32
Avagy miért nyit az ember topikot?
  • Legend Killer
    #32
    dupla reg :D... amúgy oké. sztem egyik regedtől vállj meg, ha vmelyik tied, mert a modik nem csípik a több nickű felhasználót, vagy regűt.
  • nearoalregje
    #31
    nem azért linkeltem, hogy van már ilyen topic, henm mert csak egyszerűen ilyen kedvem volt... de lehet, hogy belinkelem másikba ezt :F
  • Legend Killer
    #30
    ...

    asszed nem vettem észre? de én előbb nyitottam baszki ezt a topikot és leszarom :DD... és az mindenről gondolkozik a topik, emmeg csak erről :D.

    ...
  • nearo
    #29
    Gondolkozz!
  • Legend Killer
    #28
    Minek?
  • Mirk
    #27
    valaki zárja már be...
  • Legend Killer
    #26
    déndzsör... a léjmör ár hijör.... jú szák széna.

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • John Cena
    #25
    "DÉNDZSÖR - ENTÖRING ÁTMOSZFÍR" :D
    FAILxD
  • Legend Killer
    #24
    állat...
  • tomonor
    #23
    /facepalm
  • Legend Killer
    #22
    túl elmélkedte magát
  • John Cena
    #21
    már maga a gyereken kéne elmélkedni:D
  • csgery
    #20
    Paradoxon xD
  • Aspyrin
    #19
    Persze lehet, hogy csak én öregszem :)
  • Aspyrin
    #18
    Régebben úgy gondoltam, egy érdekes témára sok intelligens emberke ráharap, de tévedtem. Manapság, az értelmetlen flame topikok (pl. az xxx játékoknak leáldozott), és a játék ami csúcsokat dönget.
    Ez van.
  • theone91
    #17
    mama2 egy elmélkedő topicban... Háhloólz... :D
  • Rockynhooo
    #16
    leírok egy soort.. 3 lesz belőle meg megin átírom meg megin átírom.. miii kiii één??
  • DJ Skyline
    #15
    igazából minden topik arról szól, hogy az azonos érdeklődési körrel rendelkező egyéneket összegyűjtse. :) ez lehet egy PC-s játék, és lehet egy csempézés trükkjei topik is.
  • Legend Killer
    #14
    :DD
  • mama 2
    #13
    2 dolog miatt.
    1: Újreg, lusta a keresőt használni, és nyit egyetlen(!!!) kérdésnek topikot, ami zárásra kerül. Aztán ha zárták megkérdezi abba a topikba amibe a kérdés illik.
    2: Vagy nem újreg, és egy olyan topikot nyit meg, ami valamiről szól, és hát ha az sg-seket is érdekli(ez a topik kivétel:P)!
  • John Cena
    #12
    ez egy jó topic ! lehet valaki azért nyit topicot hogy ő legyen a Number one contender :P "aki a legtöbb topicot nyitja az menő":D
  • Legend Killer
    #11
    :DD
  • Fbn Lx
    #10
    mert unatkozik, és még annyi élete sincs, mint nekem
  • Picar77
    #9
    #6 :D
    meg kellet egy hely ahol kiélhetem moderálási vágyaim:DD
  • Freeda Krueger
    #8
    Mert egyes témák megérdemlik...
  • Petka
    #7
    Munkanap...
  • Rita79
    #6
    Én azért nyitottam, mert olyan még nem volt...
  • Legend Killer
    #5
    arról is lehetne elmélkedni, hogy miért ugatják le az új topikokat :D... de látom nem teccik a népnek, hűdejó, akkor zárjuk be gyorsan :P :D.
  • Doomista
    #4
    voltam...voltázásért büntetőpontokat adnak, szóval vigyázzatok fiúk:s
  • wantonly
    #3
    Azért, hogy a modiknak legyen munkája szombat délelőtt.
  • akyyy
    #2
    [elmélkedik]
  • Legend Killer
    #1
    Van, aki azért nyit az sg-n topikot, mert topik nyitási kényszere van :D... de van más is, szóval én azért nyitottam, hogy elmondjátok: ti miért nyittok általában topikot? :D

    Tudom hülye topik :D.