat gyengül idén a csapat.
  • karajjj
    #1435
    2:2 lett a vége a sankt pauli ellen
  • karajjj
    #1434
    Compper milyen gólt lőtt :D
  • Murder3
    #1433
    No kiváncsi vagyok Babbelel mire megy a köv fordulóba a hoffi:)
    remélem jól mutatkozik be, de nem ártana még erősítés....
    msot kár eduárdóért.
  • Murder3
    #1432
    Remélem ténleg jön babel kéne a csaptnak az erősítés sokan elmentek sajnos:S
  • karajjj
    #1431
    hát azért nem egy Simon Krisztián...
  • banok
    #1430
    Úgy néz ki Babel kicsit kiverte a biztosítékot azzal a Twitteres bejegyzésével.
  • Fabio Capello
    #1429
    Na erre nem számítottam O.o
  • banok
    #1428
    Simon Krisztián lehet, hogy a Feyenoord helyett a Hoffenheimbe megy - legalábbis a Nemzeti Sport mai számában ez olvasható. A Hoffenheim 700.000 eurót perkálna érte.
  • karajjj
    #1427
    először Teber volt a kapitány, Salihovic a helyettes, aztán ahogy Selim nem hosszabbított, Salihovic lett az elsőszámú, aztán sérült volt, meg nem is nagyon játszott mikor felépült, ezért lett tavaly év végén Beck és most már maradt ő
  • Del Bosque
    #1426
    Közben meg majdnem eladta Demba Ba-t a Stoke-nak. Csak az orvosin bukott meg, amúgy ment volna 7 millióért.
    Rangnick, Luiz Gustavo, most majdnem ő is...
    Az FM-ben elnézve a Tagoe-t meg Mlapa-t, ők sem tehetségtelenek, de én ezt a csapatot szívesen elnéztem volna még így egyben pár évig.

    Arra jól emlékszem, hogy mikor feljutottak, Salihovic volt a kapitány? Most hogy-hogy Beck? Nem tudod, miért történt a váltás?
  • karajjj
    #1425
    2:1-re kikaptunk

    Hopp bácsi állítólag 700 ezer ojrót fizetne simon krisztiánért
  • karajjj
    #1424
    stream
  • Darthmushroom
    #1423
    úgyanaz a szitu mint aston villánál volt Milner ügybe
  • karajjj
    #1422
    na mondom a szitut: a klub nem kapott volna licenszet, ha nincs X összegű bevétele minimum, mivel Hopp bácsi meg akarta oldani a gondot, kézenfekvő volt, hogy Gustavot eladja a Bayernnek, mert a bajorok érdeklődte az ára iránt, Rangnick meg megmondta, hogy ha csak úgy eladják az egyik legjobb emberét anélkül, hogy belegyezne, akkor viszontlátásra, Hopp eladta Gustavot, Rangnick meg lelépett miatta...

    ma egyébként idegenben meccs a Werder ellen 15:30-kor
  • Murder3
    #1421
    Remélem h akkor látszani fog a csapaton.
    Bár sajnálom h gustavo is elmegy ő elég jó volt..
  • Darthmushroom
    #1420
    hát kíváncsi leszek:S
  • karajjj
    #1419
    rangnick tényleg ment :(

    marco pezzaiuoli váltja a padon

  • karajjj
    #1418
    Zuculini lenne oda, de ő kölcsönben van, Vorsah pedig eredetileg vkp lenne, csak a vb-n olyan jó volt a védelemben, hogy idén már itt is védőt játszott
  • Del Bosque
    #1417
    Pedig nem semmi, amit elért a csapattal pár év alatt.
    Mi volt a szerződésbontás oka?
    A VkP posztra pedig igazolnak Luis Gustavo helyett valakit, vagy hogy lesz? Tudtommal nincs több játékos oda a keretben.
  • karajjj
    #1416
    luiz gustavo ment a bayernhez, rangnickkal pedig állítólag szerződést bontottak
  • Murder3
    #1415
    no a végére kiegyelítettek
    bár így a mainz megint el kezd húzni....